Įkraunama...
Įkraunama...

KU studentės - pabendraukime

QUOTE(vikiukstis @ 2009 08 19, 13:58)
Taip pirmam kurse yra trys sesijos o paskui būna tik dvi. pasižiūrėk ku puslapyje ten tiksliai parašyta kada būna kokiom savitėm, gal net ir tvarkaraštį jau rasi.



ziurejau,nieko neradau,gal ne ten ieskojau g.gif
Atsakyti
O tu akivaizdžiai ar ne. nes jei neakivaizdžiai tai yra kai pasirenki fakulteta ir mokymo programą rašo atmena neakivaizdininkams. ten viskas ir būna parašyta. kiek moket apie sesijas ir panašiai.
Papildyta:
My Webpage

va įterpiau nuorodėle pasižiūrėk bet čia tik neakivaizdininkų socialiniam fakultete. kitų nežinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikiukstis @ 2009 08 19, 14:21)
O tu akivaizdžiai ar ne. nes jei neakivaizdžiai tai yra  kai pasirenki fakulteta ir mokymo programą rašo atmena neakivaizdininkams. ten viskas ir būna parašyta. kiek moket apie sesijas ir panašiai.
Papildyta:
My Webpage

va įterpiau nuorodėle pasižiūrėk bet čia tik neakivaizdininkų socialiniam fakultete. kitų nežinau. mirksiukas.gif



Labai aciu,viska radau bigsmile.gif Man reikia Pedagogikos fakultate,bet jau viska radau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandra-xx: 19 rugpjūčio 2009 - 13:31
Sveikos mergaites 4u.gif Gal yra kas iš jūsų studijuoja informatikos inžinerija? neakivaizdiniame, reikia man biski info blush2.gif
Kokie destytojai desto.

Ir kas iš jūsų informatika studijuoja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barby: 20 rugpjūčio 2009 - 13:12
Gal yra kokiųa tsiliepimų apie dėstytojus Kraniauską bei D.Urbanavičių.
Atsakyti
QUOTE(mocarela @ 2009 08 24, 11:54)
Gal yra kokiųa tsiliepimų apie dėstytojus Kraniauską bei  D.Urbanavičių.

Kraniauskas man dėstė pasirenkamąjį dalyką, tai nebuvo nei griežtas labai nei priekabus, tačiau reikalavo dalyko išmanymo. Jis man pasirodė toks tipiškas nedėstytojas, kuriam daugiau svarbu, kad studentas mokėtų, nežinia iš kur ir kaip, bet mokėtų.
Atsakyti
Kas cia vyksta su KU tinklapiu? Ieiti neimanoma, prisiskambinti i neakivaizdini Pedagogikos fakultete irgi misija neimanoma... g.gif
Atsakyti
Gal kas žino, žėjau studijų programos tai dabar kaip suprantu neakivaizdiniame reikes mokytis 6 metus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Barby @ 2009 08 24, 23:09)
Gal kas žino, žėjau studijų programos tai dabar kaip suprantu neakivaizdiniame reikes mokytis 6 metus  unsure.gif



Aga,nebera neakivaizdinio skyriau,dabar yra testines studijos,kurios tesis 6 metus. smile.gif As siemet pardedu,tai kai pagalvoju kada baigsiu,mano bite jau prades eisti i mokykla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mocarela @ 2009 08 24, 12:54)
Gal yra kokiųa tsiliepimų apie dėstytojus Kraniauską bei  D.Urbanavičių.

apie kraniauska sitoj temoj jau snekejom tkrai biggrin.gif ir priejom isvados, kad pasirenkamo dalyko pas ji geriau nesirinkt biggrin.gif kai prisimenu kiek reikejo kalt jo egzaminui sausos teorijosuser posted imageir jo testai sukti tokie, kad apsigaut nusirasinejant nuo draugo, variantai nuo antro puslapio buna sukeisti vietom cool.gif
Atsakyti
sveikos ax.gif gal kas gaunat stipendija? laukiu,laukiu ir perskaiciau,kad rugpjuti gauni uz vasaros sesija g.gif as kaip optimiste zinoma tikiuosi gauti tuos pinigelius,bet vat klausimas kada??? blush2.gif gal perveda tik po to kai jau uzsiregistruoji rugseji universitete?
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2009 08 25, 11:17)
Aga,nebera neakivaizdinio skyriau,dabar yra testines studijos,kurios tesis 6 metus.  smile.gif  As siemet pardedu,tai kai pagalvoju kada baigsiu,mano bite jau prades eisti i mokykla  biggrin.gif

Va jetau 6 metai, mums buvo tik 4,5. ir tai atrodo ilgai, o zinant tai kad bent jau psichologijoje studijuojantys gauna tik psichologijos bakalaura, o dirbant ugdymo istaigose su bakalauru ir s...., nes reikia magistro tai dar primeskit pora metuku, o dar kai viska suskaiciuoji kiek kainuos tau diplomas tai zinai reikia gerai apsvarstyti ar verta.
Baigsite vos ne medicina....
Atsakyti