Įkraunama...
Įkraunama...

Prezervatyvai

QUOTE(Temide* @ 2014 04 04, 12:52)
Man iskilo toks klausimas, ar mes nejautrus, ar prezervatyvai su iskilusiai taskeliais nesuteikia jokiu papildomu pojuciu?  blush2.gif

Čia tik reklaminis triukas pagilinantis prekių asortimentą kažkuo "įdomiu". Tai nesitikėk stebuklo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Temide* @ 2014 04 04, 12:52)
Man iskilo toks klausimas, ar mes nejautrus, ar prezervatyvai su iskilusiai taskeliais nesuteikia jokiu papildomu pojuciu?  blush2.gif


Vienos meterys jaučia skirtumą, kitos ne - visoms skirtingai, kaip ir vieniems patinka vienokie, kitiems kitokie prezervatyvai. Svarbu tinkamai naudoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(toksinas @ 2015 01 13, 13:24)
Vienos meterys jaučia skirtumą, kitos ne - visoms skirtingai, kaip ir vieniems patinka vienokie, kitiems kitokie prezervatyvai. Svarbu tinkamai naudoti wink.gif


Man išvis nepatinka tie su visokiais pricindalais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2015 01 13, 14:29)
Man išvis nepatinka tie su visokiais pricindalais schmoll.gif


Todėl jų visokių ir yra, ir su pricendalais ir be jų, ir plonesni ir storesni, ir daugiau lubrikuoti ir belateksiniai p.s. pastarieji, mano mylimiausi smile.gif
Atsakyti
nežinau kodėl, bet man geriausi exs aišku durex lifestyles irgi viskas ok, bet exs kažkodėl labiausiai, nors nėra labai žinomi. smile.gif
Atsakyti
Nežinau, aš matyt kažkokia kitokia, man jokio skirtumo firma. Perkam kas su akcija, kad ir Dolphin, ir tiek.
Atsakyti
Aš tai čia: www.kiskuciai.lt perku, nors dabar jie tvarkosi, bet yra ir Durex, Pasante, Skins, Mates nemažas pasirinkimas. Dabar kai reikėjo tai per Facebook'ą susiradau... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toksinas: 19 sausio 2015 - 22:15
kokie jūsų niekad nepavedė?smile.gif naudojom durex extra safe bet vakar plyšo, daugiau nenaudosim:/
Atsakyti
QUOTE(magico @ 2015 02 01, 21:08)
kokie jūsų niekad nepavedė?smile.gif naudojom durex extra safe bet vakar plyšo, daugiau nenaudosim:/

jeigu plyso tai buvo neoriginalus, arba uzdeti nemoksiskai. O siaip seimoje su prezervatyvais nekas, jie tinka tik neturintiems pastovaus partnerio.
Atsakyti
QUOTE(VytautasSt @ 2015 02 02, 15:46)
jeigu plyso tai buvo neoriginalus, arba uzdeti nemoksiskai. O siaip seimoje su prezervatyvais nekas, jie tinka tik neturintiems pastovaus partnerio.


galbūt neorginalus:) nebūtinai neturintiems pastovaus partnerio, mums tai jį tenka naudoti, kad neprisidirbti nemalonumų ir naudojame su žvakutėmis kartu, taigi:)
Atsakyti
Mes su zmona jau apie 8 metus naudojam prezervatyvus Contex lights, ir nei vienas per tiek laiko neplyso.
Atsakyti
Na mes su draugu visuomet naudojame durex prezervatyvus ir nėkarto nebuvo suplyše. perkame bet kuriose el. parduotuvėje kur kaina būna geriausia, o paskutį kartą pirkome iš http://dureksai.lt/ 4u.gif nes cia vieneto kaina 0,30 € ir nereikėjo pirkti 100 vnt kad būtų gera kaina thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilija001: 12 vasario 2015 - 13:29