Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

tai va merginos - parduodu aš SILVERĮ, jei ką domina - prašom, nes nusižiūrėjau jau fanginę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 17, 22:06)
tai va merginos - parduodu aš SILVERĮ, jei ką domina - prašom, nes nusižiūrėjau jau fanginę  bigsmile.gif



o kiek uz ja noretum?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tropic@~ @ 2007 11 19, 18:25)
o kiek uz ja noretum?.. g.gif

jau pavėlavai, nes ką tik sutariau parduot, nebent dar pirkėja apsigalvos g.gif tada duosiu žinot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 19, 19:36)
jau pavėlavai, nes ką tik sutariau parduot, nebent dar pirkėja apsigalvos  g.gif tada duosiu žinot  mirksiukas.gif

nono.gif neapsigalvos pirkeja mirksiukas.gif
Atsakyti
Žiūrėkit, man rodos, kad naujas skelbimas g.gif
http://www.skelbiu.lt/3090721.html
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 20, 11:37)
Žiūrėkit, man rodos, kad naujas skelbimas g.gif
http://www.skelbiu.lt/3090721.html

Aha, jau susiskambinau tongue.gif Ryt atvesh apziureti smile.gif
Pasirodo, jaunuolis turi daugiau mezgimo masinu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2007 11 20, 13:50)
Aha, jau susiskambinau tongue.gif Ryt atvesh apziureti smile.gif
Pasirodo, jaunuolis turi daugiau mezgimo masinu  blink.gif

Oba,net atveža blink.gif nes kaina tai nedidelė g.gif
O ką dar turi? Man pačiai nereik, bet vat mamai fanginio priedo trūksta g.gif gal turėtų atskirai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 20 lapkričio 2007 - 15:00
QUOTE(moshke @ 2007 11 20, 15:52)
Oba,net atveža  blink.gif nes kaina tai nedidelė g.gif
O ką dar turi? Man pačiai nereik, bet vat mamai fanginio priedo trūksta g.gif gal turėtų atskirai g.gif

Na va, o sita masina kaip tik ir turi ta prieda (riberi?). Ir as sprendziu klausima dabar pirkt ji ar ne. Nes su juo kaina iskart tampa dviguba doh.gif O as kazin kiek ji naudosiu... blush2.gif
Dar sake turi Brotheri KH836. Tikslios kainos nepasake, nes neturejo su savim kainininko, bet sake + keli simtai litu. O paskaiciau internete aprasymus, tai sita masina pasirodo komplektuojama be karietos azurui blink.gif Uztat turi galimybe naudoti kazkoki Garter Carriage, kurio prasmes as nezinau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 21 lapkričio 2007 - 10:11
QUOTE(Lauružė @ 2007 11 21, 09:05)
Na va, o sita masina kaip tik ir turi ta prieda (riberi?). Ir as sprendziu klausima dabar pirkt ji ar ne. Nes su juo kaina iskart tampa dviguba  doh.gif O as kazin kiek ji naudosiu...  blush2.gif

o tai ką jis 650lt? blink.gif daugoka... Kokius 400 tai mokėčiau,bet daugiau kažkaip gaila g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 21 lapkričio 2007 - 10:08
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 11:07)
o tai ką jis 650lt? blink.gif daugoka... Kokius 400 tai mokėčiau,bet daugiau kažkaip gaila g.gif

Laukiu jo issisiepus, turetu jau pasirodyti. tongue.gif Kai suzinosiu kas kiek po kiek, parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2007 11 21, 09:13)
Laukiu jo issisiepus, turetu jau pasirodyti.  tongue.gif  Kai suzinosiu kas kiek po kiek, parasysiu smile.gif

Lauksim bigsmile.gif paklausk, kiek vien ribberis kainuotu, ok?
Atsakyti
"Susiparinau" ir aš su tom mašinom blush2.gif doh.gif ir galų gale turbūt "atsiprašysiu" savo senutės Nevos, susirinksiu iš dviejų vieną gerą ir mano amželiui ko gero užteks, nes tos fanginės ir perfokortinės tokios sudėtingos pasirodė, kad net neįsivaizdavau, kad tokia "tupa" esu blush2.gif Kažkada turėjau Toyotą, tai atrodė viskas paprasta, nes buvo instrukcija rusų kalboj, o angliškai beveik nieko nesuprantu schmoll.gif . Jei būtų kas parodo, tai tada būtų žymiai paprasčiau, o dabar ... esu pasimetus
Lauruže , o tau parodė kaip megzt su ta mašina ?
Moshke , o tu vien pagal instrukcijas išmokai ? Aš net nesusigaudžiau kaip adata brotheriui pakeist blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti