Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Šilelis

Siandien skambinau i darzeli, ir man pikta moteriske (vedeja) "paaiskino", kad tai - rusu darzelis, ir jokiu kitokiu grupiu kitomis kalbomis nera. Gal reikejo pinigeliu pasiulyti? blush2.gif
Nezinau, kur "priduoti" vaika, jei aplink tik darzeliai rusu kalba?
Atsakyti
Mes tai žiemą buvom ir vedėja sakė kai tik reiks ateikit ir priimsim.Balandžio pradžioj buvom nuėję,tai vedėja jau nesileido į kalbas eikit iš čia,čia tik rusų darželis ir išvarė...Matyt kyšio norėjo...Buvau vieną mamą sutikus tai ji pasakojo kad be jokio vargo juos priėmė ir be jokių kyšių.Tai nesuprasi,gal dar reikia kad patiktum poniai vedėjai ar kad nuotaika būtų gera.Dabar ieškom darželio su kyšiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rlaurute @ 2007 04 20, 14:29)
Mes tai žiemą buvom ir vedėja sakė kai tik reiks ateikit ir priimsim. Balandžio pradžioj buvom nuėję,tai vedėja jau nesileido į kalbas eikit iš čia,čia tik rusų darželis ir išvarė...Matyt kyšio norėjo...Buvau vieną mamą sutikus tai ji pasakojo kad be jokio vargo juos priėmė ir be jokių kyšių.Tai nesuprasi,gal dar reikia kad patiktum poniai vedėjai ar kad nuotaika būtų gera.Dabar ieškom darželio su kyšiais  smile.gif


Man lygiai tą patį sakė. Ir dar sakė, kad priims be kyšių. Tik viena problema, neaišku ar išliks lietuviška grupė g.gif Nes nori jas panaikint, bet tėvų dėka jos dar gyvuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Taigi, taigi, žiūriu, kad situacija visai nesikeičia, praėjus daugiau nei metams.Mums irgi piktu tonu buvo paaiškinta, kad ,,tai rusų darželis ir viskas" , jei tinka- prašom, bet lietuviškai su jūsų vaiku čia niekas nekalbės". Jau bandžiau aiškintis per Švietimo skyrių (ten išsiaiškinau, kad niekada tas darželis nebuvo grynai rusiškas, ir dabar nėra, kaip ir nebuvo grynai rusiško nė vieno darželio Vilniuj), bet kas iš to - negi eisi su ta šoviniste ,,vedėja" muštis? Pasirinkom kitą darželį, nors šitas ir šalia namų, ir tinkantis turintiems problemų su akytėmis vaikams (kas aktualu mano vaikui).
Atsakyti
O mes nuėjom pasiprašyti, tai jau po dvieju dienu lankem darželi. Nei kyšio neprašė, aš ir nesiūliau ax.gif Ir grupė lopšelinukų lietuviška ir auklėtojos lietuvės. O nuo rudens sakė jau mus perves į darželio (nuo triju metų) grupe, tai irgi manau problemu nebus dėl lietuvių kalbos. Tiesa su regėjimu tai pas mus jokios problemos, mes tiesiog šiaip, nes jis arčiausiai ten nukeliavom. Tik dabar dukrytė nelabai nori eiti, neįpratusi dar, lankom tik savaitę blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Mano vaikutį irgi be jokių problemų ir kyšių priėmė g.gif
O darželiu esu be galo patenkinta bigsmile.gif Ir auklėtojos labai puikios thumbup.gif
Ir dar atrodo, kad mano zuikis kartu su Ausriuks dukryte lanke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryzute @ 2008 03 28, 18:22)
Sveikutės 4u.gif
Mano vaikutį irgi be jokių problemų ir kyšių priėmė g.gif
O darželiu esu be galo patenkinta bigsmile.gif Ir auklėtojos labai puikios thumbup.gif
Ir dar atrodo, kad mano zuikis kartu su Ausriuks dukryte lanke ax.gif


Na, o kaip ten su kalba ir lavinimu? Koks tautinis kontingentas?Kokia kalba ten bendraujama su vaikučiais?Gal pasikeitė kas nors ir baigėsi ,,rusizmo" propagavimas?
Nežinau ar keisčiau dabar darželį, nes jau beveik 2 m. kitą lankom, tiesiog šitas prie pat namų beveik, tai tiesiog įdomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2008 03 30, 10:45)
Na, o kaip ten su kalba ir lavinimu? Koks tautinis kontingentas?Kokia kalba ten bendraujama su vaikučiais?Gal pasikeitė kas nors ir baigėsi ,,rusizmo" propagavimas?
Nežinau ar keisčiau dabar darželį, nes jau beveik 2 m. kitą lankom, tiesiog šitas prie pat namų beveik, tai tiesiog įdomu 4u.gif


Su vaikais bendrauja lietuvių kalba. Kai vaikutis grįžta iš darželio iš tiesų jaučiasi, kad su vaikučiais bendrauja: grįžęs dainuoja daineles, eilėraštukus deklamuoja (žinoma savo kalba biggrin.gif )) Darželyje daug piešia: piešinukus darželyje ant sienos vis keičia. Be to vaikučius veda į kiemelį. Jeigu gražus oras ir du kartus.
Būna kad grįžęs namo pasako ir rusiškų žodžių iš kitų vaikučių nugirdęs. Bet aš tame problemos nematau.
Atsakyti
Valioooooooooooo! pagaliau girdziu kad graziai lietuvius priima.

leksiu as i ji uzsirasyti pirmadieni.Jai antra kart isvis-parasysiu lotuliukas.gif Bet tikiuosi to nebus...ir jai kysis nemazas-tikrai duosiu,nes prie pat namu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dryzute @ 2008 04 06, 16:58)
.
Būna kad grįžęs namo pasako ir rusiškų žodžių iš kitų vaikučių nugirdęs. Bet aš tame problemos nematau.

ir as tame problemos nematau, nes seimoje yra rusu, ir gerai kad ta kalba ismanys... ax.gif
Atsakyti
Sveikutes mamos. 4u.gif Kaip Virguliukei sekasi savo mazy uzrasyti i darza? Ar ten dar vietu yra, o tai mes is kito rajono, tai pas mus ir vietu net nera verysad.gif norim bandyti i jusu darzeli uzsirasyti, gal pasiseks 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Mes lankom si darzeli ir esam labai patenkinti, mielu noru mano panele be jokiu kysiu prieme, mes net is Rieses veziojam. 4u.gif
Atsakyti
jau dabar prieme?
mus i lietuviu grupe irgi irase,bet... tik nuo rugsejo priimtu....
neblogas darzelis,tik labai nemaloni direktore, nauja aukletoja buvusi ilgamete norfos kasininke... ir tik nepatiko tas kad nera "nuline" paruosiamosios lietuviu grupes i mokykla...
Papildyta:
Irishka ar radai kur mazyli uzrasyt? nes mano draugai is pilaites,beveik i visus bande, ir tik i lazdynus prieme...
Atsakyti