Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Šilelis

QUOTE(virguliuke @ 2009 05 14, 17:03)
jau dabar prieme?
mus i lietuviu grupe irgi irase,bet... tik nuo rugsejo priimtu....
  neblogas darzelis,tik labai nemaloni direktore, nauja aukletoja  buvusi ilgamete norfos kasininke... ir  tik nepatiko tas kad nera "nuline" paruosiamosios lietuviu grupes i mokykla...
Papildyta:
Irishka ar radai kur mazyli uzrasyt? nes mano draugai is pilaites,beveik i visus bande, ir tik i lazdynus prieme...


o koks aukletojos vardas, kur norfoj dirbo, gal maniske i ta grupe eina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kiri111 @ 2009 05 22, 16:00)
o koks aukletojos vardas, kur norfoj dirbo, gal maniske i ta grupe eina? g.gif

nezinau smile.gif , tik ja labai isodemejus nes gan ilgai noroj dirbo lotuliukas.gif , tokia vidutinio ugio, trumpais plaukais ir negrqziom ispustom-didelem akim...gal atpazinsi is aprasymo g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2009 05 24, 21:03)
nezinau smile.gif , tik ja labai isodemejus nes gan ilgai noroj dirbo lotuliukas.gif , tokia vidutinio ugio, trumpais plaukais ir negrqziom ispustom-didelem akim...gal atpazinsi is aprasymo g.gif  lotuliukas.gif

tai jinai ne aukletoja, o aukletojos padejeja. Taip, mano dukryte i ta grupe ir eina, nykstukai vadinasi smile.gif
Atsakyti
na bet vistiek doh.gif
kai tokia padetis su darbais lietuvojo, tai tikrai nors su pedagoginiu issilavinimu galima auklyte rast-net ir i padejejos pareigas ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Va siandien suzinojau,kad ir mano sunelis bent i sita darzeli pakliuvo bigsmile.gif . O jau buvau vilti praradus,kad kurnors bepaklius, nes mes is Pilaites, tai savo rajone aisku nepakliuvom i darzeli,o i Karoliniskiu artimesnius irgi nepakliuvom,nes pirmenybe teikiama savo rajono vaikuciams,tai jau bijojau,kad ir sita nepakliusim, nors kai uzrasinejom ir sake,kad nuo rudens,tikrai pakliusim smile.gif Biski tolokai bus vezioti, bet vis geriau,nei nieko smile.gif
O su direktore teko bendrauti tiktai kai uzrasinejom,tai kaip tik tokia maloni pasirode. Na bet gal nuotaikos zmogus jinai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2009 05 27, 11:45)
na bet vistiek  doh.gif
  kai tokia padetis su darbais lietuvojo, tai tikrai nors su pedagoginiu issilavinimu galima auklyte rast-net ir i padejejos pareigas ax.gif


O gal jinai su pedagoginiu issilavinimu anksciau Norfoj dirbo ax.gif
Atsakyti
Ir mes pagaliau pakliuvom i sita darzeli, bet dar pilnai neapsisprendem del grupes ax.gif ,(lyg lietuviu grupei nera vietu) na tai eisim laikinai i rusu 4u.gif irgi eisim nuo rugsejo men gal ir susipazinsim su kuom nors is cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agacaga @ 2009 05 27, 20:22)
O gal jinai su pedagoginiu issilavinimu anksciau Norfoj dirbo  ax.gif

Sveikos. Džiaugiuosi pakliuvusi į šį darželį. Lankom mažiukų grupę,begalo džiaugiuosi auklėtojomis, nuostabios moterys,labai myli vaikus. O dėl šeimininkės,tai atrodo ji ne savo vietoje, labai visur kišasi. Mes su vyru patenkinti darželio pasirinkimu nors direktorė ir nelabai maloni, bet ji su vaikais nedirba. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Irishka @ 2009 07 07, 14:20)
Ir mes pagaliau pakliuvom i sita darzeli, bet dar pilnai neapsisprendem del grupes  ax.gif  ,(lyg lietuviu grupei nera vietu) na tai eisim laikinai i rusu 4u.gif  irgi eisim nuo rugsejo men  gal ir susipazinsim su kuom nors is cia 4u.gif

Labutis. Patarčiau iškarto prašytis į tą grupę kur norit, nes po to neprisiprašysit kad perkeltų. Tai žinau iš kitų mamų.
Atsakyti
Mes lankom sita darzeli. Labai esam patenkinti aukletojomis, matau kiek teigiamu dalyku ji is darzelio parsinesa thumbup.gif
Direktore griezta, bet tikrai maloni bent jau mums buvo rolleyes.gif
Siuo metu musu darzelis vasarai uzdarytas , bet laukiu nesulaukiu kol vel ten eisim! Dukryte nuolat primena kaip pasiilgo akletojos thumbup.gif Man labai patinka kaip darzelyje uzsiima su vaikais. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diva3: 26 liepos 2009 - 10:34
Sveikos, klausykit, o kaip su maziuku gruoem siame darzelyje? Musu mazajai rugseji bus 1,4m. ir mum mirtinai reikia lopselio, bet niekaip nerandam, nes gyvenom kitam mieste ir gan neplanuotai persikeliam atgal i vilniu, tai nebuvom niekur uzsirase... blush2.gif
kaip su priemimu i si darzeli? ar butina ilgus metus eileje stoveti, ar greiciau priima su "paremimu"? ax.gif
Atsakyti
Labutis. Aš kiek žinau tai jei kalbėsit "gražiai" turėtų priimti. Nes šiame darželyje atidaro dar dvi grupes, tai manau vietų turėtų būti. Linkiu sekmės. smile.gif
Atsakyti
[quote=Roso,2009 08 04, 20:43]
Labutis. Aš kiek žinau tai jei kalbėsit "gražiai" turėtų priimti. Nes šiame darželyje atidaro dar dvi grupes, tai manau vietų turėtų būti. Linkiu sekmės. smile.gif
[/quote

Bet kad i tas grupes irgi jau eiles kosmines, stovejom valanda gyvoj eilej pas vedeja, kad uzsirasyti blink.gif
Atsakyti