Įkraunama...
Įkraunama...

Gimę dvynukai, trynukai.

QUOTE(paggy_bundy @ 2009 01 11, 18:46)
Dabar sprendziu vezimuko klausimą. Turim bendra (dviguba) ir galvoju reikia sportinukus atskyrus nusipirkti. Man ir vyrui kaip sakant.

Is vis mes to dvigubo beveik nenaudojam. Nuo 4 men. persikelem i nesykles. Tai su jomis visur nueisi, visur uzlipsi ir vaikai ramiai sau dziaugiasi budami nesiojami, uzmiega ir jiems silta.
Bet svoris auga visgi jau ateina laikas kai is nesykliu tuoj islipsim.

Kaip einat i parduotuve apsipirkti? Ar sodinant vaikus i prekini vezimeli, ar vienas stumia vaiku vezimeli kitas apsiperka. Ar viena i sketuka kita i prekini vezimeli.

Vienam apsipirkti galima tik tokiu atveju kai vienas sedi prekiniam vezimeli, o kitas nesykleje.  doh.gif

Dar klausimas? Kokiais atvejais naudojot atskirus vezimelius. Bijau kad issigijus du atskirus vel gali nelabai pasitarnauti kaip tas dvigubas nes viska atstoji nesykles.

as kai dvieju atskiru neturiu, tai negaliu patart siuo klausimu, visada naudojau dvigubus ir vaziuodavau i parduotuve su dvigubais arba su parduotuves vezimeliais, kur netilpdavau iseit, tai iseidavau pro iejima, o parduotuves vezimelius imam du visada, maniskems didele atrakcija su jais pasivazinet biggrin.gif
Atsakyti
aciu dote uz greita pasisakyma. Bus matyt kaip cia bus. Po kolkas isigijom viena sketuka vienguba, gal tik vienu prasisuksim, o gal ir ne. Mane siek tiek zudo zmoniu demesys. Kai sedi atskirai arba kai nesami atskyrai tada jau netaip bado akimis. doh.gif
Atsakyti
sveikutes,
turiu pametinukus ir dvynukus,sunku ir tuos ir tuos augint nes daro skadas visi,vienodus daiktus teko pirkt ir pametinukams ir dvynukams,bent jau iki kokiu 5 metu,dvinukams vezima naudojom -dvyniu o kai pradejo sedet pirkom pametinuku ta vadinama traukinuku
Atsakyti
Sveikutės nestuke.gif
Jungiuosi ir aš į jūsų gretas smile.gif Geras klausimas iškeltas: geriau viena lovytė ar dvi? thumbup.gif Man jau 25 savaitės nestuke.gif darosi labai neramu... Manau, kad gal tikrai geriau viena, iki kol paauga... Tegu bendrauja rolleyes.gif
Atsakyti
mes naudoja dvi lovytes. Ir visada jose miega. Jei vienoj miegos tai jie apsispardys, arba besimuisdami pazadins viena kita.
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2009 05 25, 12:01)
mes naudoja dvi lovytes. Ir visada jose miega. Jei vienoj miegos tai jie apsispardys, arba besimuisdami pazadins viena kita.

4u.gif Na mums jau pusantrų metukų,tai miegame atskirose lovytėse.Mano panelės gimė 30savaičių,todėl mums teko visą mėnesį pagulėti klinikose,ten dirbo labai gera vaikų seselė, kuri paaiškino kad dvynukus specialiai guldo į vieną inkubatorių,po to į vieną lovytę;jie yra pripratę vienas prie kito ir jeigu kas vienam negerai tai kitas "kviečia pagalbą"-rėkia,spardosi ir pan.Parvažiavę namo kol tilpom gulėjom vienoj lovytėj,tik po paguldžiau į atskiras. 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
is tavo pasakymo nesupratau. Vaikai iki metu greitai auga. Ir siaip maniskiai dabar beveik metu. Nemiegant reikia atskirti juos nes pesasi, lipa vienas ant kito, tai per miegus butu baisu - bemieges naktys doh.gif gal iki kokiu 3 men kai nesivarto yra ramus galima suguldyt i viena lovyte. Ligoninei guli naujagimiai, jie nesivarto guli suvystyti ir yra ramus. Kiekvienos mamos reikalas kaip migdyt istikruju.

Auginant dvyynukus as rinkausi kas man geriausia ir lengviausia. Kai mama pailsejusi tada ir vaikai laimingi, nes ji gali su jais pabendrauti, pazaisti ir parodyti savo meile.
Atsakyti
Mes kol tilpom - miegojom visi vienoj lovoj, paskui (po 4men) pradejau pupas guldyt i atskiras lovytes. Mano nuomone ir patirtis byloja: smile.gif kol naujagimiai, dar visai maziukai, tol juos geriau guldyti kartu arba prie saves. Vaikai jauciasi saugesni, tada ir ramesni buna, zino kad mama visada salia. O paskui jie pradeda vartytis, dometis vienas kitu, besiversdami uzvirsta viens ant kito, tai uz nosies nugriebai, tai seses ranka isikisu kita i savo burna "grauzia" - zodziu, visokiu cirku buna. Va, tuomet jau manau geriau vaikus migdyt atskirose lovelese. Jos ir taip viena kita mato, bendrauja ir viskas ok.
Atsakyti
O aš savo kleckiukus nuo pat gimimo migdžiau atskirai, ir į savo lovą įsikeldavom tik rytais pasidžiaugti smile.gif bet dienom lovytėse savo jie neužmiega, tai miega kartu mūsų lovoje smile.gif

pirmagime, mūsų dvynukai gimę tą pačią dieną smile.gif tik aš auginu du bachūriukus : smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..simutea..: 04 birželio 2009 - 18:33
kaip as noriu dvynuku wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
As pati auginu dvynius, tiesa pasakius, dabar jau jie paauge 5,5m. tai visai nera sunku, bet kai pamenu, kai gime, tai nebuvo lengva, gerai, kad padejo, nes be pagalbos, tai butu buve ne kas, bet is kitos puses man atrodo pametinukus sunkiau auginti, nes ju poreikiai skiriasi,kai vienas jau pradeda visur listi, viskuo dometis, ir reikalauja daug demesio, kitas dar tik kleckiukas, manau daug sunkiau.
Atsakyti
as irgi auginu dvynukus smile.gif jiems dar tik 1,5 men. Manau nera aip sunku, susitaikai su tuo kad reikes papluseti daugiau nei su vienu. Man sunkiau susitvarkyti su savo dicke, kuriai 2,5 metu. Aisku ji jau i darzeli eina, tas ir dziugina, bet savaitgaliai ir vakarai man dar kolkas kosmariski - dicke rekauja po namus, duodasi o maziukai vakarais irgi neramus, abu su vyru plusam kartais is peties, o kai kurie vakarai buna gana ramus. Siaip kartais nedrasu vakarais vienai pasilikti namie, jei vyro nera namie tai kvieciuosi mama pagalbon,. Dienomis viena tvarkausi, aisku gerai kad mama valgyti pagamina ir tai didele parama thumbup.gif
Manau pametinukus sunkiau butu auginti nei dvynukus vistiek, nes tieisingai kazkas is mamu sake - ju poreikiai skirtingi. Dazniausiai vyresni kelia rupesciu daugiau, juos dar reikia pasaugoti kad neuzgautu mazesniu, ar kokiu sausainiu i burna neprikistu verysad.gif
O kolkas man atrodo kad viena uzauginti butu labai paprasta, kai turi palyginima su dviem. Sakiau vyrui kad turbut nepajusciau kaip antras vaikelis uzaugtu, o cia vel naujas gyvenime issukis - dvyniai.
Atsakyti