Įkraunama...
Įkraunama...

"Namų darželis" Jaruzalėje (privatus).Pievų g.4

Na, cia yra forumas, ir kiekviena turi teise isdestyti savo nuomone ir argumentus, todel jei Jums ten gerai ir patinka- valio. Nesuprantu, ko cia reikia sokti akis draskyti? Negi tokios mamos, nesugeba konstuktyviai dalyvauti pokalbyje? Jei man kazkur yra gerai ir patinka, as neirodineju, kad ten yra labai faina ir as esu protingaiusia, kad ten vedu savo vaika, o jus visi durneliai, nes nevedat ir kaip jus galit kitaip galvoti, juk ten jega. Deja, mano nuomone kitokia, todel ir issakiau ja, Jus issakete savo- bet nereikia kabinetis.

Atsiprasau, o kokios cia dar giesmes ir maldeles? Tai ten dar ir davatku darzelis?
Atsakyti
Sveika, Marinda,
tu visai teisi - kiekvienas turi savo nuomone ir laisve ja dalintis smile.gif Aisku, Tavo pasisakymuose jauciamas subjektyvumas ir emocija - tas labiausiai mamoms ir uzkliuvo. Kad kazkaip nepelnytai uzsiluolei;-). O kad skirtingi dalykai zmonems patinka tai labai gerai - antraip vaiksciotume visi vienodai apsirenge, vienodom sukuosenom ir veidais biggrin.gif .
O del "maldeliu" tai cia joks ne religinis "marazmas". Tiesiog grazus eiliuoti posmeliai pries valgi, po valgio. Skaiciuotes pries einant plautis rankeliu, pasakeles kvietimas, atsisveikinimas (pvz., viena atsimenu: "viso gero pasakele, aplankyk rytoj mus velei") ir pan. Net tvarkytis vaikuciai eina ne raginami, o isgirde aukletojos dainele "kiekvienas daiktas turi savo vieta". Man asmeniskai tas yra labai grazu, pozityvu ir labai gera pedagogine ideja kaip pereiti is vienos veiklos i kita.
Atsakyti
Sveikos mamytes. Su kokia nuotaiko siandien vaikuciai ejo i darzeli. Mano tai vis atsigula rubineje ant zemes ir tikrina ar nera Ziviles batu. Siandien buvo tokia jauna aukletoja tai buvo nekas.
Atsakyti
QUOTE(Mama Reda @ 2007 12 13, 10:29)
Sveikos mamytes. Su kokia nuotaiko siandien vaikuciai ejo i darzeli. Mano tai vis atsigula rubineje ant zemes ir tikrina ar nera Ziviles batu. Siandien buvo tokia jauna aukletoja tai buvo nekas.


Tai Jus siandien turbut i budincia grupe atejot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Verdene @ 2007 12 13, 13:38)
Tai Jus siandien turbut i budincia grupe atejot? 4u.gif


Mes kiekviena ryta i rytine grupe ateinam. Ir taip i darba veluoju.
Atsakyti
Na ateinu ir aš su savo trigrašiu ax.gif nelankom mes šio darželio, tik matom jį puikiai per langą biggrin.gif Nieko bloga nenoriu ir neturiu apie jį pasakyti, jeigu tektų rinktis tarp aukles ir šio darželio, tikrai laimėtų darželis thumbup.gif ,tik pasidarė pikta kai taip negražiai atsiliepiama apie valstybinius darželius verysad.gif nevisi jie vienodi, todel etiketes lipdyti negalima. Vyresnioji lanko nuo lopšelio valstybinį daržą ir labai patenkinti visi thumbup.gif Mokam apie 100 lt, ir 15 lt per men. kasdienem išlaidom, pieštukam, popieriui, vaikučių šventem ir tt. Niekada nieks nepraše pinigų už langus, tvoras, kilimus ar dar ką nors, auklėtojos nuostabios, direktore šiltas ir malonus žmogus. Minusas vienas, tenka tolokai vežti, iki Rinktines gatves.
Atsakyti
QUOTE(Marinda @ 2007 12 13, 07:29)
Na, cia yra forumas, ir kiekviena turi teise isdestyti savo nuomone ir argumentus, todel jei Jums ten gerai ir patinka- valio. Nesuprantu, ko cia reikia sokti akis draskyti? Negi tokios mamos, nesugeba konstuktyviai dalyvauti pokalbyje? Jei man kazkur yra gerai ir patinka, as neirodineju, kad ten yra labai faina ir as esu protingaiusia, kad ten vedu savo vaika, o jus visi durneliai, nes nevedat ir kaip jus galit kitaip galvoti, juk ten jega. Deja, mano nuomone kitokia, todel ir issakiau ja, Jus issakete savo- bet nereikia kabinetis.

Atsiprasau, o kokios cia dar giesmes ir maldeles? Tai ten dar ir davatku darzelis?

Lyg ir esam kataliku salis....tad keista,kad tikintys zmones ar sukalbeje maldele pries valgi ...vadinami........davatkomis.Tai tik parodo jusu poziuri i aplinkinius,tai,kad jus negerbiate nei kitu pasirinkimo nei kitu nuomones.
Atsakyti
Tai jau geriau sitam darzeli maldeles mokina, nei su zaisliniais sautuvais i langus ir i zmones saudo. O valstyb. darzeli tos kiniskos plastmases kiek tik nori.
Atsakyti
QUOTE(Mama Reda @ 2007 12 12, 16:28)
Manau, kad nereikia vargti ir lyginti privaciu ir valstybiniu darzeliu. Skiriasi jie ir tiek...

Taip, yra kai kurių skirtumų, bet svarbiausia yra aklėtoja, mums labai pasisekė valstybinam daržely.

O va šitas 'Milde' sakinys tai visai schmoll.gif , jei lyginat darželius, tai ir lyginkit, bet vaikų lygint tiesiog..na tiesiog nederėtų... Kokie vaikučiai ten eina? Ten eina du mano sūnūs - labai geri berniukai! Kaip spėju ir jūsų vaikas ... g.gif

Papildyta:
QUOTE(Milde @ 2007 12 12, 16:22)
maciau as "saugiu" valstybiniu darzeliu...jau vien paziurejus kas per vaikuciai ten eina, tai jau baisu vest savo vaika...

Papildyta:
QUOTE(Mama Reda @ 2007 12 13, 15:22)
Tai jau geriau sitam darzeli maldeles mokina, nei su zaisliniais sautuvais i langus ir i zmones saudo.  O valstyb. darzeli tos kiniskos plastmases kiek tik nori.

Pala, stop, nuleidžiam gazą, kiek jūsų vaikų lanko valstybinį darželį? g.gif
Aš esu patyrus, dukra lankė valdorfo darželį, kai spėju, daugelis iš čia diskutuojančių dar nežinojo nė tokio pavadinimo ir...žemai lenkiu galvą prieš juos, auklėtojas, filosofiją, viską, esu jiems be galo, be proto dėkinga, už vaiko vedimą, už mano ten rastas žinias. AČIŪ.
Šiuo metu neturiu galimybės vesti vaikų į valdorfo darželį, tad nuvedžiau į valstybinį, prieš porą metų netiko mums...mažas mano vaikis buvo, nerado savęs, užsisklendė, bandėm dar kartą šiemet, ir PUIKU bigsmile.gif , vaikas patenkintas, o man širdis net sąla iš džiaugsmo. Tad pasakysiu jums iš patirties, jokių plastmasinių šautuvų ten NĖRA ! ir nustokit gi vieną kartą kalbėti to, ko nežinot ir dar taip kategoriškai. Ir dar žinot, ką pasakysiu, pasaksyiu, kad ieškodama darželio aplankiau ne vieną alia "valdorfinę" grupę, nu pilna medinių žaislų ir ...medinių auklėtojų, jums vis dar atrodo, kad esmė mediniusoe žaisluose? (ne, kaip, beje, ir legalumą įrodančiuose popieriuose...) Linkiu surasti daug gražių dalykų gyvenime ir neatsiriboti nuostatom...tai rėmai.
Beje dėl maldelių...taip, yra puikių dainuojamųjų formų keičiant veiklą ir pan. bet yra ir maldelių, ir žibintų šventė turi prasmę, jei kas vis tik domisi, verta pasidomėti daugiau.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 13 gruodžio 2007 - 15:34
Mielos Mamos,

rimtai baikit pyktis, juk atidariau sia tema, kad tiesiog pasidziaugti siuo darzeliu ir pasidalinti ispudziais mamu, kuriu vaikai lanko si darzeli.
Ir nelyginkit tu darzeliu, kas kur nori tas ten veda savo vaikucius.Koks skirtumas valstybinis, ar privatus ar namudinis ar dar koksai tai.Juk pagrindinis tikslas tai visu tevu vienas: kad vaikai uzaugtu gerais zmonemis, del to ir renkames taip atsargiai ta istaiga, kuriai atiduosim sava mazius, o dar atsargiau zmones, kuriems paliksim juos.
Tai ir yra svarbiausia, o zmoniu geru yra visur, ir musu darzelyje, ir bet kuriame valstybiniame ar dar kitokiame.
Atsakyti
QUOTE(aurazija @ 2007 12 13, 16:47)
Mielos Mamos,

rimtai baikit pyktis, juk atidariau sia tema, kad tiesiog pasidziaugti siuo darzeliu ir pasidalinti  ispudziais mamu, kuriu vaikai lanko si darzeli.

Tiesiog pastebėjimas iš šalies biggrin.gif , tai, kad laikas nustoti pyktis (nors tarkim mane įžeidžiančių replikų aš išgirdau iš šio darželio vaikų mamų) tikra tiesa biggrin.gif , bet...jei norit kalbėti tik teigiamai, verta potemėj parašyti, kad tik geri atsiliepimai mirksiukas.gif , nes kiek skaitinėjau šioje temoje esančius darželių aptarimus, visur yra išsakomos įvairios nuomonės bigsmile.gif (to vienas privalumas yra - tema kontraversiška visada pritraukai dėmesį, yra populiari, tokiu būdu gal dar daugiau žmonių sužinos apie šį darželį (tikiu, tikrai gerą 4u.gif ), taip kad viskas tik į gerą biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 13 gruodžio 2007 - 16:53
Sveikos, mielos mamytes;-), tikrai, jau laikas uzkasti karo kirvi:). Zinau, kad visos savo vaikams siekiame kuo geriausio, del ju padarytume viska smile.gif
Ir aciu Dievui, kad yra tokiu puikiu zmoniu, besirenkanciu aukletojos profesija. Ir ju tikrai yra tiek privaciuose, tiek valstybiniuose darzeliuose. Aisku, gal valstybiniuose tie sviesus zmones labiau uzspausti, gal neturi tokios laisves, spaudzia sistema ir vedeju klanas bigsmile.gif Bet jei zmogus dirba darba is pasaukimo, jis uzaugins zmogu ir nesvarbu su kokia materialine baze ir plastmasiniais ar mediniais zaislais. Man "Namu darzelyje" labiausiai ir patinka tai, kad cia daug tokiu sviesuliu vienoje vietoje ir jie turi daug daugiau galimybiu skleistis.
O geru ir teisingu zmoniu tikrai yra visur.
Tik valstybiniuose darzuose juos gal sunkiau atrasti biggrin.gif
Atsakyti