Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai Kauno darželiai

as lankiau savaitini darzeli kai buvau mazute, bet kazkaip nieko, visai patiko man, o va mano sesuo tai turi nekokiu prisiminimu apie ji. schmoll.gif savo pipira ten leisciau tik tuo atveju jai jau tikrai butu labai labai striuka ir nebutu kur palikit. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
As tai nenoreciau savo vaiko leisti i savaitine grupe schmoll.gif
Atsakyti
labas mielosios mamytes, as labai prasau jusu pagalbos. dukrytei 4 metukai.gyvenam vokietijoj,bet menesiui atvaziuojam
pas mano tevus atostogoms.kaune. noriu leist i darteli del kalbos. ar tai isvis imanoma kaune? noriu normalaus darzo su pietu miegu ir valgiu.sakykim iki 17val. g.gif

laukiu atsakymo...

o gal kas nuo liepos 14 isvaziuoja atostogom, gal imanoma ta laiko tarpa iki rugpjucio 2 periimti? blink.gif
Atsakyti
Pasakykit man nežnančiai, ar savaitinė grupė dirba ir šeštadieniais blush2.gif
Atsakyti
Savaitinė grupė lopšelinkukams yra Šančių lopšelyje-darželyje. Dėl darželinukų nežinau. Nors sūnus lanko dieninę lopšelinukų grupę, kartais būdavo taip, kad užtrukdavau gerokai darbe (vyrio tuo metu nebuvo). Todėl auklėtojos palikdavo mano klecką savaitinėj grupėj. Tai vaikui ten labai patikdavo. Ir man iš bendravimo auklėtojos irgi pasirodė fainos.
Atsakyti
Savaitinės grupės yra Panemunės vaikų darželyje.

Beje, kad dirbtų ir šeštadieniais tai turbūt nerasi..
Atsakyti
Lopšelyje-darželyje „Šermukšnėlis“ yra darželio -savaitinė ir lopšelio -savaitinė grupė.
mano draugė veda i savaitine -darželio grupe tai labai patenkinta. smile.gif ne tikdrauge bet ir mergaite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eva88: 17 rugsėjo 2009 - 14:38
Na mes ejom i Sermuksneli. Aisku grupes ir aukletojos skyresi, bet mum ten lb nepatko. Ir nors buvo savaitine grupe, niekad nedrysau ten palikt. Tik tiek kad leisdavo veliau pasiimt, nes dirbu ilgai. Bet kai pervedziau i Panemunes darzeli, mano mergaite antra iena paprase pasilikt nakvot! bigsmile.gif Buvau issiziojus. Per savaite jos nepalieku, bet karta ar du ji nakvoja. Be jokio streso, labai patenkinta. Aplamai tas darzelis mum labai patinka. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Skaitinėju taip visai netyčia šį puslapį, ir net apsiverkiau. Taip baisiai man atrodo tie savaitiniai darželiai. Ir kaip neįsivaizduojamai sunku vaikiukui suprasti, kas vyksta, kodėl negali būti namuose su savo tėveliais, žaisti su savo žaisliukais. Vaikui tuo atveju būna namai darželis, nes ten jis praleidžia 5 dienas, o namuose tik 2. Brrrrrr ......Labai labai gaila vaikiukų, kurie negali būti kartu su savo tėveliais.
Atsakyti
,,Sadute" partizanu g turi savaitine grupe. Kazkada kai uztrukau, tariaus su aukletoja ir paliko ten maniski valandelei.
Siaip pasakysiu tiek - as lankiau savaitini. Nelabai norejau, bet buvo isaiskinta kad mama dirba - dirbo ne kaune, kaip ir tetis.
Jei i savaitini vaikas eina, nereiskia kad visa savaite nakvoja darziuke. Ir jei sugebesit vaikui kaip zmogui isaiskint viska, o ne kaip leliuka ciucent, manau viskas tvarkoje bus... Bent jau su savuoju del panasiu dalyku neturiu bedu tfu tfu tfu. didesne problema yra nedarbas, nei darbas naktimis ir savaitine grupe wink.gif
Atsakyti
nuostabi iseitis bigsmile.gif projektas finansuojamas europos socialinio fondo NEMOKAMA AUKLE I NAMUS KAUNE bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
http://www.geradirbti.lt/
Atsakyti
QUOTE(zaliake @ 2009 07 13, 22:07)
Pasakykit man nežnančiai, ar savaitinė grupė dirba ir šeštadieniais blush2.gif

Nezinau koks tai darbas turetu buti, kad vaika ir sestadieni darzeli palikti, negana to, kad visa savaite ten vaikutis praleidzia. Tai gal is karto i vaiku namus atiduokit, gaila vako bigsmile.gif
Atsakyti