Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Šilelis

Sveikos, mamytes, mes taip pat patekom i si darzeli "septintaja" lietuviska grupe. Gal yra mamyciu kuriu vaikuciai pateko i ta pacia grupe? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cate @ 2009 08 09, 18:47)
Sveikos, mamytes, mes taip pat patekom i si darzeli  "septintaja"  lietuviska grupe. Gal yra mamyciu kuriu vaikuciai pateko i ta pacia grupe?  4u.gif



Mes pakliuvom i kazkuria,tik dar nezinau i kokia. Sake ateit po 20 dienos, bet gal jau dabar sarasai aiskus?
Atsakyti
Dėl sąrašu nežinau, kažkaip nepasižiūrėjau, bet man liepė ateiti rugsėjo 10 diena.
Beje norėjau paklausti kada pristatyti pažyma iš poliklinikos apie vaikučio sveikata reikia? Kaip kažkur girdėjau, kad pažyma tik 3 dienas nuo išrašymo datos priimama.
Atsakyti
na va,mes pakliuvom i 9 lietuviska grupe. Sarasai yra, vaikai irasyti, bet direktore sako, kad is savivaldybes negavo nei lito, finansavimo nera,ir neaisku ar ta grupe isvis bus biggrin.gif kazkoks absurdas...o savivaldyben paskambinus sako-mes nieko nezinom, cia direktores reikalas...gal dar yra teveliu pakliuvusiu i sita stebuklinga grupe? smile.gif
Atsakyti
Tai ir musu grupe kazkokia papildoma skaitosi kaip supratau. Eisiu pirmadieni su sveikatos pazyma pas vedeja ir pasistengsiu suzinoti kaip ten istikruju. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cate @ 2009 08 17, 19:31)
Tai ir musu grupe kazkokia papildoma skaitosi kaip supratau. Eisiu pirmadieni su sveikatos pazyma pas vedeja ir pasistengsiu suzinoti kaip ten istikruju. ax.gif


ten turejo papildomas 4 grupes atidaryti, kazin kaip is tikruju. Na, mums direktore zadejo iki ketvirtadienio paskambint, tai lauksim, ir bus matyt ka dabar papasakos:) Tik tiek tepasake, kad jei viskas bus ok, reikes tevu finansines pagalbos, nes grupes tuscios, net puoduku neturi, beveik viska reiks patiems supirkt smile.gif
Atsakyti
Siandiena buvau darzelyje ir pristaciau med pazyma. Pasirodo darzelis nuo siandien pradejo veikti po atostogu. Mus priema nuo rugsejo 1 dienos thumbup.gif nors kai buvau seniau sake nuo spalio 1d. Vedeja buvo labai maloni aprode grupe kuria lankysime, supazindino su aukletoja (labai siltas zmogus pasirode) . 4u.gif
O del paramos ir ko reiks darzeliui tai zadamas tevu susirinkimas kurio metu bus sprendziama apie siuos reikalus.(info is aukletojos) Tai tiek pavyko suzinoti ax.gif
Atsakyti
o kada reikia pristatyti medicinine pazyma, kazkaip niekas neuzsimne nei aukletoja nei direktore? o kaip jus vesit savo maziukus - pradziai po 2 valandas palikinesit ar visai dienai? o jeigu visa savaite po pora valandu palikineti, tai kaip paskaiciuos kiek moketi?
Atsakyti
Laba diena.

Mano vaikis nuo rugsėjo pradės lankyti šį darželį, kregždučių (8-ą) grupę. Ieškojau apie jį informacijos ir radau http://www.silelis.v...m.lt/index.html . Nuotraukos atrodo gana jaukiai.
Direktorė, nors ir pavargusi, atrodė labai normali. Grupė tuščia ir erdvi, yra atskira patalpa miegojimui. Kolkas tėra viena auklėtoja. Pirmas įspūdis apie ją - thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(svetelis @ 2009 08 26, 19:08)
o kada reikia pristatyti medicinine pazyma, kazkaip niekas neuzsimne nei aukletoja nei direktore? o kaip jus vesit savo maziukus - pradziai po 2 valandas palikinesit ar visai dienai? o jeigu visa savaite po pora valandu palikineti, tai kaip paskaiciuos kiek moketi?

Priima ir dabar.
Man atrodo, kad skaičiuos už dieną.
Atsakyti
Pazymas priima jau dabar ir direktore sake, kad iki rugsejo 10 dienos noretu susirinkti. Cia man taip buvo pranesusi telefonu, todel ir skubejom pristatyti.

Del pratinimo prie darzelio aukletoja man sake, kad 2-3 dienas reikes atvesti nuo 9 iki 11 ilgiau palikti nerekomenduoja. O paskui padal situacija. Taippat minejo jog pirmas dienas ir nevalgysim darzelyje, nes kol vaikas nesiadaptaves kazkodel taip pat nerekomenduoja g.gif tik i savaites gala kai pasiliks iki pietu meto pietaus kartu su kitais leliais unsure.gif

Kas liecia mokescius buvo pasakyta, kad gausim du kvitukus ir reiks moketi uz du menesius t.y. vienas menuo kaip koks depozitas. Kaip supratau si sistema pirmi metai. Taip pat informavo jog jei vaikutis sirgs bus perskaiciuojamas menesio mokestis kita menesi pateikus med pazyma ax.gif
Atrodo daug maz parasiau viska, bet jei kas klauskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cate @ 2009 08 26, 20:13)
Pazymas priima jau dabar ir direktore sake, kad iki rugsejo 10 dienos noretu susirinkti. Cia man taip buvo pranesusi telefonu, todel ir skubejom pristatyti.



Aciu cate
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

o as tik vakar vakare suzinojau, kad ir mano zuikis pateko i si darzeli. pasirodo ir tevu susirinkimas jau buvo blink.gif vienu zodziu nzn ir nuo ko cia pradejus... med pazyma g.gif gydytoja iki 4 dienos uzimta visiskai...
Atsakyti