Įkraunama...
Įkraunama...

Prezervatyvai

O kaip Durex Performance ? Na,kur baisiai išreklamuoti,jį pristabdo,ją pagreitina biggrin.gif nenaudojam šiaip mes gumyčių,bet kažkaip norėtusi pamėgint gumytes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(magico @ 2015 02 01, 21:08)
kokie jūsų niekad nepavedė?smile.gif naudojom durex extra safe bet vakar plyšo, daugiau nenaudosim:/


Plyšti gali dėl daug priežasčių: maža lubrikacija, netinkamas užmovimas, pažeistas atidarant pakuote (dantimis, nagais), jei užsiimama oraliniu seksu (dantys) vėliau vaginaliniu ir kt...
Šiaip visi Durex prezervatyvai yra tikrinami ir elektroniškai, oru, vandens testu. Gal dar kažkaip. Ir kiap teigia gamintojas nuo nepagaidaujamo nėštumo apsaugo iki 98% proc. Tai lieka tikimybė, kad plyš, nusmuks ar kita. Taip pat 100% neapsaugo nuo LPL.

Paskutiniu metu perku iš www.kiskučiai.lt ir visada viskas GERAI buvo (; Durex Latex Free mylimiausi (; Nors pirkęs tikrai ne iš vienos el. parduotuvės
Papildyta:
QUOTE(L@lu @ 2015 02 12, 17:05)
O kaip Durex Performance ? Na,kur baisiai išreklamuoti,jį pristabdo,ją pagreitina  biggrin.gif nenaudojam šiaip mes gumyčių,bet kažkaip norėtusi pamėgint gumytes  blush2.gif


O kartais Durex Extended Pleasure ne naujas jų (Performa) pavadinimas?
Atsakyti
Laba d, ar Mates (Lifestyles) Skyn - yra supermarketuose, pvz hypermaxima?aciu
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2015 03 06, 10:27)
Laba d, ar Mates (Lifestyles) Skyn - yra supermarketuose, pvz hypermaxima?aciu



Reklaminėse pakuotėse tirkai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Per visą gyvenimą, perkant įvairiausių firmų prezikus, suplyšo tik vienas, Durex firmos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 01 14, 14:08)
Nežinau, aš matyt kažkokia kitokia, man jokio skirtumo firma. Perkam kas su akcija, kad ir Dolphin,  ir tiek.



Nu tiklsiai. Mes ir dolfius perkam. Man, seimoj gyvenanciai, su mylimu vyru, per prabanga visokie durexai ir panasiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(WannaBeWithYou @ 2015 04 06, 23:36)
Nu tiklsiai. Mes ir dolfius perkam. Man, seimoj gyvenanciai, su mylimu vyru, per prabanga visokie durexai ir panasiai biggrin.gif


www.kiskuciai.lt - yra kokybiškų bei pigiau nei Dolphi visokie wink.gif
Atsakyti
QUOTE(toksinas @ 2015 04 15, 09:15)
www.kiskuciai.lt - yra kokybiškų bei pigiau nei Dolphi visokie wink.gif

aha, ir dar plius siuntimas. Nei kartą tie visokie Dolphin neplyšo, tai kam permokėt?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 04 15, 15:38)
aha, ir dar plius siuntimas. Nei kartą tie visokie Dolphin neplyšo, tai kam permokėt?


Perku daugiau ir nesuku galvos, dėl vieno euro su centais už siuntimą - netapau biednu wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu sioki toki klausima. Vyras prisigalvojo ir uzsake siuos produktus:
Durex Performax Intense (su gumbiukais).
Spanish love drops (meiles lasiukai).

Gal esate siu prekiu teke naudoti/vartoti?
Kokios nuomones apie juos.
Tuos lasiukus galima piltis i arbata,vandeni nes neanau kad ten bus skanu, o pameginti noretusi ju ar vartoti tiesiog prisivarvinus i sauksteli?

P.s maciau kad yra temu apie prezervatyvus bet nieko neradau butent apie siuos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona1337 @ 2016 02 13, 01:25)
Spanish love drops (meiles lasiukai).

O bent poreikis yra jam, ar pirko siaip kad pirkt? Kaip matau is aprasymo, moterims jis skirtas. Jame esantis l-arginine gali tureti salutiniu poveikiu, tai nesant reikalui biski absurdiska naudot.
Atsakyti
Ar kuriai iš jūsų buvo pasireiškusi alergija prezervatyvams?Man, deja, taip.
Lieka tik prezervatyvai be latekso?
Atsakyti