Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

Oi, nė vienas man negirdėtas wacko.gif
O aš norėčiau, kad pradėtų rodyti iš naujo Draugų serialą, pradžioj ten labai juokinga būdavo, pamenu, mažiukas atsakingai žiūrėdavau ir viską beveik suprasdavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 11 15, 19:06)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  topu topas buvo, galetu pakartot  thumbup.gif


drinks_cheers.gif aš ir dabar nesuprantu, kaip galima dukrą Dorotėja vadinti doh.gif lotuliukas.gif iškart ta seselė prieš akis iškyla doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolitlė @ 2007 11 15, 20:06)

Žinau, kad mačiau ir labai patiko, bet detalių nelabai atsimenu verysad.gif
Papildyta:



kažkaip ten buvo drabužių firma, kur pagal primatavimus siūdavo drabužius. ir atėjo ten į tą firmą dirbti ar kažkas pan. ta spagrindinis veikjas, jis atidarė "gatavų" drabužių pard. paskui su to siuvyklos savininko dukra lyg susituokė mastau.gif na, kažkas tokios unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Makalius @ 2007 11 15, 20:11)
Oi, nė vienas man negirdėtas wacko.gif
O aš norėčiau, kad pradėtų rodyti iš naujo Draugų serialą, pradžioj ten labai juokinga būdavo, pamenu, mažiukas atsakingai žiūrėdavau ir viską beveik suprasdavau biggrin.gif


drinks_cheers.gif Draugų niekada nebus per daug cool.gif

Makaliau, Makaliau, negi net Gardemarinų nežinai? blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2007 11 15, 20:06)
1. O šitą serialą per Lietuvos TV rodė? smile.gif Nemačiau, bet dabar mielai pasižiūrėčiau
2. Ne, šito nemačiau. Atsimenu serialą apie Štrausą, valsų karalių thumbup.gif
3. Oi, dar prisiiminiau, kad žiūrėjau serialą apie Karlą Marksą bigsmile.gif

1. Aha, lietuvių kalba žiūrėjau, lyg ir per LNK mirksiukas.gif Dar kažkokį kostiuminį BBC mini serialą rodė, niekaip nepamenu, kokios knygos ekranizacija buvo doh.gif
2. Tiksliai, mačiau ir apie Štrausą biggrin.gif
3. hihihi.gif ir šitą žiūrėjau.
Geriau atmintis veiktų, tai sąrašą galima būtų tęsti ir tęsti biggrin.gif
Atsakyti
dar mano senelis žiūrėdavo kažkokį vokiečių detektyvinį serialą, Komisaras... nepamenu pavadinimo, bet tikrai ne apie Reksą g.gif Senis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 15, 20:25)
dar mano senelis žiūrėdavo kažkokį vokiečių detektyvinį serialą, Komisaras... nepamenu pavadinimo, bet tikrai ne apie Reksą  g.gif Senis  bigsmile.gif

penktadienio vakarais rodydavo ir dar reklamoj prieš serialą vis grupiokas šmežuodavo lotuliukas.gif
O apie Monopolijąpamenu tiek: buvo ekonominė krizė ir vieno miestelio didžioji dauguma gyventojų neteko darbo - bankrutavo fabrikas; vyriausias brolis sumanė pradėti savo verslą, prekiauti audiniais; atsirado pavyduolis konkurentas, senų pažiūrų miestelėnai įvairiais būdais bandė sužlugdyti - nepasisekė; juoką kėlė tokia senulytė-bobulytė vėžymėlyje ir jos dukra taip pat jau bobulytė, ir kaip toji vyresnė ( t.y. mamaitė) reguliavo savo dukros gyvenimą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 15 lapkričio 2007 - 21:01
QUOTE(muminukas @ 2007 11 15, 21:25)
dar mano senelis žiūrėdavo kažkokį vokiečių detektyvinį serialą, Komisaras... nepamenu pavadinimo, bet tikrai ne apie Reksą  g.gif Senis  bigsmile.gif

O, "Senis"-liuks filmas thumbup.gif 4u.gif wub.gif Mačiau turbūt visas serijas, ir ne po vieną kartą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 21:27)
O apie Monopolijąpamenu tiek: buvo ekonominė krizė ir vieno miestelio didžioji dauguma gyventojų neteko darbo - bankrutavo fabrikas; vyriausias brolis sumanė pradėti savo verslą, prekiauti audiniais; atsirado pavyduolis konkurentas, senų pažiūrų miestelėnai įvairiais būdais bandė sužlugdyti - nepasisekė; juoką kėlė tokia senulytė-bobulytė vėžymėlyje ir jos dukra taip pat jau bobulytė, ir kaip toji vyresnė ( t.y. mamaitė) reguliavo savo dukros gyvenimą  lotuliukas.gif

O, ačiū biggrin.gif 4u.gif Jau šiek tiek akyse ir galvoje šviesiau pasidarė biggrin.gif Kaip tik šitas moteris prisiminiau bigsmile.gif
Papildyta:
O ar kas nors dar pamenate serialus "Skydas ir kalavijas", "Brangiau už gyvybę" biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolitlė: 15 lapkričio 2007 - 21:30
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 19:37)

"Saulėlydžio paplūdimys" (o gal ir ne toks pavadinimas  g.gif ), "

Ar ne " Saulėta pakrantė"?Buvau labai įsižiūrėjus šį serialą,o jį ėmė ir nutraukė bash.gif
Iš meksikietiškų įdomus buvo "Dykumos rožė" ir tas apie kalinę,kur vaidino Gabriela Spanic (pavadinimo jau neatsimenu blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2007 11 15, 23:22)
Ar ne " Saulėta pakrantė"?Buvau labai įsižiūrėjus šį serialą,o jį ėmė ir nutraukė  bash.gif



man rodos, buvo ir Saulėta pakrantė su Olivija, ir Saulėlydžio paplūdimys mastau.gif SP gal australų serialas jaunimui su labai gražiais aktoriais. buvo sesuo + brolis ir sesuo+ brolis, viena lyg Tori vardu mastau.gif

Alfas bigsmile.gif ir dabar žiūrėčiau, man tai vienas geresnių JAV serialų didis.gif
Beverly Hills 20210... wub.gif paauglystės svajos wub.gif
Pagaliau skambutis yahoo.gif kiekvieną sekmadienio, o gal šeštadienio rytą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2007 11 15, 18:21)
[b][color=blue]Mna labai patiko "Monopolija"  thumbup.gif . Danų serialas, bet toks nerealus.


Gal kažkada per LTV rodė? Maždaug prieškario/karo/pokario metus Danijoje?
Atsimenu patiko biggrin.gif biggrin.gif

Dar visai patiko serialas "Makleriai".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 16 lapkričio 2007 - 10:12
man irgi makleriai labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 11 15, 20:11)
Oi, nė vienas man negirdėtas wacko.gif
O aš norėčiau, kad pradėtų rodyti iš naujo Draugų serialą, pradžioj ten labai juokinga būdavo, pamenu, mažiukas atsakingai žiūrėdavau ir viską beveik suprasdavau biggrin.gif


Taigi rodo per TV1 nuo pradžių, ten dar aktoriai tokie jaunučiai ax.gif
Atsakyti
buvo dar toks serialas 'moteris kvepianti kava', visai patiko.

is senuju zinoma erskeciu pauksciai ir dzeine eir. girdejau pats naujausias Dzeines eir pastatymas labai ispudingas g.gif . abi knygos kelis kartus perskaitytos doh.gif

pats paciausias filmas ir knyga yra karaliukas paukstis giesmininkas (Ciauskute) wub.gif . filmo muzika iki siol skamba ausyse blush2.gif . neseniai parsisiunciau sia muzikele, tai dabar klausausi ir kaifuoju thumbup.gif . o ir filma turiu isirasiusi rusu kalba tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 16 lapkričio 2007 - 11:14