Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

lot. amerikiečių serialas?
Atsakyti
dar tiesiog Marija prisiminiau biggrin.gif
Atsakyti
daug čia privardijot serialų,bet "Erškėčių paukščiai" dar toks buvo,pamenat bigsmile.gif apie kunigėlį,tai jis man kažkaip labai įstrigo,prisimenu,kad vienoj serijoj labai verkiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Man vaikystėje patiko žiūrėt mano svajonIŲ Džinė

user posted image
Atsakyti
"Kapitonas Tenkešas", "Viešnia iš ateities", "Visos upės teka", "Turtuoliai irgi verkia"
Atsakyti
o atsimenat kažkokį australų serialą, kur ten kažkaip moterį krokodilas užpuolė mastau.gif daugiau nieko nepamenu, reik mamos paklausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2007 11 16, 12:52)
buvo dar toks serialas 'moteris kvepianti kava', visai patiko.

is senuju zinoma erskeciu pauksciai ir dzeine eir. girdejau pats naujausias Dzeines eir pastatymas labai ispudingas g.gif . abi knygos kelis kartus perskaitytos doh.gif

pats paciausias filmas ir knyga yra karaliukas paukstis giesmininkas (Ciauskute) wub.gif . filmo muzika iki siol skamba ausyse blush2.gif . neseniai parsisiunciau sia muzikele, tai dabar klausausi ir kaifuoju thumbup.gif . o ir filma turiu isirasiusi rusu kalba tongue.gif

Aš irgi žiūrėjau moteris kvepianti kava, na labai man patiko tas serialas ir toks įdomus buvo mirksiukas.gif Džeinės eir irgi mačiau, bet labai jau tokia liūdna istorija kiek žiūrėjau tiek verkdavau verysad.gif
Atsakyti
as atsimenu ta su krokodilais, ziurejom visa seima. Man atrodo, vadinosi "sugrizimas i Edena" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2007 11 16, 15:45)
Man vaikystėje patiko žiūrėt mano svajonIŲ Džinė

user posted image


Šitą man irgi patiko žiūrėti, kažkada čia vėl LNK kartojo tai žiūrėjau, ir dar Kerėtoja tikrai jėga thumbup.gif Kai buvau maža svajojau turėti tokią nosį, kad kai pakrutini visi norai išsipildo ir viskas pasidaro greitai ir paprastai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 16, 15:15)
o atsimenat kažkokį australų serialą, kur ten kažkaip moterį krokodilas užpuolė mastau.gif daugiau nieko nepamenu, reik mamos paklausti  doh.gif


oi atsimenu, to serialo dvi dalys yra. Labai jis man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2007 11 15, 21:06)
Žinau, kad mačiau ir labai patiko, bet detalių nelabai atsimenu verysad.gif

Monopolija irgi kažkada žiūrėjau, nes močiutė žiūrėjo tai ir aš įsitraukiau. Pamenu, kad labai patiko įgarsinimas. Lyg Arnas Rosenas...
Santa Barbara viena akim stebėdavau. I Turtuolius verkiančius, nors mane dažniau per tą serialą siųstavo parduotuvėn, taip nepatiogu pardavėjas nuo "šilelio" atitraukinėt biggrin.gif
Rusiški nuotykiniai serialai vaikam ir ne vaikam nuo "Viešnios iš ateities" ir "Seklio Kalio nuotykių" iki "Gardemarinų" ir "3 Muškietininkų"....

Iš tokių muilos operų paauglystėj buvau užkibusi nebepamenu kaip vadinasi kažkas apie kazkokius sparnus va šitas atrodo user posted image . sorry gal čia ne vieta foto, bet šiaip va prisiminiau neblogas buva.
Atsakyti
Prisimenat, serialą paugliam " Pagaliau skambutis" (saved by the bell) ?

Po to beverli hils 90210
Dar Melzouzas.
Atsakyti