Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kam teko gimdyti ,ar lankytis pas Zubruviene?


 i 
Prašau nerašyti temoje tokių žinučių "Noriu informacijos, parašykite man į AŽ", "parašykite ir man AŽ" ir pan.

Ši tema yra skirta viešoms diskusijoms. Jeigu norite, kad vienas ar kitas narys atsiųstų dominančią informaciją asmenine žinute, tai prašau rašyti tokį prašymą ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Temą šiukšlinančios žinutės buvo pašalintos.

Moderatorė Vaivos juosta.

Atsakyti
As pritariu visoms, kurios rase gerus atsiliepimus apie sia daktare. Pati lankiausi pas ja taip pat ir gimdziau dvynukes. Tikrai galiu pasakyti, kad ji super kaip daktare ir kaip zmogus, ir jei dar teks gimdyti, tai eisiu tik pas ja.
Atsakyti
Sveiki, pas sia gyd.papuoliau atsitiktinai, nes norejau genetiniu tyrimu.Ir prasidejo musu draugyste...Visada priima, paaiskina, apziuri.taktiska, ismano ka daro.Gimdziau pas ja po gyd.naktines pamainos, tai buvo visa laika salia, jokiu problemu.Ir dar, ko VIP'ai nedaro(net pirma dukra pas "isgirtaja"gimdiau).Ateidavo kiekviena diena i palata mane apziureti, liepe po 3men.apziurai atvykti....Patys darbuotojai tuo stebisi, kad niekas nesiceremojia-gime leiukas, ir aciu-visogero.O ji darba atlieka iki po gimdymo apziuros net.
Atsakyti
Pas šią gydytoją pakliuvau atsitiktinai, jos budėjimo metu smile.gif Bet atsiliepimai - patys geriausi. Labai maloni, šilta gydytoja. Mielai atsižvelgė į mano pageidavimus (norėjau gimdyti natūraliai). Ir kolegos gydytojai ją gyrė kaip tikrai puikią specialistę su didele patirtim.
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti, o kiek pinigeliu davete siai gydytojai? As laukiuosi dvyniu ir turbut bus cezaris, tai net neisivaizduoju kiek cia reikia duoti.... jei pasidalintumet mintim buciau lb dekinga smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas neseniai gimde pas sia gydytoja?
Atsakyti
sveiki. gal kas neseniai gimdet pas sia gydytoja? kokia nuomone? kaip su ja susisiekti? Gal kas galit kokios info bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki;) gimdziau du vaikus pas ja, patys geriausi atsiliepimai;) tel. imesiu i az;)
Atsakyti
Esu susitarus su šia gyditoja. Numatomas c.p. gal kam teko pas ją gimdyt atliekant c.p? Koki atsiliepimai? Kiek atsidėkojot?
Atsakyti
Teko lankytis pas šią gydytoją išsamiajai echoskopijai, tai tik patys geriausi atsiliepimai: šilta, išsamiai viską paaiškinanti, parodanti, pakomentuojanti, niekur neskubanti. Žodžiu, man patiko thumbup.gif
Atsakyti