Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(Lauružė @ 2007 11 21, 12:11)
Mergikes,
stai ir as. tongue.gif  Pasveikinkit mane su nauju pirkiniu - Brother KH830 jau mano yahoo.gif  Masina beveik nauja, nei porolonas, nei sepeteliai neissinesioje nei kiek.
Riberio nepirkau, nes labai jau daug uzsiprase uz ji. Sake berods 650-700 kainuoja. Bet uztat jis dar turi Brotherius KH836 ir 881. Taigi jei kam idomu - skubekit ir skambinkit.
Sakiau jam,  kad ji pareklamuosiu, tai dabar tikisi skambuciu antpludzio.  lotuliukas.gif
Beje, berniukas ismanantis apie masinas nemazai,  blink.gif kuom mane nustebino. Tik is technines puses. Norejau issiklausinet apie mezgima azurine karieta, tai sake, kad mezgejas is jo joks  lotuliukas.gif  Bet uztat technine puse isaiskino  thumbup.gif
Ir instrukcija elektronini varianta perrase man i kompa. Tiesa anglu kalba. Bet man tai nei kiek nekliudo.

Ooooo, sveikinu bigsmile.gif Tai jau turėsi žaisliuką ilgam thumbup.gif
O kiek mokėjai už turtą? Ir kiek tos kitos kainuoja?

QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 12:14)
aišku  bigsmile.gif , o kas galėtų būti, kad adata už šepečių užstringa  schmoll.gif
Papildyta:

tai sveikinimai dideliausi  thumbup.gif  4u.gif
Moshke ar kartais ne tas pats meistrelis  g.gif

Adata stringa, kai porolonas išsidėvėjęs mirksiukas.gif
O berniukas nemanau - aną nelabai berniuku pavadinsi g.gif nes kaip supratau iš Lauružės, šitas jaunutis visai, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 13:20)
Adata stringa, kai porolonas išsidėvėjęs mirksiukas.gif

tai poroloną pakeičiau nauju - tai gal per plonas sluoksnis ir reikia dar jo dėti g.gif
Atsakyti
LaimuzeX, storis turi buti apie 6 mm g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokom: 21 lapkričio 2007 - 13:27
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 12:24)
tai poroloną pakeičiau nauju - tai gal per plonas sluoksnis ir reikia dar jo dėti  g.gif

Tai paspausk adatas- jei spyruokliuoja, tai per mazas sluoksnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 13:27)
Tai paspausk adatas- jei spyruokliuoja, tai per mazas sluoksnis 4u.gif

šiek tiek dar spyruokliuoja - tai reiškia dėsiu dar bigsmile.gif nes plonesnis tikrai nei 6 mm
Atsakyti
mirksiukas.gif sekmes mirksiukas.gif bendrom jegom pavyks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 21, 14:20)
Ooooo, sveikinu bigsmile.gif Tai jau turėsi žaisliuką ilgam thumbup.gif
O kiek mokėjai už turtą? Ir kiek tos kitos kainuoja?
Adata stringa, kai porolonas išsidėvėjęs mirksiukas.gif
O berniukas nemanau - aną nelabai berniuku pavadinsi g.gif nes kaip supratau iš Lauružės, šitas jaunutis visai, ar ne?

hihihi.gif Nu ka as zinau - berniukas ir tiek. Jaunas, blondinas (metu gal kokiu 26).
O masina uz 620 lt pardave. Neisejo daugiau nusideret, nes puikiausios kondicijos buvo.
Kitu kainos tai sake tokios: KH836 kainuoja kiek sake panasiai kaip sita, o KH881 - virs 900 lt.
Tiksliu kainu nepasake, o as ir nepuoliau aiskintis. blush2.gif Visada galima jam paskambint ir paklaust. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 11 21, 13:31)
mirksiukas.gif  sekmes  mirksiukas.gif  bendrom jegom pavyks  tongue.gif

Dideliausias dėkui user posted image ir ką aš be jūsų daryčiau user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 14:34)
Dideliausias dėkui user posted image ir ką aš be jūsų daryčiau user posted image



group.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2007 11 21, 12:33)
hihihi.gif Nu ka as zinau - berniukas ir tiek. Jaunas, blondinas (metu gal kokiu 26).
O masina uz 620 lt pardave. Neisejo daugiau nusideret, nes puikiausios kondicijos buvo.
Kitu kainos tai sake tokios: KH836 kainuoja kiek sake panasiai kaip sita, o KH881 - virs 900 lt.
Tiksliu kainu nepasake, o as ir nepuoliau aiskintis.  blush2.gif Visada galima jam paskambint ir paklaust.  mirksiukas.gif

Nea,tadu ne tas - meistriukas pad 40, tikrai netempia ant 26 lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va,įdėjau dar vieną sluoksnį porolono,tai dabar jau geriau rolleyes.gif užsidėjau per vidurį apie 70 akių, tai lygiai mezga,tik kartais dar paskutinė akis nukrenta,ar siūlą krašte nukerta - bet čia gal įprast prie karietos reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 21, 13:31)
Na va,įdėjau dar vieną sluoksnį porolono,tai dabar jau geriau  rolleyes.gif užsidėjau per vidurį apie 70 akių, tai lygiai mezga,tik kartais dar paskutinė akis nukrenta,ar siūlą krašte nukerta - bet čia gal įprast prie karietos reikia  g.gif

Gal si8l1 per daug 5tempus laikai g.gif
Atsakyti