Įkraunama...
Įkraunama...

Pasirodo, sulieknėti galima...

QUOTE(Nemura @ 2008 11 19, 11:02)
Dziugu girdeti  thumbup.gif  taip ir toliau  clap_1.gif As tai i manksta pasinesiau, va dabar pasportavau 20 min, dar lanka paskusiu ir viskas, nes kazkaip su maistu man nelebai kas gaunasi, mazinti porciju neseina, bandau bent jau sveikiau maitintis. O rzultatu kolkas jokiu, tik kad jauciuosi energingesne.  thumbup.gif

Sportas yra gerai , pavdziu visoms , kurios mėgsta sportuoti . As esu tinginė doh.gif doh.gif , lyg ir norėčiau , bet geriau lovoj pagulėčiau . Nors pas mane žemas spaudimas , gal todėl visada neturiu enerijos verysad.gif , i viską pasyviai žiuriu , mane visada as nors turi stumti į priekį console.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre1978 @ 2008 11 19, 11:27)
Sportas yra gerai , pavdziu visoms , kurios mėgsta sportuoti . As esu tinginė  doh.gif  doh.gif  , lyg ir norėčiau , bet geriau lovoj pagulėčiau . Nors pas mane žemas spaudimas , gal todėl visada neturiu enerijos  verysad.gif , i viską pasyviai žiuriu , mane visada as nors turi stumti į priekį  console.gif

Tai gali ir lovoje guledama kojas kilnoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemura @ 2008 11 19, 13:30)
Tai gali ir lovoje guledama kojas kilnoti  tongue.gif

kartais pakilnoju viena koja 5 kartus ir kita koja 5 kartus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
labas. žiūriu, kad daugelį kankina svorio problemos. Aš irgi jau žadu truputį maistą apribot, nes dietos man nelabai patinka g.gif Kažkada laikiausi japoniškos dietos, tai per 10 dienų nukrito 5 kg, bet nebenorėjau į kopūstus nė žiūrėt schmoll.gif Maitinau savo mažių iki dabar, o svoris nuo to tikrai nekrito, kaip kad kitoms būna rolleyes.gif kadangi maitinimas baigės, nebevalgysiu sūrio (jo žiauriai norėdavau), sviesto, žymiai sumažinsiu bulvių valgymą (nors nelabai jas mėgstu). O kaži kaip kruopų košės - kaloringos ar ne? Tik gaila, kad svarstyklės sulūžo, nebežinau savo svorio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2008 11 20, 00:53)
labas. žiūriu, kad daugelį kankina svorio problemos. Aš irgi jau žadu truputį maistą apribot, nes dietos man nelabai patinka  g.gif Kažkada laikiausi japoniškos dietos, tai per 10 dienų nukrito 5 kg, bet nebenorėjau į kopūstus nė žiūrėt  schmoll.gif  Maitinau savo mažių iki dabar, o svoris nuo to tikrai nekrito, kaip kad kitoms būna  rolleyes.gif kadangi maitinimas baigės, nebevalgysiu sūrio (jo žiauriai norėdavau), sviesto, žymiai sumažinsiu bulvių valgymą (nors nelabai jas mėgstu). O kaži kaip kruopų košės - kaloringos ar ne? Tik gaila, kad svarstyklės sulūžo, nebežinau savo svorio  biggrin.gif

Viskas yra kaloringa , tik turi pasiziureti kiek galetum suvartoti kosytes , gi laabai naudinga organizmui thumbup.gif
Atsakyti
ir pas mane mazas spaudimas, tai ziauriai apatiskai kartais bunu...sportavau pries kelis metus, tikrai energijos budavo dvigubai daugiau...bet varydavau nuo dusios, rytais i parkeli po valanda...o dabar s...gaunasi, nu negaliu priverst saves nieko daryt ir vsio...bandau nevalgyt po 18 val....manau kad ir tai pliusas
Atsakyti
tiesa, mano ūgis 174 cm, sveriu apie 77 kg. Numest norėčiau bent iki 70 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2008 11 20, 13:59)
tiesa, mano ūgis 174 cm, sveriu apie 77 kg. Numest norėčiau bent iki 70  blush2.gif

Man taip pat reikia numesti 7 kg iki 65 kg- būciau patenkinta 4u.gif , bet kiek pastangu reikia unsure.gif As kai buvau numetusi 20kg po gimdymo , labai pikta buvau ant visu vyru , juk mes moterys - jiems gimdom vaikus , kiek valios reikia numetant svori , o jie pilvūzai ....Tiesiog pyktis ima kai jie tyčiojasi is storu moteriskiu , pabandytu jie taip pasikankint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre1978 @ 2008 11 20, 14:15)
Man taip pat reikia numesti 7 kg iki 65 kg- būciau patenkinta  4u.gif  , bet kiek pastangu reikia  unsure.gif  As kai buvau numetusi 20kg po gimdymo , labai pikta buvau ant visu vyru , juk mes moterys - jiems gimdom vaikus , kiek valios reikia numetant svori , o jie pilvūzai ....Tiesiog pyktis ima kai jie tyčiojasi is storu moteriskiu , pabandytu jie taip pasikankint  thumbup.gif

teisingai, giedre biggrin.gif nors mano vyras tai sakė, kad aš jam ir taip graži biggrin.gif bet pati sau nebepatinku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2008 11 20, 14:31)
teisingai, giedre biggrin.gif  nors mano vyras tai sakė, kad aš jam ir taip graži  biggrin.gif bet pati sau nebepatinku  blush2.gif

mano irgi vyras sako kad as jam grazi, bet tikriausiai beda - mūsų nepasitikėjime savimi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre1978 @ 2008 11 20, 14:15)
Man taip pat reikia numesti 7 kg iki 65 kg- būciau patenkinta  4u.gif  , bet kiek pastangu reikia  unsure.gif As kai buvau numetusi 20kg po gimdymo , labai pikta buvau ant visu vyru , juk mes moterys - jiems gimdom vaikus , kiek valios reikia numetant svori , o jie pilvūzai ....Tiesiog pyktis ima kai jie tyčiojasi is storu moteriskiu , pabandytu jie taip pasikankint  thumbup.gif

nagi nagi pasipasakok kaip tau pavyko numesti tuos 20 kg g.gif Man tai reikia mest žandikauliu mankšta, t y mažiau ėst. lotuliukas.gif nes kai pradejau sportuot dar daugiau valgyt praqdejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemura @ 2008 11 20, 19:48)
nagi nagi pasipasakok kaip tau pavyko numesti tuos 20 kg  g.gif  Man tai reikia mest žandikauliu mankšta, t y mažiau ėst.  lotuliukas.gif nes kai pradejau sportuot dar daugiau valgyt praqdejau  doh.gif

oi , kad as net pati nezinau kaip biggrin.gif , pastoviai nedavalgius buvau , netgi uzsibadaudavau , buvau truputi pradejus sportuoti (per ziema numeciau 3 kg). Tuos kg numeciau per 2 gal metus , tiksliai nepamenu . Dažnai aš bandau prisilaikyti pagal Delčios dietą , bent žinau kad tikrai nepadauginsiu maisto . Dabar taip pat laikausi šios dietos, nes labai apsileidau per paskutinius metus ax.gif
Atsakyti