Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus laiptai

Sveiki visi 4u.gif Labai labai prasau jusu visu pagalbos. Reikia va tokiu laiptu (tie ketvirti ).
http://www.ve.lt/?ru...p;id=1200081177
Betonavima tai susirast lengva, bet va is kur gaut gera kalvi, kad padarytu toki grozi?? Gal kas nors ka nors zinot mirksiukas.gif Lauksiu jusu atsakymu ax.gif
Atsakyti
pasiziurejimui
http://www.rkstairs.biz/ biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
ziuriu, nieks nedarot kilimines dangos ant laiptu, idomu, kodel? Juk tai labai patogu- tylu, o svarbiausia- saugu, tiek mediniai, tiek plyteliu laiptai juk slidus!!
Negi nieks tokiu neturit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 08 25, 18:57)
ziuriu, nieks nedarot kilimines dangos ant laiptu, idomu, kodel? Juk tai labai patogu- tylu, o svarbiausia- saugu, tiek mediniai, tiek plyteliu laiptai juk slidus!!
Negi nieks tokiu neturit? g.gif

Kilimines dangos ant laiptu nededam, nes namuose jos niekur nebus, del patogumo ir saugumo sutinku, bet siuo atveju nugali grozis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyde: 25 rugpjūčio 2008 - 17:58
QUOTE(Smaragdas @ 2008 07 29, 18:26)
Sveiki visi  4u.gif Labai labai prasau jusu visu pagalbos. Reikia va tokiu laiptu (tie ketvirti ).
http://www.ve.lt/?ru...p;id=1200081177
Betonavima tai susirast lengva, bet va is kur gaut gera kalvi, kad padarytu toki grozi?? Gal kas nors ka nors zinot  mirksiukas.gif Lauksiu jusu atsakymu  ax.gif


Labai grazus tureklai, jeigu ka rasi mestelk cia, man irgi aktualu. Laiptus jau turiu, tureklu dar nea ax.gif


QUOTE(voveriena @ 2008 08 25, 16:57)
ziuriu, nieks nedarot kilimines dangos ant laiptu, idomu, kodel? Juk tai labai patogu- tylu, o svarbiausia- saugu, tiek mediniai, tiek plyteliu laiptai juk slidus!!
Negi nieks tokiu neturit? g.gif



Man negrazu, gadina visa vaizda. Bent pas save tikrai nedeciau ir nedesiu, nes mano laiptai namo viduryje, atviroje erdveje, todel kilimas visishkai nelimpa. Gal kitimes grazu, man nea.

QUOTE(gyde @ 2008 08 25, 17:57)
Kilimines dangos ant laiptu nededam, nes namuose jos niekur nebus,  del patogumo ir saugumo  sutinku, bet siuo atveju nugali grozis.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kokius grazius laiptus uzmaciau wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 09 04, 11:55)



Man nepatinka kiauri laiptai, bet sitie grazus, labai wub.gif
Atsakyti
Man ir nelabai kiauri patinka, tokie nesaugus atrodo, lyg ore kabantis biggrin.gif Bet cia bendras laiptu vaizdelis patiko, ir tie kalti elementa taip i tema kazkaip man labai rolleyes.gif
Atsakyti
Laba, reikia laiptu meisto kaune smile.gif gal galit ka parekomenduoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sagnesa @ 2008 09 08, 09:49)
Laba, reikia laiptu meisto kaune smile.gif gal galit ka parekomenduoti? g.gif

mums dare ne kaunieciai bet is taurages, labai kokybiskai ir fainiai padare, ir pigiau nei kaune. jei noresi telefono- rasyk i az , paklauiu vyro. Beje, meistari dirba ir kaune, beveik visi objektai ju cia
Atsakyti
O aš pasigirsiu, kokius laiptus mums Triuksmas sukūrė... ax.gif
Vaizdas prieš:
user posted image

Vaizdas po:
user posted image

Laiptų nemažai, gaunasi 3 dideli maršai ir 1 mažesnis. Patiko tai, kaip išsprendė klausimą dėl ranktūrių - pakopa šiek tiek išsikišusi, todėl ranktūriai neužima papildomos vietos (kurios ir taip ne per daugiausiai...). Na ir visus mano norus išpildė - kad jokių bereikalingų išraitymų, lakoniškai ir gražiai. Labai mieli, jaukūs ir tikri naminiai laiptai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 08 rugsėjo 2008 - 17:14
QUOTE(agente009 @ 2008 09 08, 18:13)
O aš pasigirsiu


Sveika, labai grazus, tvarkingi laiptai. Turiu klausima, o kodel nusprendet pilnai uzdengti betona,o ne palikti to balto tarpo?

Gal yra kazhkoiu niuansu ar paprasciausiai grazu-negrazu? g.gif
Nes dar nezinom kaip mums daryti.
Atsakyti