Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo meno kursai

QUOTE(Raudona Saule @ 2012 06 05, 11:11)
o diagnoze labai prasta? ar nieko baisaus paaiskejo? smile.gif

4u.gif Laimei,nepasitvirtino gydytojo diagnoze.bet nelinkeciau niekam isgyvent to laukimo.be to porai savaiciu anksciau dukrai uzciuopem augli ant rankos kaulo,tai ne nereik pasakot ka isgyvenom.bet nustate,kad gerybinis ugliukas,bent jau kol kas.sakau sis pavasaris buvo labai sunkus man,nuo streso sutriko virskinimas,dingo apetitas,pradejo krist svoris.o tuose kursuose,ismoke kazkaip nusiramint,gyvent sia akimirka ir negalvot kas bus rytoj ir dziaugtis esamu gyvenimu.gaila,kad tie kursai vyksta nepastoviai,noreciau karta-du per savaite kad vyktu,nes namie ka nors daryt neturiu salygu,o gal ir valios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 06 05, 09:21)
biggrin.gif eikit,eikit fantazuotojai jus,matyt ne vienas is taip fantazuojanciu ir nebuvo kursuose.kokia sekta,kad pakvepuosit kelias valandas pagal tam tikras technikas,pamedituosit,atliksit jogos pratimus.baikit cia marazmus nest,mokytoja is vis mazai sneka ir jokiu savo filosofiju nepersa.tiesiog dirba,rodo kaip atlikt pratimus ir tiek.aisku pamini is kur tie pratimai atejo,bet neklaidinkit zmoniu,jokia tai ne sekta.esu eilinis,beje labai kritiskas zmogus,patyriau didziuli stresa,laukiau savo ligos diagnozes,o tas laukimas kaip zinot buna zudantis,pradejau labai nervintis,nerimaut,ieskojau pagalbos ir viena gera pazistama patare nueit i kursus.nuejau ir nusiraminau,eidama  i gydytojo kabineta buvau rami,rami,nors nezinojau kokia diagnoze isgirsiu.

Na as taip pat su tavimi sutinku,kad ten jokia sekta,as vakar buvau tik Sri sri jogoj ten viskas ieina ir kvepavimas,ir mantros ir asanos ir meditacija 2val. ir siek tiek aprimau,tai va kaip bus toliau bus matyt:)
Atsakyti
QUOTE(happyfeets @ 2012 06 05, 12:00)
Na as taip pat su tavimi sutinku,kad ten jokia sekta,as vakar buvau tik Sri sri jogoj ten viskas ieina ir kvepavimas,ir mantros ir asanos ir meditacija 2val. ir siek tiek aprimau,tai va kaip bus toliau bus matyt:)

thumbup.gif gaila kad i kvepavimo meno kursus neturit galimybes nueit.bet ir tai gerai 4u.gif
Atsakyti
Liepa, tai dziugu, kad nepasitvirtino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 06 05, 12:52)
Liepa, tai dziugu, kad nepasitvirtino  4u.gif

4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 06 05, 11:50)
thumbup.gif gaila kad i kvepavimo meno kursus neturit galimybes nueit.bet ir tai gerai 4u.gif

Uzsirasiau i Vipasana rugsejo men bus stovykla 10 dienu tai medituosim kvepuosim... biggrin.gif ziauriai nervinga esu,pasimetusi,taip pat apetitas dingo,svoris krenta,tik cigaretes mano maistas fuuu....,zodziu iseitis visada yra,nes visokie relaniumai ir kt vaistai jau nepadeda schmoll.gif viskas isbandyta,nervu sistema ziauriai issibalansavusi.
Atsakyti
QUOTE(happyfeets @ 2012 06 06, 15:25)
Uzsirasiau i Vipasana rugsejo men bus stovykla 10 dienu tai medituosim kvepuosim... biggrin.gif ziauriai nervinga esu,pasimetusi,taip pat apetitas dingo,svoris krenta,tik cigaretes mano maistas fuuu....,zodziu iseitis visada yra,nes visokie relaniumai ir kt vaistai jau nepadeda schmoll.gif viskas isbandyta,nervu sistema ziauriai issibalansavusi.

4u.gif gaila,kad i gyvenimo meno kursus nueit negalit.o rukyt apmazinkit,dar labiau nervu sistema alinat,nors man lengva mokytmpati nerukau smile.gif
Atsakyti
[quote=liepa27,2012 06 06, 14:29]
4u.gif gaila,kad i gyvenimo meno kursus nueit negalit.o rukyt apmazinkit,dar labiau nervu sistema alinat,nors man lengva mokytmpati nerukau smile.gif
Del "gyvenimo menas" bus matyti,nereikia visko is karto apzioti,viskas pamazu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happyfeets: 06 birželio 2012 - 17:44
[quote=happyfeets,2012 06 06, 18:43]
[quote=liepa27,2012 06 06, 14:29]
4u.gif gaila,kad i gyvenimo meno kursus nueit negalit.o rukyt apmazinkit,dar labiau nervu sistema alinat,nors man lengva mokytmpati nerukau smile.gif
Del "gyvenimo menas" bus matyti,nereikia visko is karto apzioti,viskas pamazu smile.gif
[/quote]
4u.gif as tiesiog siulau tai,kas padejo man isgyventi stresineje situacijoje mirksiukas.gif bet be abejo,viskas yra gerai,svarbu kazka daryti,kazko imtis,o ne vien tik bedavot,kaip pradzioj as dariau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 06 06, 18:13)
4u.gif as tiesiog siulau tai,kas padejo man isgyventi stresineje situacijoje mirksiukas.gif bet be abejo,viskas yra gerai,svarbu kazka daryti,kazko imtis,o ne vien tik bedavot,kaip pradzioj as dariau doh.gif

Na taip smile.gif as tikiu,kad tau padejo isbristi,tikiu,kad ir man tai pades,nera padeties be iseities biggrin.gif palankysiu sri sri joga kol kas,kai igausiu drasos uzsirasysiu ir i kvepavimo kursus g.gif Vistiek galima is to isbristi tik reikia noreti.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 06 05, 10:21)
biggrin.gif eikit,eikit fantazuotojai jus,matyt ne vienas is taip fantazuojanciu ir nebuvo kursuose.kokia sekta,kad pakvepuosit kelias valandas pagal tam tikras technikas,pamedituosit,atliksit jogos pratimus.baikit cia marazmus nest,mokytoja is vis mazai sneka ir jokiu savo filosofiju nepersa.tiesiog dirba,rodo kaip atlikt pratimus ir tiek.aisku pamini is kur tie pratimai atejo,bet neklaidinkit zmoniu,jokia tai ne sekta.esu eilinis,beje labai kritiskas zmogus


"fantazijos salies sveciai" -tokia knyga vaikysteje turejau)) kritiskumas aiskiai labai sveikintina dorybe -negaliu nesizavet Tamsta, bet siuo atveju klystate- tai totalitarine sekta ,ir turi visus jos bruozus:

1.Ezoterinis luzis- tai kai informacija pradiniam ir galutiniam ziniu gavimo taske skiriasi kardinaliai , daznai pastarosios paneigia ta informacija kuri buvo pateikta verbuojant.
siuo atveju GM prisitato , kaip "visuomenine svietejiska pelno nesiekianti organizacija" "Organizacijos tikslas – pasitarnauti visuomenei stiprinant asmenybe ir puoselejant zmogiskasias vertybes."
o realybėj yra religinė grupė turinti savo mokymą, kultinę praktiką ir Dievą. Šitą kuo puikiausiai žino mokytojai, bet pirmam rate-baziniuose kursuose niekas to nesakys. Kaip visalaiką tai sektos doktrinoje motivuojama melu dėl gerio. Jūs dar akli ir nepasiruošę gauti bei suvokti šias neikainojamas žinias.
2. Gurizmas- lyderio sudievinimas. "Aš lenkiuosi prieš Pasaulio mokytoją, kuris yra Apsoliuti Tiesa,Švari Sąmonė ir ttt.."
3. Bombardavimas meile, gipnozės elementai ir sektos adepto totalinė kontrolė.
4, Hiperventiliacijos technikos- kad ieiti į pakitusias sąmones būsenas.
5. Sektos nario išskirtinumas-pranašumo jausmas prieš kitatikius -Labai idomios "žmogiškos vertybės" " Negalvokite apie skriaudėjus kaip apie žmones ,priimkite skriaudėjus kaip manekenus, kaip medžiagines leles. Viduje jų nėra asmenybių..




Taigi šeri savo pinigais totalitarinę sektą -o ji jau žino kaip paruošt aveles pjovimui




Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2012 06 07, 16:01)
"fantazijos salies sveciai" -tokia knyga vaikysteje turejau)) kritiskumas aiskiai labai sveikintina dorybe -negaliu nesizavet Tamsta, bet siuo atveju klystate- tai totalitarine sekta ,ir turi visus jos bruozus:

1.Ezoterinis luzis- tai kai informacija pradiniam ir galutiniam ziniu gavimo taske skiriasi kardinaliai , daznai pastarosios paneigia ta informacija kuri buvo pateikta verbuojant.
siuo atveju GM prisitato , kaip "visuomenine svietejiska pelno nesiekianti organizacija" "Organizacijos tikslas – pasitarnauti visuomenei stiprinant asmenybe ir puoselejant zmogiskasias vertybes."
o realybėj yra religinė grupė turinti savo mokymą, kultinę praktiką ir Dievą. Šitą kuo puikiausiai žino mokytojai, bet pirmam rate-baziniuose kursuose niekas to nesakys. Kaip visalaiką tai sektos doktrinoje motivuojama melu dėl gerio. Jūs dar akli ir nepasiruošę gauti bei suvokti šias neikainojamas žinias.
2. Gurizmas- lyderio sudievinimas. "Aš lenkiuosi prieš Pasaulio mokytoją, kuris yra Apsoliuti Tiesa,Švari Sąmonė ir ttt.."
3. Bombardavimas meile, gipnozės elementai ir sektos adepto totalinė kontrolė.
4, Hiperventiliacijos technikos- kad ieiti į pakitusias sąmones būsenas.
5. Sektos nario išskirtinumas-pranašumo jausmas prieš kitatikius -Labai idomios "žmogiškos vertybės" " Negalvokite apie skriaudėjus kaip apie žmones ,priimkite skriaudėjus kaip manekenus, kaip medžiagines leles. Viduje jų nėra asmenybių..
Taigi šeri savo pinigais totalitarinę sektą -o ji jau žino kaip paruošt aveles pjovimui

4u.gif na,buvau tik pradiniam kvepavimo kurse,ju mokytojo-pradininko net nesiruosiu dievinti ir jam melstis.man patiko isbandyt kvepavimo technikas,atsipalaiduot ir tiek,giliau nesiruosiu bristi,o vat jei butu tokie savaitiniai,ne ilgiau valandos trukmes kvepavimo,-jogos-meditacijos uzsiemimai mielai nueiciau,bet ten tik joga atskirai organizuojama,galetu sujungt kazkaip.fanatizmas niekur nera gerai,sutinku,bet postringaut net neisbandzius pratimu ,kaip suprantu,o tik teoriskai zinant irgi nelabai protinga sakyciau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 08 birželio 2012 - 13:23