Įkraunama...
Įkraunama...

Migdukai

QUOTE(Mazulius @ 2007 11 15, 18:43)
O koki turite?


Fisher Price smile.gif Su daug muzikeliu svelniu, svieselemis,pulteliu bigsmile.gif
Atsakyti
o mums nelabai padedavo, kad vaikutis apsiramindavo tai taip bet užmigt tai ne, nemiegojo su jeis.
Atsakyti
Mes turim FP su meškučiais ir ant lubų atsispindinčiom žvaigždelėm, bet teko nuimti, nes neužmigdavo mažoji verysad.gif
Atsakyti
kai rasot atsiliepima,gerai butu,kad parasytumet ir koki migduko modeliuka turejot.Nes dabar jokios naudos is temos.
Atsakyti
pas mus TOMY. kiekvienakart migdydama ijungiu- buna visaip-padeda, nepadeda. Dazniausia tai suveikia thumbup.gif
Atsakyti
O mes turim prisukamą baltą avinėlį 4u.gif (iš tomy)
Atsakyti
turim 2 migdukus...
1. tomy (muzileke ir "multikai ant lubu) - atrakcija, ciuzi kokias 5 min.. poto nusibosta...
2. FP (su skraidanciai meskiukais-bitutem, greiciau karusele ten) - labai gerai diena, sudomina ja, stebi kokias 20 min... bet neuzmiega.

Padariau isvada, kad maniske uzmiega be migduku, o migdukai jai labaiu pramoga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš tiesiog aš @ 2007 11 22, 18:41)
O mes turim prisukamą baltą avinėlį 4u.gif (iš tomy)

ar patenkinti?
Atsakyti
Mes turim mikės pūkuotuko migduką, keletas muzikėlių su paukščiukų čiulbėjimu ir visokiais gamtos garsais ir paveiksliukais ant lubų. Maniškis užmiega dažnai pats, įjungiu, pamaitinu, ir palieku su muzikėle. Tai dažniausiai vienas ir užmiega. Bet manau esmė ta, kad migdukas būtų jungiamas TIK prieš nakties miegą, tai veikia kaip koks "signalas": laikas miegoti. smile.gif Aišku, priklauso ir nuo vaiko. Mano pirmagimė neužmigdavo nei nešiojama, nei vežiojama, kol pati nenuspręsdavo, kad jau laikas biggrin.gif
Atsakyti
O aš niekada nemigdydavau su migduku rolleyes.gif Šiaip lovytėje pagulėti, pasvajoti prieš miegą - tikdavo, bet pagal tikrąją jų paskirtį niekada nenaudodavau blush2.gif
Atsakyti
Turėjom (tebeturim) tokį. Parsivežiau iš UK. Siaubas,o ne migdukas doh.gif Muzikėlės nekokios,o tarp jų dar boba vis ką nors sušneka doh.gif Nu kaip galima užmigt su juo tai neįsivaizduoju...
Atsakyti
na mes tikrai neuzmigdavome, turejom ir viena karusele ir kita, dar turim suniuka migduka, bet deja tai tik zaislas su kuriuo norisi zaisti smile.gif
Atsakyti