Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

QUOTE(inore @ 2007 11 16, 18:55)
Prisimenat, serialą paugliam " Pagaliau skambutis" (saved by the bell) ?

Po to beverli hils 90210
Dar Melzouzas.

Prisimenu, prisimenu žiūrėjau visus rolleyes.gif
Atsakyti
Man ypač patiko Melrouzas,nieko prieš būčiau dar kartą pažiūrėt.
Atsakyti
o mano seriala kartoja tongue.gif savaitgaliais per LNK CIP & DAIL tongue.gif

Pries pora metu per LNK rode muilo opera "ALBORADA", nu negaliu taip man istrigo, kad jei kartotu tikrai ziureciau. Siuzetas panasus kaip visuose serialuose, bet veiksmas vyksta turbut 18-19 amziui ir daug veiksmo.
Atsakyti
QUOTE(zidinga @ 2007 11 16, 19:02)
Man ypač patiko Melrouzas,nieko prieš būčiau dar kartą pažiūrėt.

as irgi to noreciau, kazkada ieskojau jo parsisiusti bet neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2007 11 16, 21:28)
as irgi to noreciau, kazkada ieskojau jo parsisiusti bet neradau  verysad.gif

jei siunties torrentus, tai gali ir atsisiųst -> Melrose place - pirmas sezonas wink.gif
Atsakyti
aciu uz adresiuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(legacy @ 2007 11 16, 15:30)
as atsimenu ta su krokodilais, ziurejom visa seima. Man atrodo, vadinosi "sugrizimas i Edena" smile.gif


first.gif aga drinks_cheers.gif man ten fainiausias tas blogiukas buvo ax.gif bet jau nei vardų, nieko nebepamenu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sigita @ 2007 11 16, 20:35)
o mano seriala kartoja  tongue.gif  savaitgaliais per LNK CIP & DAIL  tongue.gif




niu, šįryt pamačiau bigsmile.gif reiks anksčiau keltis žiūrėti doh.gif tik rusiškas įgarsinimas man labiau patiko.
----------------------------------------
iš multikų dar geras buvo Disnėjaus Čiornyj plašč' apie antiną rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 11 16, 20:35)


Pries pora metu per LNK rode muilo opera "ALBORADA", nu negaliu taip man istrigo, kad jei kartotu tikrai ziureciau. Siuzetas panasus kaip visuose serialuose, bet veiksmas vyksta  turbut 18-19 amziui ir daug veiksmo.



kurgi pries pora metu tongue.gif taigi pries nasle ji rode, berods pavasari tik pasibaige ax.gif
man jis irgi patiko, tik visada nervino, kad rodo tik po 3 serijas i savaite, taip idomu buvo, kad norejosi dar ir dar ziureti lotuliukas.gif

Disnejaus multikai ir man faini, o vat mano dukrai tik kokius Simsonus, kempiniukus ir jiems panasius rodyk blink.gif kazkada per ntv rode "Morozka" pasaka, minusas tik ,kad ji rusiskai nesupranta, bet pvz. anglu irgi, bet vistiek ziuri, o sis nesudomino schmoll.gif Kai pasiziuriu kokius multikus nesamoningus siais laikais kuria tai baisu... unsure.gif
Atsakyti
Man labai patikdavo serialas "Meilės spalvos". Ar atsimenat? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Papugele: 17 lapkričio 2007 - 12:28
QUOTE(Papugele @ 2007 11 17, 12:27)
Man labai patikdavo serialas "Meilės spalvos". Ar atsimenat? bigsmile.gif


nea g.gif primink bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2007 11 17, 12:27)
Man labai patikdavo serialas "Meilės spalvos". Ar atsimenat? bigsmile.gif

pamenu. per tv3 rode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 17, 15:40)
nea  g.gif primink  bigsmile.gif

Ten kaip ir jaunimui buvo tas serialas.Vaidino kelios panelės draugės. Viena iš jų buvo labai negraži, nemadingai apsirengus, su akiniais. Pabaigoj tapo tikra gražuole. smile.gif
Atsakyti