Įkraunama...
Įkraunama...

Pasirodo, sulieknėti galima...

o man ant ziemos svoris auga valandom...
Atsakyti
QUOTE(emiliuks @ 2008 11 24, 23:26)
o man ant ziemos svoris auga valandom...

aš kažkaip nepastebėjau , kad mano svoris augtų žiemą , aš net turiu savo svorio skalę nuo sausio mėn. Svoris beveik toks pat 73 kg vidurkis , gal vasara buvau 1kg maziau , bet tai - ne rodiklis .Jei auga svoris tai auga visus metus ax.gif
Atsakyti
Aš tai bandau apriboti kiekius, ir atsisakiau duonos ir bulviu ax.gif Kolkas svoris nekrenta, bet ir nebeauga thumbup.gif , o tai per paskutinius tris mėnesius priaugau 6 kg. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemura @ 2008 11 25, 12:04)
Aš tai bandau apriboti kiekius, ir atsisakiau duonos ir bulviu  ax.gif Kolkas svoris nekrenta, bet ir nebeauga  thumbup.gif , o tai per paskutinius tris mėnesius priaugau 6 kg.  verysad.gif

Beabejo po kažkurio laiko nukris tie kg , nes negausi tų papildomų kcal. o be to sveikatai nepakenksi smile.gif
Atsakyti
mano draugė tik bulvėm gyva, a jau kūdumass.....atrodo tuoj perlūš biggrin.gif Man vasara svoris sumažėja kokiais 5 kg, o per žiemą vėl prisiauginu (kad nesušalčiau lotuliukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2008 11 26, 08:42)
mano draugė tik bulvėm gyva, a jau kūdumass.....atrodo tuoj perlūš  biggrin.gif Man vasara svoris sumažėja kokiais 5 kg, o per žiemą vėl prisiauginu (kad nesušalčiau  lotuliukas.gif ).

man irgi +5 ant ziemos... lotuliukas.gif
Atsakyti
mano kg auga ir mazeja nuo permainu mano gyvenime- pakeiti darba - padideja arba sumazeja -priklausomai nuo to koks darbas: jei itemtas - tai valgau kaip isprotejus, svarbiausia vakare doh.gif , nes diena nera kada biggrin.gif , o kartais ir taip neaisku nuo ko jis kyla g.gif , kitam darbe greit numetu bent iki 3 kg ir stop . tiesiog didele problema , kuria ruosiuosi iveikti , nes labai del visko kompleksuoju - negana kad nuo striju visa raupsuota , tai nors gun_bandana.gif su virsvoriu zadu susitvarkyti
Atsakyti
QUOTE(burunde @ 2008 12 02, 12:56)
mano kg auga ir mazeja nuo permainu mano gyvenime- pakeiti darba - padideja arba sumazeja -priklausomai nuo to koks darbas: jei itemtas - tai valgau kaip isprotejus, svarbiausia vakare doh.gif  , nes diena nera kada  biggrin.gif , o kartais ir taip neaisku nuo ko jis kyla  g.gif , kitam darbe greit numetu bent iki 3 kg ir stop . tiesiog didele problema , kuria ruosiuosi iveikti , nes labai del visko kompleksuoju - negana kad nuo striju visa raupsuota , tai nors gun_bandana.gif  su virsvoriu zadu susitvarkyti

kaip kovoji?
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2008 12 02, 23:08)
kaip kovoji?

Mano istorija :
Paskutiniu laiku galvojau kad jau nebeimanoma numesti svorį , nes nesportuoju , alkio priepuolių nesuvaldau , neatsilaikau prieš skanėstus ... Tai va ... Mėnesį bandžiau visaip mažinti alkį (piliulėm , kurios nieko gero nedavė) , riboti maistą , bet nesisekė ... Nu vieną dieną labai supykau ant savęs , nes tiesiog negalėjau žiūrėti į save , be to esu labai labai komleksuota . Pradėjau laikytis delčios dietos (bent panašiai) nors dar delčios nebuvo hihihi.gif Pirmas dvi dienas tiesiog verkiau , nes pilvas gurgė ir pykau ant visų , kurie gali valgyti normalų maistą ir gerai atrodyti . Vietoj piliulių pradėjau vartoti arbatą su pienu , kuri alkį numalšina(tik reikia nepadaugint ). Buvo dienų kad neiseidavo prisilaikyti , pvz. savaitgalį , tai pusryciu nevalgydavau , pietus sociai pavalgydavau , o vakarienei ka nors nedaug.
Taiva , remiuosi delcios dieta , bet improvizuodama . Nors ir po -200 g į dieną , vistiek džiaugiuosi ax.gif Tokia mano ir kova ...
Atsakyti
QUOTE(burunde @ 2008 12 03, 09:55)
Mano istorija :
Paskutiniu laiku galvojau kad jau nebeimanoma numesti svorį , nes nesportuoju , alkio priepuolių nesuvaldau , neatsilaikau prieš skanėstus ... Tai va ... Mėnesį bandžiau visaip mažinti alkį (piliulėm , kurios nieko gero nedavė) , riboti maistą , bet nesisekė ... Nu vieną dieną labai supykau ant savęs , nes tiesiog negalėjau žiūrėti į save , be to esu labai labai komleksuota . Pradėjau laikytis delčios dietos (bent panašiai) nors dar delčios nebuvo  hihihi.gif  Pirmas dvi dienas tiesiog verkiau , nes pilvas gurgė ir pykau ant visų , kurie gali valgyti normalų maistą ir gerai atrodyti . Vietoj piliulių pradėjau vartoti arbatą su pienu , kuri alkį numalšina(tik reikia nepadaugint ). Buvo dienų kad neiseidavo prisilaikyti , pvz. savaitgalį , tai pusryciu nevalgydavau , pietus sociai pavalgydavau , o vakarienei ka nors nedaug.
Taiva , remiuosi delcios dieta , bet improvizuodama . Nors ir po -200 g į dieną , vistiek džiaugiuosi  ax.gif Tokia mano ir kova ...

sveikinu, kad tau valios nestinga, aš irgi baigiau maitint, tai žadu pradėt pasiribot maistą, kažkodėl dietos dar nenoriu laikytis, nes tada dar labiau noris valgyt lotuliukas.gif o po truputį mažinant porcijas gal ir pavyks, bent tikiuosi taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burunde @ 2008 12 03, 08:55)
Mano istorija :
Paskutiniu laiku galvojau kad jau nebeimanoma numesti svorį , nes nesportuoju , alkio priepuolių nesuvaldau , neatsilaikau prieš skanėstus ... Tai va ... Mėnesį bandžiau visaip mažinti alkį (piliulėm , kurios nieko gero nedavė) , riboti maistą , bet nesisekė ... Nu vieną dieną labai supykau ant savęs , nes tiesiog negalėjau žiūrėti į save , be to esu labai labai komleksuota . Pradėjau laikytis delčios dietos (bent panašiai) nors dar delčios nebuvo  hihihi.gif  Pirmas dvi dienas tiesiog verkiau , nes pilvas gurgė ir pykau ant visų , kurie gali valgyti normalų maistą ir gerai atrodyti . Vietoj piliulių pradėjau vartoti arbatą su pienu , kuri alkį numalšina(tik reikia nepadaugint ). Buvo dienų kad neiseidavo prisilaikyti , pvz. savaitgalį , tai pusryciu nevalgydavau , pietus sociai pavalgydavau , o vakarienei ka nors nedaug.
Taiva , remiuosi delcios dieta , bet improvizuodama . Nors ir po -200 g į dieną , vistiek džiaugiuosi  ax.gif Tokia mano ir kova ...

as irgi kazka panasaus darydavau, bet jau tie nelaimingi vakarai...diena dar siaip taip gali prastumt, na vakaras - tai man baubas kazkoks doh.gif
Atsakyti
Paskaityk tinklapi http://mirimanova.ru/index.php/minus60 , labai gerų patarimų yra ax.gif ir apie dietą ir apie odą ...
Atsakyti