Įkraunama...
Įkraunama...

Tiesos paieškos 2

Ech, nedėkinga buvau viskam, kas vyksta, pasirodo, visos aplinkybės, kurios man nepatiko ir nervino, varė į neviltį buvo geriausias pasirinkimas man, nes būtent jos ir atnešė geriausių rezultatų blush2.gif
Atsakyti
Gera skaityti tokį džiaugsmingą pareiškimą biggrin.gif .
Atsakyti
Visi kritikuoja, kad žmonės iš tikėjimo teorijų pasiima tik tai, kas jiems paranku ir tinkamiausia, bet aš priėjau išvadą, kad taip ir turi būti. Žmogus pasiima tai, ką tuo metu pajėgia suprasti. Vėliau pasiima kitus dalykus, kuriems atėjo laikas ir t.t. Tai augimas ir nėra nieko kritikuotina...
Atsakyti
QUOTE(Sufi @ 2008 08 06, 13:04)
Visi kritikuoja, kad žmonės iš tikėjimo teorijų pasiima tik tai, kas jiems paranku ir tinkamiausia, bet aš priėjau išvadą, kad taip ir turi būti. Žmogus pasiima tai, ką tuo metu pajėgia suprasti. Vėliau pasiima kitus dalykus, kuriems atėjo laikas ir t.t. Tai augimas ir nėra nieko kritikuotina...

va čia tai šauniai pasakyta thumbup.gif Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oi, merginos, esu be žado wacko.gif swoon.gif
Tokia istorija vyksta. Sekmadienį per mūsų miestą į Šiluvą pravažiuos Popiežiaus atstovas. Mokykloje auklėtojai liepė vaikams visiems privalomai susirinkti, nes reikės mėtyti gėles po ratais ir paprasčiausiai stovėti gatvėse.Tėvai irgi kaip ir privalėtų dalyvauti. Matyt, miesto valdžia nori sudaryti įspūdį, kad žmonės, visas miestas savanoriškai išėjo pasveikinti dvasiškio. kai mokykloje vaikai( jau ne pradinukai) pasakė, kad nedalyvaus,viena auklėtoja liepė rašyti pasiaiškinimą su tėvų patvirtinimu, kita - dar ne. Na, jūs man pasakykit, ko ne anie linksniuojami rusų laikai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 09 10, 16:14)
ko ne anie linksniuojami rusų laikai?  g.gif

tikrai kad, gegužės paradus primena lotuliukas.gif

o šiaip tai juk taip ir gyvenam. mūsų mokykloje, jei nenorėjai lankyti tikybos, turėjai pateikti kažkokius įrodymus, kad tu nesi katalikas. ir 2 proc. GPM per prievartą liepia pervesti. laisvė ir demokratija.
Atsakyti
Kai vyko Mišios už mokyklą, kurioje dirbau, dalyvavimas buvo privalomas. Prie Katedros durų stovėjo tikybos mokytojos ir akimis registravo atėjusius kolegas...
Atsakyti
O gal į tai reikėtų žiūrėti kaip į pareigą miestui?
Pas mus būdavo privaloma eiti senų kapinių tvarkyti. Nei čia religijos kokios, nei ką. Tiesiog turi būti gražu. Nu ir čia - gražu turi būti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2008 09 10, 16:40)
O gal į tai reikėtų žiūrėti kaip į pareigą miestui?
Pas mus būdavo privaloma eiti senų kapinių tvarkyti. Nei čia religijos kokios, nei ką. Tiesiog turi būti gražu. Nu ir čia - gražu turi būti  ax.gif


Pareiga miestui, pareiga mokyklai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 10, 16:42)
Pareiga miestui, pareiga mokyklai...  g.gif


ar ne tuo mes gyvename? norėdami daryti tai, kas mums patinka, turime atlikti tam tikras pareigas. negalime vien tik mėgautis. jei norime mėgautis visą laiką, turime išmokti džiaugtis tomis pareigomis. kitaip nebus. yra dalykų, kuriuos mes turime atlikti ir niekur čia nedingsi.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2008 09 10, 16:49)
ar ne tuo mes gyvename? norėdami daryti tai, kas mums patinka, turime atlikti tam tikras pareigas. negalime vien tik mėgautis. jei norime mėgautis visą laiką, turime išmokti džiaugtis tomis pareigomis. kitaip nebus. yra dalykų, kuriuos mes turime atlikti ir niekur čia nedingsi.


Gyvenimas per trumpas, kad apsikrautume galybe pareigų...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 10, 16:55)
Gyvenimas per trumpas, kad apsikrautume galybe pareigų...


sutinku su tuo. bet yra tokios, kurių tu negali atmesti. pavyzdžiui, sumokėti mokesčius. žinoma, reikia stengtis atsiriboti nuo visų reikalaujančių. bet tai nėra lengva. ypač kai užaugi šeimoje, kurioje nuolat kalama, kad gyvenimas ir nėra gražus, kad tai tik pareigos atlikimas kitiems. jautiesi nuolat kaltas. čia aš jau nebe į temą.
Atsakyti