Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai Kauno darželiai

QUOTE(pavasarioziedai @ 2010 04 10, 15:02)
Nezinau koks tai darbas turetu buti, kad vaika ir sestadieni darzeli palikti, negana to, kad visa savaite ten vaikutis praleidzia. Tai gal is karto i vaiku namus atiduokit, gaila vako  bigsmile.gif

Aš tą patį norėjau parašyt, bet nutariau, kad baisiai nuskambės....
Papildyta:
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2010 03 10, 20:53)
Ir jei sugebesit vaikui kaip zmogui isaiskint viska, o ne kaip leliuka ciucent, manau viskas tvarkoje bus... Bent jau su savuoju del panasiu dalyku neturiu bedu tfu tfu tfu. didesne problema yra nedarbas, nei darbas naktimis ir savaitine grupe wink.gif


Na kai palieka savaitiniam 1,5 ar 2 m. ar panašaus amžiaus vaiką, tai nuo leliuko dar nelabai jis nutolęs- aiškink tu jam kaip žmogui ar ne kaip žmogui... Gyvenime tikrai būna situacijų, kai savaitinis darželis yra išsigelbėjimas vienišai mamai, kuri ilgai ar pamainomis dirba, bet tai tik pavieniai atvejai.
Atsakyti
QUOTE(liute2 @ 2010 02 05, 23:25)
Skaitinėju  taip visai netyčia šį puslapį, ir net apsiverkiau. Taip baisiai man atrodo tie savaitiniai darželiai. Ir kaip neįsivaizduojamai sunku vaikiukui suprasti, kas vyksta, kodėl negali būti namuose su savo tėveliais, žaisti su savo žaisliukais. Vaikui tuo atveju būna namai darželis, nes ten jis praleidžia 5 dienas, o namuose tik 2. Brrrrrr ......Labai labai gaila vaikiukų, kurie negali būti kartu su savo tėveliais.

As savaitiniam isaugau ir galiu jums pritart--man irgi baisu savaitiniai darzeliai. Anuo metu tai buvo normalus dalykas tie saavaitiniai darzeliai....bet man tiek streso jie buvo ivare, kad as savo didziaja tik keturiu metu sugebejau i darzeli isleist....maziukes irgi neskubu, nors bepigu man kalbet--man ja anyta ir mano mama ziuri, aciu joms. Bet nezinau kas turetu atsitikt, kad as ja leisciau i savaitini....turbut derinciaus visaip, kad tik galeciau pasiimti namo kas diena. Yra juk prailgintu grupiu, kur vaikai iki 7 val. pabuna.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 04 19, 20:02)
As savaitiniam isaugau ir galiu jums pritart--man irgi baisu savaitiniai darzeliai. Anuo metu tai buvo normalus dalykas tie saavaitiniai darzeliai....bet man tiek streso jie buvo ivare, kad as savo didziaja tik keturiu metu sugebejau i darzeli isleist....maziukes irgi neskubu, nors bepigu man kalbet--man ja anyta ir mano mama ziuri, aciu joms. Bet nezinau kas turetu atsitikt, kad as ja leisciau i savaitini....turbut derinciaus visaip, kad tik galeciau pasiimti namo kas diena. Yra juk prailgintu grupiu, kur vaikai iki 7 val. pabuna.

Na baisoka leisti i savaitinius as jums pritariu , bet jei gyvenimo cituacija privercia tai man atrodo , nieko tokio juk mes visi uzaugome kazkada savaitiniuose darzeliose unsure.gif
Atsakyti
As irgi netyciu uzklydau ir vos vos neapsiverkiau. Net neisvaizduoju kokia katastrofa mano gyvenime turetu ivykti, kad leisciau i savaitini... Uzuojauta visoms, kurios neranda kitos iseities. O gal neiesko?
Atsakyti
Nenorėčiau tikėti, kad neieško, gal tiesiog neturi kito pasirinkimo. Ką daryti kai darbas trunka ilgiau,o normali grupė dirba iki 17.30? Jau dirbant iki 19 val, nėra kaip vaiko pasiimti iš daržiuko...Lieka tik vesti į savaitinę grupę...Ne visos turi mamas, tetas, seses, vyrus prie šono, o auklei neišgali mokėti... Čia jau verk neverkęs niekam tai neįdomu
Atsakyti
QUOTE(pavasarioziedai @ 2010 04 10, 14:02)
Nezinau koks tai darbas turetu buti, kad vaika ir sestadieni darzeli palikti, negana to, kad visa savaite ten vaikutis praleidzia. Tai gal is karto i vaiku namus atiduokit, gaila vako  bigsmile.gif

O apie slenkantį grafiką nesate girdėjusi? mirksiukas.gif Nereikia pagal save iškart visko vertinti... 4u.gif Retai kuri dėl nenoro būti su vaiku jį savaitiniam daržely palieka... Tiesiog aplinkybės gyvenime susklosto taip, kad turi aukoti... 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(GOSA @ 2010 08 02, 20:13)
Na baisoka leisti i savaitinius as jums pritariu , bet jei gyvenimo cituacija privercia tai man atrodo , nieko tokio juk mes visi uzaugome kazkada savaitiniuose darzeliose  unsure.gif


na jau tikrai ne visi užaugo SAVAITINIUOSE darželiuose doh.gif
Atsakyti
Uzjauciu mamytes kurias veda mazylius i savaitiny darzely... verysad.gif zinau kaip plysta sirdis tenai juos palikti, bet ka darsyi , jai vienos islaiko savo vaikucius ir galbut dirba po du darbus, turiu drauge kuri taip daro , nes paseme nemaza paskola ir dabar dirba diena ir valytoja nuo 19 iki 5 ryto, pati be miego i darba , gaila i ja ziureti, todel kartais jos maziuka pasiimam pas save, todel niekada negaleciau smerkti tokiu zmoniu, nes juk niekada niekas nezinom ka mums iskres likimas.. unsure.gif

Pati augau savaitinem , nes mama per 3 darbus dirbo ir nebuvo jai kada musu su sese pasiimti, kaip paaugo vyresnele sese parsivesdavo nuo septyniu namo , o ryta isvesdavo irgi ji ,o drabuzelius budavo suruosusi mama. nes matydavau tik savaitagaliais, nes mama stengesi del musu , o ne del saves ... rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi lankiau savaitiny darza,tai prisiminimai nera patys maloniausi...
Tik manau,kad kaikurioms mamoms tai yra vienintele iseitis ir pasiulymai vaika atiduot i vaiknami cia visai nevietoj.Bepigu pypaut kai pagelba salia,o yra moteru,kurios visai vienos,ner nei mamos,nei mociutes,nei drauges,kuri betkada pasiruosus paglobot vaikuti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 17 rugsėjo 2010 - 21:34
QUOTE(Silvy @ 2010 09 17, 22:31)
As irgi lankiau savaitiny darza,tai prisiminimai nera patys maloniausi...
Tik manau,kad kaikurioms mamoms tai yra vienintele iseitis ir pasiulymai vaika atiduot i vaiknami cia visai nevietoj.Bepigu pypaut kai pagelba salia,o yra moteru,kurios  visai  vienos,ner nei mamos,nei mociutes,nei drauges,kuri betkada pasiruosus paglobot vaikuti.

drinks_cheers.gif Lengviausia smerkti. Turiu giminaitę, kuri dirba med. sesute, aišku, tenka dirbti ir naktimis. Su vyru išsiskyrusi, jam vaikas ir taip nerūpi, o ir gyvena kitam mieste, tėvai kitam LT gale. Ką jai daryti? Tai ir palieka tom naktim, kai dirba , vaikiuką savaitiniame. Iš atlyginimo auklės nepasisamdysi, o dar už buto nuomą mokėt reikia, šalia gyveneančios draugės nėra, kas važiuos per pusę miesto svetimo vaiko paimt?
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2010 09 18, 14:14)
drinks_cheers.gif Lengviausia smerkti. Turiu giminaitę, kuri dirba med. sesute, aišku, tenka dirbti ir naktimis. Su vyru išsiskyrusi, jam vaikas ir taip nerūpi, o ir gyvena kitam mieste, tėvai kitam LT gale. Ką jai daryti? Tai ir palieka tom naktim, kai dirba , vaikiuką savaitiniame. Iš atlyginimo auklės nepasisamdysi, o dar už buto nuomą mokėt reikia, šalia gyveneančios draugės nėra, kas važiuos per pusę miesto svetimo vaiko paimt?


As isivaizduoju, kad tikrai buna padetis be iseities, tuo labiau, kai vaiku tevam vienodai sviecia tie vaikai, tik mamytem belieka kapstytis. Bet as pati buvau igrusta i savaitini, ne tikrai ne kokie prisiminimai.. ziuriu i savo vaika, ir nezinau ka daryciau, turbut geriau i uzsieni vaziuociau su tuo vaiku, kad tik ji prie saves laikyt.. turbut ilgai neistverciau. doh.gif
Atsakyti
Mano situacija tokia, kad norint dirbti, tureciau vaika leisti i savaitini darzeli.... Nes nera visiskai kam vaiko palikti verysad.gif Bet labai tikiuosi kad taip neatsitiks, kol galiu, bunu su vaiku namie, kol tete dirbdamas uzsienyje atsiuncia nors kiek pinigeliu....
Atsakyti