Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 11:18)
Lauruže , o tau parodė kaip megzt su ta mašina ?


Dar pardavejas neapsireiske, bet sprendziant is jo jauno balso itariu, kad jis nelabai mokes parodyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2007 11 21, 10:22)
Dar pardavejas neapsireiske, bet sprendziant is jo jauno balso itariu, kad jis nelabai mokes parodyti  tongue.gif

Tikėkimės, kad parodys g.gif , o gal turi pažįstamų kas mezga tokiom mašinom ? Nors Vilniuj viskas lengviau, tikrai atrasi kas parodys jei reikės, o vat pas mus problema - nepažįstu nė vienos, jei kuri ir mezgė senais laikais, tai nebeprisimena, arba nenori prisimint verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 09:18)
"Susiparinau" ir aš su tom mašinom  blush2.gif  doh.gif ir galų gale turbūt "atsiprašysiu" savo senutės Nevos, susirinksiu iš dviejų vieną gerą ir mano amželiui ko gero užteks, nes tos fanginės ir perfokortinės tokios sudėtingos pasirodė, kad net neįsivaizdavau, kad tokia "tupa" esu  blush2.gif Kažkada turėjau Toyotą, tai atrodė viskas paprasta, nes buvo instrukcija rusų kalboj, o angliškai beveik nieko nesuprantu  schmoll.gif . Jei būtų kas parodo, tai tada būtų žymiai paprasčiau, o dabar ... esu pasimetus
Lauruže , o tau parodė kaip megzt su ta mašina ?
Moshke , o tu vien pagal instrukcijas išmokai ? Aš net nesusigaudžiau kaip adata brotheriui pakeist  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Jo, aš viską pati išmokau, bet matai, mano anglų kalba gan nebloga blush2.gif
O tau siūlau nepergyventi taip-juk tik vieną diena su Brotheriu dirbai, man ją vien surinkti užtruko mėnesį gal,taigi, esu tūpesnė lotuliukas.gif
Juk yra žmonių,kas mezga tomis mašinomis-pasieškok,pamokys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauružė @ 2007 11 21, 09:22)
Dar pardavejas neapsireiske, bet sprendziant is jo jauno balso itariu, kad jis nelabai mokes parodyti  tongue.gif

lotuliukas.gif apskritai nelabai žinau mezgančių vyrukų g.gif
O šeip tu lyg ir Vilnietė, ar ne g.gif O Vilniuj tikrai yra,kas mokina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 10:26)
Jo, aš viską pati išmokau, bet matai, mano anglų kalba gan nebloga blush2.gif
O tau siūlau nepergyventi taip-juk tik vieną diena su Brotheriu dirbai, man ją vien surinkti užtruko mėnesį gal,taigi, esu tūpesnė lotuliukas.gif
Juk yra žmonių,kas mezga tomis mašinomis-pasieškok,pamokys 4u.gif

tai kad mano visiškai pilnai nesurinkta - pamėginau tik lygiai pramegzt, bet neaišku net kurias tas knopkes nuspaust, instrukcijos jokios, tai dar vakar internete radau, parsisiunčiau , bet tik anglų kalboj verysad.gif Perfokortą sugebėjau įdėt, bet ir viskas...tai visdėlto kaip tą adatą pakeist ? ,nes vieną reiktų pakeist, užlinkus kiek.
Gyvenčiau Vilniuj, tai problemų nekiltų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 09:32)
tai kad mano visiškai pilnai nesurinkta - pamėginau tik lygiai pramegzt, bet neaišku net kurias tas knopkes nuspaust, instrukcijos jokios, tai dar vakar internete radau, parsisiunčiau , bet tik anglų kalboj  verysad.gif Perfokortą sugebėjau įdėt, bet ir viskas...tai visdėlto kaip tą adatą pakeist ? ,nes vieną reiktų pakeist, užlinkus kiek.
Gyvenčiau Vilniuj, tai problemų nekiltų  schmoll.gif

Pradžioj pažiūrėk iš mašinos galo, ten yra išlindes toks plastmasiukas prie adatų. Jį pastumk, turi išlįsti iš kito galo adatū prispaudėjas - ty plastikinė juosta su priklijuotu porolonu. Tai va, jį išimi, tada atsipalaiduoja adatos ir iki pat priekio atitraukus adatą ir ją paspaudus žemyn nesunkiai ją išimsi.
Na sudėtingai aš čia tau paaiškinau doh.gif
Žinai, parašyk mergičkai vardu SoJa, ji berods iš pajūrio ir megzti tikrai moka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 10:41)
Pradžioj pažiūrėk iš mašinos galo, ten yra išlindes toks plastmasiukas prie adatų. Jį pastumk, turi išlįsti iš kito galo adatū prispaudėjas - ty plastikinė juosta su priklijuotu porolonu. Tai va, jį išimi, tada atsipalaiduoja adatos ir iki pat priekio atitraukus adatą ir ją paspaudus žemyn nesunkiai ją išimsi.
Na sudėtingai aš čia tau paaiškinau doh.gif
Žinai, parašyk mergičkai vardu SoJa, ji berods iš pajūrio ir megzti tikrai moka thumbup.gif

Einu žiūrėt bigsmile.gif . O SoJa ne iš Vilniaus ? Aš jai rašiau, tai ji dar irgi ne viską išbandžius g.gif
Nu Moshke , tu galėtum internetu mokint thumbup.gif - pakeičiau adatą, bet kai ištraukiau tą juostelę, tai iš paralono tik kažkokia neaiški masė likus, tai gal reiktų ją pakeist ? Kažkur skaičiau (berods rusaičių forume), kad deda tą poroloną, kur langams klijuot skirtas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 21 lapkričio 2007 - 10:54
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 09:48)
Einu žiūrėt  bigsmile.gif . O SoJa ne iš Vilniaus ? Aš jai rašiau, tai ji dar irgi ne viską išbandžius  g.gif
Nu Moshke , tu galėtum internetu mokint  thumbup.gif  - pakeičiau adatą, bet kai ištraukiau tą juostelę, tai iš paralono tik kažkokia neaiški masė likus, tai gal reiktų ją pakeist ? Kažkur skaičiau (berods rusaičių forume), kad deda tą poroloną, kur langams klijuot skirtas  g.gif

Na jei nepainioju nieko,tai berods iš Šilutės g.gif
thumbup.gif super,kad pakeitei thumbup.gif
Dabar darom taip:
Įdedi atgal tą masę ir žiūri - spyruokliuoja adatos ar nea? Jei taip,tada keisk porolona. Jei ne - viskas ok su juo 4u.gif
O dėl keitimo-nežinau žinok,aš sau naują pirkausi, kai reikėjo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 21 lapkričio 2007 - 10:56
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 10:55)
Na jei nepainioju nieko,tai berods iš Šilutės g.gif

O, tai reikia dar mėgint rašyt jai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 10:55)
Na jei nepainioju nieko,tai berods iš Šilutės g.gif
thumbup.gif super,kad pakeitei thumbup.gif
Dabar darom taip:
Įdedi atgal tą masę ir žiūri - spyruokliuoja adatos ar nea? Jei taip,tada keisk porolona. Jei ne - viskas ok su juo 4u.gif
O dėl keitimo-nežinau žinok,aš sau naują pirkausi, kai reikėjo blush2.gif

o dabar tai būsiu ko gero prisidirbus blush2.gif ,ar nebus ta "masė" pasilikus viduj mašinos, nes kai sustūmiau atgal, tai tos adatos pasikėlė (tai matyt toj vietoj viskas liko), o kai tą juostą vėl ištraukiau pasižiūrėt, tai yra beveik tuščia, vien metalas doh.gif , tai dabar jau tikrai be meistro neapsieisiu, nes jau reiks ardyt ko gero. O gal užtenka visas adatas išimt ir pravalyt ten viduj kaip nors ?
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 10:03)
O, tai reikia dar mėgint rašyt jai  bigsmile.gif
Papildyta:

o dabar tai būsiu ko gero prisidirbus  blush2.gif ,ar nebus ta "masė" pasilikus viduj mašinos, nes kai sustūmiau atgal, tai tos adatos pasikėlė (tai matyt toj vietoj viskas liko), o kai tą juostą vėl ištraukiau pasižiūrėt, tai yra beveik tuščia, vien metalas  doh.gif , tai dabar jau tikrai be meistro neapsieisiu, nes jau reiks ardyt ko gero. O gal užtenka visas adatas išimt ir pravalyt ten viduj kaip nors ?

Spėju,kad PO adatom pakišai doh.gif doh.gif taigi prispaust jas reikia prieš grūdant doh.gif lupk lauk, prispaudinėk po truputuką adatas kai kiši tą juostą atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 11:09)
Spėju,kad PO adatom pakišai doh.gif  doh.gif taigi prispaust jas reikia prieš grūdant doh.gif lupk lauk, prispaudinėk po truputuką adatas kai kiši tą juostą atgal mirksiukas.gif

tai va blush2.gif , bet dabar tą brudą visą kažkaip reikia išvalyt iš vidaus, o tada tik iš naujo kišt tą juostą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 12:09)
Spėju,kad PO adatom pakišai doh.gif  doh.gif taigi prispaust jas reikia prieš grūdant doh.gif lupk lauk, prispaudinėk po truputuką adatas kai kiši tą juostą atgal mirksiukas.gif

Oho, labai jau sudetingai skamba... Su Neva taip paprasta buvo pakeist adatas... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2007 11 21, 11:17)
Oho, labai jau sudetingai skamba... Su Neva taip paprasta buvo pakeist adatas...  blink.gif

jei su tuo paralonu viskas gerai, tai nėra sudėtinga pasirodo, bet kad tas porolonas sutrūnijęs per tiek metų matyt ir gavosi problemos doh.gif
Atsakyti