Įkraunama...
Įkraunama...

Pasirodo, sulieknėti galima...

[SIZE=1]
Na va senosios kelnės ir dabartines(juodos) tongue.gif ..... ax.gif
Dabar apimtis apie 70cm.,o buvo 100cm. cry.gif cry.gif Čia kaip tik ant kelnių uždėjau metrą biggrin.gif
[attachmentid=15320]
Na gal dar biski ant saves parodysiu ax.gif [attachmentid=15322]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 14 kovo 2005 - 16:07
Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES,
PASKAICIAU TA GRAZIA LIEKNEJIMO ISTORIJA IR PATI PRISIMINIAU SAVAJA.
KAI MAN BUVO 19 STAIGIAI PRADEJAU STORETI KAZKUR NUO 62KG SOKTELEJAU IKI 85KG! KAZKAIP NETYCIA PAMACIAU, KAD NEITEPLU I JOKIUS DRABUZIU IR TAIP BAISU PASIDARE, KAD SU SESE NUTAREM PASIKUDINTI. PIRMIAUSIA TAI NEBUVO KAZKOKIA DIETA AR ATITINKAMU PRODUKTU ATSISAKYMAS, NA TIESA MINIMUMAS BULVIU, DUONOS, PORCIJOS LABAI MAZOS, TADA ATRODE:)) PO 18VAL GRIEZTAI NIEKO I BURNA, NA JEI ZIAURIAI PILVAS GURGIA GALIMA GERTI DAUG VANDENS ARBA EITI MIEGOTI:))
VA TAIP PO PUSMECIO TAPAU 62KG.
DABAR AS NESTUKE IR KARTAIS PAJUOKAUJU, KAD IKI TO BAISAUS SVORIO TRUKSTA 15KG, GALVOJU, KAD PAVYKS NUMESTI TAI KA UZAUGINAU...
VISOMS SEKMES! thumbup.gif
Atsakyti
Lieknejimo paslaptis-maistas,o ne sportas,sportas tik bendrai savijautai pagerinti,as nemanau,kad būčiau tiek numetus sporto klube,tiesa pasakius lankiau,bet nei vieno kg. per mėnesį,nusivyliau cry.gif
Pav. vakar suvalgiau gal kokius 5 gabaliukus torto,bet visą dieną tam ruošiausi,pavalgiau ryte ir per piet truputuką tik,kad vakare galečiau pasimėgauti.... blush2.gif
Aš tikrai nenorėčiau sugryžti i tuos laikus,kaip svėriau 78kg.,tai buvo negražiausias mano gyvenimo etapas cry.gif
Atsakyti
Labai patinka istorijos pavadinimas thumbup.gif Siaip as niekada nesilaikiau dietos, t.y. valgyti is anksto nustatyta maisto kieki per diena. Juk per diena gali daug kas pasikeisti. Mano svoris visada buvo 50-55, bet uztat apimtys labai skirtingos. Pavz. 12 klasėje nesiojau 38-40 dydzio kelnes, dabar 34-36 biggrin.gif O svoris tas pats g.gif Tai va. O viskas priklauso nuo musu tikėjimo. As visada svajojau tureti siaurius klubus. Na dabar ir turiu thumbup.gif tiesa po ziemos truputi paplatejo sad.gif bet ateis pavasaris ir viskas gris. Mano lieknumo principas: viskas po truputi. Valgau viska, bet stengiuosi, kad nestriktu virskinimas. Kelias dienas sociai valgius, po to kelias dienas riboju maista. Baliukuose nieko neatsisakau. Sportuoju savo malonumui. Kad ir namuose pašoku garsiai ijungius muzika. Svarbiausia reikia labai labai tiketi ir buti laiminga jau siandien. Nes kai pasieksite savo idealuju svori jokiu stebuklu neivyks.
Atsakyti
Man atrodo,kad dar moters organizmas keičiasi su kiekvienais metais ir dar genai turi įtakos.........Bet vistiek pirmoje vietoje -MAISTAS... tongue.gif
Atsakyti
na mano istorija tokia pati,kaip ir remkos atsisakiau riebalu,sumazinau porcijas ir saldumynu kieki ir niekada nejauciau jokio alkio paprasciausiai pripratau tik man skaiciai keitesi sitaip 80-13 taigi sveriu 67 tiesa esu nemaza 180.pries pradedamos laikytis tu zurnalinių nesamoningu dietu pamastykit ar galesit visa gyvenima maitintis taip: pusryciai-arbatos puodelis, pietūs-vidutinė morka,vakarienė-atiduota priešui biggrin.gif
Atsakyti
Kiekviena suranda savo buda.
Iki 30 metu sveriau 49-50 kg. Su 166 cm ugiu buvau tikrai liesa.
Staiga, gyvendama uzsienyje ir esdama desreles, kepsnius, bulves ir Co. pradejau pilneti. Is pradziu iki 52 kg, po to kuri laika laikesi 54 kg, po to palaipsniui - 54, 56, 60, 62, 64, 65 (namie turime elektronines svarstykles ir sveriuosi kiekviena ryta). Taigi, per 5 metus priaugau 15 kg. sad.gif
Stai tada supratau - stop. 2 metai intensyvaus sporto (3-5 kartai per savaite). Nemeluokite tos, kurios sako, kad sportas nepadeda. Be sporto nukabs oda, krutine, islis celiulitas ir grazios figuros tikrai neturesite, netgi suliekneje.
Kartu - kaloriju skaiciavimas. Laikiausi principo - galiu valgyti kad ir cepelinus, bet iki ~ 1500 kaloriju per diena. Kankinausi nerealiai. Jau buvau ipratusi valgyti gausiai ir ne viena karta per diena. O toliau, tai mano asmeninis patyrimas!!!!!!
Jeigu suvalgau nors kasneli ryte - priaugu svorio. Taigi, valgydavau vakariene (zinoma, pacios gaminta ir gera bei pakankamai gausia) namuose apie 19-20 val.
Duonu, bandeliu, sviestu, pyrageliu ir taip nemegau. Ogi lasinukus ir dabar kertu smile.gif
Po dveju metu numeciau 15 kg. Visi sake, kad klaikiai liesa, tai dabar valgau truputi daugiau. Kadangi 6 men. nesportuoju, tai priaugau vel 6 kg. Eisiu rytoj i kluba (sporto, zinoma!). Nors draugai sako, kad + 5 kg man tik i nauda!
Atsakyti
SVEIKOS,

Aš taip pat manau, kad dar vis turiu problemų.
esu ne iškudųjų, nes mano ūgis 172cm, 76 kg.
gimdžiau du kartus, bet po antro tai labai daug numečiau.
eidama gimdyti svėriau 97 kg,-BAISU....
išėjus iš ligoninės numečiau 10 kg, tad svėriau 87 kg.
bet preiš pusę metų įvyko mūsų gyvenime baisus dalykas, nes mažiukas susirgo cukriniu diabetu, liga paaiškėjo, kai atsidūrėme Kauno Klinikų reanimacijos skyriuje, ir nuo tada prasidėjo baisiausias mano gyvenime laikotarpis-"gyvenimas ligoninėje", tad taip ir nukrito tas mano svoris, dar 11 kg.


tiesa, noriu jūsų pasiklausti, ar supermamų forume yra tema vaikai ir diabetas, ar kas nors panašaus???
būčiau labai dėkinga, nes labai tuom domiuosi.
noriu padiskutuoti šia tema . unsure.gif

Atsakyti
Aš sutinku su Remka, kad svarbiausia yra tai, ką tu valgai. pvz. aš studijų metais svėriau 78-80 kg, ūgis 165 cm. Gyvenau bendrabutyje ir kaip visi studentai mitau tuo, kas papigiąja (bulvės, makaronai ir pan.) ir ką tėveliai įdėdavo - cepelinai, kotletukai, karbonadai, mišrainės baltos trilitriakais atsiveždavau ir pan. "Nu kaip čia vaikui reikia, dar nusilps" - mamos žodžiai. Nu ir maitindavomės mes kada papuola, jei dar koks atsiskaitymas, tai ir nakti taip nekukliai užkerti blush2.gif Nusprendžiau sportuot, susiradau kažkokį klubą, 4, o kartais ir 6 kartus per savaitę lankiau tas aerobikas. Ir... jokio efekto, nu duok die, kad ten koks kilogramas gal ir nukrito, nu kūnas stangresnis gal tapo, bet apimtys nemažėjo cry.gif Baigėsi mano mokslai, išvažiavau gyvent į Vilnių (mokiausi Kaune), pradėjau gauti atlyginimą ir atsisakiau tėvų paramos (maisto prasme). Čia jau, mat aš didelė, užsidirbu, pati išsimaitinsiu. smile.gif Po pusmečio aš svėriau kažkur 68 kg ir svoris toliau sėkmingai mažėjo. Nedariau jokių drastiškų dalykų, nesportavau, nes pernelyg pasinėriau į savo darbą, reikėjo daug ką išmokti. Griždavau ir vėlai (darbas pamaininis) ir normaliai, dažnai pavargus, apie kotletų kepimą net kalbos nebuvo. Jogurtukai, varškytė, daržovių salotos, vaisiai, mėsytė, duonos nusipirkt porą kartų pamiršau, o paskui pamačiau, kad ir be jos dešrą galima valgyti tongue.gif Aš pati savo svorio sumažėjimą pamačiau, kai visi aplink suokt pradėjo, kad galbūt įsimylėjau, kad taip lieknėju. Mažiausiai esu svėrus 60 kg ir buvau labai savim patenkinta. Aisku, pas mane ir darbas fiziškai buvo apkrautas, visą dieną ant kojų. Tas irgi turėjo įtakos.
Na, dabar tai blush-anim-cl.gif nors ir vasara, bet sėkmingai platėju. Pakeičiau darbą, kuriame dabar turiu marias laisvo laiko, tai tik valgau apsisukdama, o dar visokie vakarėliai... draugai... alus... ir užkanda vėlai vakare... vasara visgi... Prie darbo dar tokia užeiga yra, kur pigiai parduoda skanius cepelinus tongue.gif Tai vos ne kasdien juos šlamščiu schmoll.gif Ko norėt... Nors g.gif kiekvieną dieną į darbą ir iš darbo einu pėstute (30 min. kelio nuo namų)...
Taigi, aš manau, kad kol nepradėsiu sekt ką, kaip ir kada valgau, tol galiu pamiršt aptemptas maikutes ir kitus mėgstamus drabužius, į kuriuos įsispraudus atrodau juokingai cry.gif
Atsakyti
Nusprendžiau ir aš papasakoti savo istoriją. Esu 162 cm svėriau 53 kg
Po pirmo vaiko gimimo labai greitai atgavau savo svorį gal +1 kg. Nors priaugau 17 kg.
Po 1,5 metų į pasaulį pasibeldė antras vaikas priaugau 20 kg. ir po vaiko gimimo sveriau 72 kg. kaip paskaičiavau kad vaikas gime 3,800 +vandenys placentą ir t.t. tai man palikimas 72 kg. sad.gif Po kelių metų svoris laikėsi 68 kg. laikiausi dietos numečiau po ilgu vargu 2 kg. Ir tiek verysad.gif
Bet paskui grižau į darbą valgiau kas papuolą kad tik kuo greičiau, o svoris stabiliai laikėsi. Paskui nusprendžiau truputį sveikiau valgyti ir pasidomėjau kalorijom, tai va. iki šiol mano darbo pietus yra: avižiniai dribsniai užpilti verdančiu vandenių+ truputėlis smulkiai supjaustitų džiovintų vaisių (dėl skonio), o namie daugiau daržovių arba virta jautiena+daržovės.
mano rezultatas šios dienos yra 56 kg. Lėtai bet užtikrintai thumbup.gif Kaip pasižiūrių savo praeitų metų nuotraukas, net baisu.
P.S. Taip maitinuosi daugiau nei puse metų.
Atsakyti
Remka> maladec! 4u.gif biggrin.gif uch gera istorija smile.gif
Atsakyti