Įkraunama...
Įkraunama...

Migdukai

Mes iv. turejo, bet suveikdavo paprasciausias fisher-price kiskutis su menuliuku pilvelyje, ten osia jura kartu groja svelni melodija, vis tyliau ir tyliau, tai dabar kartais pats susiranda pries miega ir tipo migdosi lotuliukas.gif
Atsakyti
o mes turim fisher-price migduka su zuvytemis, prie jo sunus kaip kada uzmiega, bet vakarais visa laika pats uzmiega su migduku.rytais kai atsibunda dar ji truputi patranko, kad tevelius prikeltu biggrin.gif
Atsakyti
as dabar svarstau ar pirkti.musu mzyliui jau 5 men ir karusele tuoj bus pavojinga.be to pradejo vakarais sunkiai migdytis,bet bijau kad jau per didelis musiskis tokiam dalykui g.gif
Atsakyti
Musiske tai kaitik prasibudina. Tai mes migdymui tik kompakta turimtokiuletu dainu.
Atsakyti
mano damai visi migdukai dzin, iki 1,3 mėn jei lauke taip užmigdavo, jei namie tik su mamos papu smile.gif baigiau maitinti viskas suitvarkė, užmiego be jo smile.gif
Atsakyti
o mano merginoms labai tinka migdukas, turim zvaigzdute, Tomy firmos. Ijungiu ir iseinu is kambario, jos ziuri, klausosi ir uzmiega, aisku kaip kartais, tenka ir po kelis kartus ji ijungt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2007 12 30, 19:43)
o mano merginoms labai tinka migdukas, turim zvaigzdute, Tomy firmos.

ta žvaigždutė tai tikrai man patinka,nors ir ne iš pačių brangiausių migdukų,bet mums ji greičiausiai padeda vakare užmigti thumbup.gif dar turim chicco migduką,tai su šituo sunkiau sekasi,nes kai įjungiu,vaikas ne miega ,o žaisti su juo pradeda doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mūsų Tomy migdukas grodavo gražiai, bet girdėdavosi toks ūžesiukas, taigi apie užmigimą prie jo nė kalbos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 01 05, 14:23)
mūsų Tomy migdukas grodavo gražiai, bet girdėdavosi toks ūžesiukas, taigi apie užmigimą prie jo nė kalbos doh.gif

maniskis su migduku tik zaisdavo ,apie miegojima kalbosnebuvo
Atsakyti
Mes turime FP migduka su graziom svelniom melodijom, su ivairiais paveiksiukais, bet jis jokios migdymo funkcijos bent musu suneliui neatlieka. Nebent vaikas su juo pazaidzia, tai yra tik idomus zaisliukas paspaudyti.
Paparasciausiai gaila tik dideles pinigu sumeles, kuria sumokejom uz migduka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2007 11 26, 20:07)
Turėjom (tebeturim) tokį. Parsivežiau iš UK. Siaubas,o ne migdukas doh.gif  Muzikėlės nekokios,o tarp jų dar boba vis ką nors sušneka doh.gif  Nu kaip galima užmigt su juo tai neįsivaizduoju...


Mes irgi toki turim. Uzmigti tai nepadeda schmoll.gif bet ramiai pabuti padedavo. Diena ijungdavau idejus i lovyte, duodavau koki zaisla ir eidavau savo darbeliu nusidirbti. Bet as manau, kad tiems kuries migdukai padeda uzmigti, tai uzmigs prie bet kokio, o kam reikia kitokiu pagalbininku, mamos ranku ar papo, tai joks migdukas nepades schmoll.gif
Atsakyti
mums nepasiteisino...
Atsakyti