Įkraunama...
Įkraunama...

Mano lieknėjimai

QUOTE(Rasma @ 2005 03 15, 13:24)
Nukopijavau iš www.kmi.lt "kur kreiptis":

Kaune
Studentų g. 1, PSPC „Pilėnai”,
tel. 8-37 337455

Savanorių pr. 423, Bendroji medicinos praktika,
tel. 8-37 313665

....

Nu va, pats pirmas adresas kaip tik tos poliklinikos, kur esu prisirasius!!! thumbup.gif ir siandien jau uzsiregistravau. Eisiu kaip tik po velyku 4u.gif Bus kaip tik proga tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(viva @ 2005 03 16, 19:26)
Nu va, pats pirmas adresas kaip tik tos poliklinikos, kur esu prisirasius!!!  thumbup.gif  ir siandien jau uzsiregistravau. Eisiu kaip tik po velyku  4u.gif  Bus kaip tik proga  tongue.gif


Viva, buk gerute - kai tik apsilankysi doctor.gif parasyk ikainius ir visa kita - labai smalsu. As ne kauniete, taigi dar neapsisprendziau i kuria poliklinika registruotis.
Atsakyti
QUOTE(Edule @ 2005 03 17, 10:09)
Viva, buk gerute - kai tik apsilankysi doctor.gif parasyk ikainius ir visa kita -  labai smalsu. As ne kauniete, taigi dar neapsisprendziau i kuria poliklinika registruotis.

ko gero nieko nekainuoja (konsultacija), nes registratore paklause, ar prisirasius as ten. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viva @ 2005 03 17, 14:06)
ko gero nieko nekainuoja (konsultacija), nes registratore paklause, ar prisirasius as ten. biggrin.gif


Na man matyt kainuos verysad.gif , nebent teks persiregistruot is savo vietines poliklinikos g.gif na pasiskambinsiu ir suzinosiu g.gif Greiciausiai teks uz paslaugas moket kaip paprastoj poliklinikoj apie 36 Lt.
Atsakyti
labai sauni istorija 4u.gif labai ikvepia biggrin.gif
tik vat man toks susirupinimas kilo g.gif , as dabar skaiciuoju kalorijas ir per diena sau leidziu iki 1200. Mano ugis 173, sveriu 63 (pradedama sveriau 65), judu mazai, nes pasportuoju tik kartais pati namie, o siaip visa diena beveik prasedziu blink.gif , tai man pasidare baisu ar su savo 1200kcal nesuletinsiu medziagu apykaitos unsure.gif ? Tu jau su patirtim, tai gal galetum kanors patarti? labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Mija23, o pagal kokia lentele kalorijas skaiciuoji? cia radau internetines, bet jos skiriasi sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edule: 19 kovo 2005 - 23:28
QUOTE(Edule @ 2005 03 19, 23:28)
Mija23, o pagal kokia lentele kalorijas skaiciuoji? cia radau internetines, bet jos skiriasi sad.gif


as turiu 4: 3 is interneto, kita Mieliauskienes, bet jos irgi skiriasi blink.gif , tai mazdaug imu viduriuka arba didziausia skaiciu. O pagamintu patiekalu, kaip duoda Mieliauskiene, isviso nepasitikiu, as gamindama pati sveriu ir apskaiciuoju. kazkada dariau plova, mieliauskiene duoda, kad apie 250kcal yra 100gr, o as padarius paskaiciavau ir tik 88kcal gavosi blink.gif Jei nori galiu atsiust tas lenteles, parasyk i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Su ta medžiagų apykaita..gyd. sakė, kad tokios 1200 kcal. dietos galima laikytis savarankiškai 1/2 mėn. - 1 mėn. Kad man žinot ką pasakyt ir jum nepakenkt g.gif Vienai gal su ta medž.apykaita nieko nenutiks, o kitai gal tik to ir reikės, kad viską sugadintų g.gif
Aš prisidirbau jos laikydamasi ilgiau smile.gif Nusistačiau, kad geriausia - 1000 kcal., bet galima ir 1200 kcal. ir taip..gal pusę metų rolleyes.gif kažkur po pusmečio man visa tai nusibodo, o kelio atgal nėra doh.gif Kas kad jau gerai atrodau ir valgyt noriu nieko nebeskaičiuodama doh.gif Galvoju nesąmonė kokia, valgysiu ir viskas, kas čia tokio. Bet kur tau doh.gif Kiek valgau, tiek svoris kyla. Oi, turbūt amžių prisiminsiu ir daugiau taip nedarysiu NĖ UŽ KĄ schmoll.gif Reikėjo man pas endokrinologus ir dietologus vaikščioti dėl kelių kg. doh.gif doh.gif
Atsakyti
Rasma, truputį nesuprantu, o kaip tu tada siūlai lieknėti, jei mažo kaloringumo dietos lėtina medžiagų apykaitą? Juk kitaip nesublogsi. Šiaip juk ir dietologė skiria dietą, kuri sudaro 1200 kcal, o vėliau po keturių mėnesių savaitę laikytis 1400kcal ir vėl grįžti prie pirmosios, bent jau man taip pasakojo draugė, kuri lankėsi pas dietologę.
Iš tikrųjų tai būtų labai įdomu paskaityti liekno žmogaus valgiaraštį. Rasma, jei kada netingėsi, parašyk sąžiningai, ką valgai bet kurią vieną dieną pasirinktinai. Tau kūdintis jau nereikia, tad tiesiog mums būtų labai įdomu.
Atsakyti
Jau kažkada rašiau skyreliuose "Minus 10" doh.gif Nu taip tingiu perrašinėt..turiu nuskanuotą valgiaraštį, galiu vienos savaitės išsiųst el. paštu..perrašinėt tingiu, užjauskit ax.gif

Man dietologė irgi sudarė 1200-1300 valgiaraštį irgi laikiausi 4 mėn., bet su pertraukėlėmis mirksiukas.gif Mažesnio kaloringumo, didesnio kaloringumo valgiaraštis..Po pirmo apsilankymo reikėjo ateit po 2 sav. po to jau tik po 1 mėn. Po to vieno mėn. valgiau jau gausiau ir kaloringiau 2 sav., po to vėl mažesnio kaloringumo valgiaraštis mėnesiui.
Aš atsidaviau dietologės rankoms ir dariau tik tai, ką ji man patarė.
Atsakyti
Visoms siųsiu vakare..gal tik pirmo valgiaraščio galvoju nesiųst g.gif Bliamba, ten labai daug asmeninės informacijos apie mane biggrin.gif Tai atsiųsiu du kitus valgiaraščius..turbūt vis vien jums vegetarinis neaktualus g.gif
Atsakyti
Nepamiršau doh.gif Vakar dėliojau dėliojau tuos nuskenuotus lapus 3 -ų valgiaraščių, bet niekaip negalėjau sudėliot kas kam priklausė, viso nuskanuota 10 lapų ir jie susimaišė doh.gif Bet aš tikrai visoms išsiųsiu, jei jau žadėjau mirksiukas.gif Tiesiog pyktelėjau vakar ant sūnėno, kad jis man kažkaip keistai nuskanavo ir šiandien paprašiau iš naujo man padėt blink.gif Turiu visus adresus, kai tik man naujai padarys, taip ir išsiunčiu, nepykit mirksiukas.gif
Atsakyti