Įkraunama...
Įkraunama...

Tiesos paieškos 2

QUOTE(Meškuolė @ 2008 09 10, 16:59)
sutinku su tuo. bet yra tokios, kurių tu negali atmesti. pavyzdžiui, sumokėti mokesčius. žinoma, reikia stengtis atsiriboti nuo visų reikalaujančių. bet tai nėra lengva. ypač kai užaugi šeimoje, kurioje nuolat kalama, kad gyvenimas ir nėra gražus, kad tai tik pareigos atlikimas kitiems. jautiesi nuolat kaltas. čia aš jau nebe į temą.


Aš leidau sau pasilikti nedaug pareigų...Mokesčius moku. biggrin.gif
Man buvo kalama kas kita- ką susikursi pati, tą ir turėsi. Ir turiu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 10, 17:02)
Aš leidau sau pasilikti nedaug pareigų...Mokesčius moku.  biggrin.gif
Man buvo kalama kas kita- ką susikursi pati, tą ir turėsi. Ir turiu.

džiaugiuosi ir pavydžiu. 4u.gif
aš, palyginti su ankstesniais laikais, smarkiai patobulėjau šituo klausimu. bet dar daug trūksta. pavyzdžiui, seseriai vieną baldą reikėjo nuvežti. mes dviese su vyru vežėme, o ji namie laukė. jaučiausi kalta, kad liepiau jai išeiti į kiemą ir padėti įsinešti. pati suprantu, kad tai kvaila, bet vis dar nerandu tų žodžių, kuriuos galčiau perskaityti tokiose situacijose. nors galiu savimi didžiuotis. anksčiau būčiau pati viena tą baldą tysusi.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2008 09 10, 17:13)
aš, palyginti su ankstesniais laikais, smarkiai patobulėjau šituo klausimu. bet dar daug trūksta. pavyzdžiui, seseriai vieną baldą reikėjo nuvežti. mes dviese su vyru vežėme, o ji namie laukė. jaučiausi kalta, kad liepiau jai išeiti į kiemą ir padėti įsinešti. pati suprantu, kad tai kvaila, bet vis dar nerandu tų žodžių, kuriuos galčiau perskaityti tokiose situacijose. nors galiu savimi didžiuotis. anksčiau būčiau pati viena tą baldą tysusi.


O ką, sesuo negalėjo pati to baldo atsivežti? Manau, kad jei jau padedi kitam, tai padėk iki galo. Jei nenori- nesivargink...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 10, 17:23)
O ką, sesuo negalėjo pati to baldo atsivežti? Manau, kad jei jau padedi kitam, tai padėk iki galo. Jei nenori- nesivargink...


ne, negalėjo ji.
taip, jeigu darai kažką sukandęs dantis, tai geriau nedaryti, nes įkrausi savo neigiama energija tą darbą ir nieko gero nesigaus. mokausi, mokausi...
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2008 09 10, 17:40)
O gal į tai reikėtų žiūrėti kaip į pareigą miestui?
Tiesiog turi būti gražu. Nu ir čia - gražu turi būti  ax.gif

Pala. Tai gimnazistai- kaip kokie cirko šuniukai? schmoll.gif
O šiaip tai čia auklėtojos asmeniški grasinimai, nes kitose mokyklose paprašoma, kad ateitų, jei gali. Kiekvienas saugo savo skalpą-auklėtojai, direktoriai, savivaldybės tarnautojai, meras. Pačioj Šiluvoj pagrindinėj gatvėj esančius privačius namus aptvarkė valstybės lėšom g.gif . rajono centras išpuoštas gėlėm kaip niekada. Atrodo, puiku, bet... g.gif Na, labai jau primena anus laikus, kai koks iš CK atvažiuodavo.
Atsakyti
Buvo laikai, kai net žolę dažydavo... Laikai pasikeitė, bet žmonės ne...
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 09 10, 17:14)
Na, jūs man pasakykit, ko ne anie linksniuojami rusų laikai?  g.gif

Geriau pasigilinus gal paaiškėtų, kad ir autoriai tie patys g.gif ? Ką išmoko - nepamirš, nesvarbu, kad šeimininkas kitas.
Atsakyti
Kodėl sakoma `jei tavo tikėjimas bus kaip garstyčios grūdas...`? Kokios garstyčios grūdo savybės? Berašydama pagalvojau, kad eina kalba apie stiprybę?
Atsakyti
QUOTE(Sufi @ 2008 10 31, 16:40)
Kodėl sakoma `jei tavo tikėjimas bus kaip garstyčios grūdas...`? Kokios garstyčios grūdo savybės? Berašydama pagalvojau, kad eina kalba apie stiprybę?


Mano supratimu kalba eina apie dydi, nes garstycios grudelis be galo jau mazas...jei tai tikras tikejimas,einantis is sirdies, tad jei turetume tikraji tikejima, uztektu net tokio kiekio, tokil dydzio kaip garstycios grudelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 10, 17:55)
Gyvenimas per trumpas, kad apsikrautume galybe pareigų...




drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 10, 18:55)
Gyvenimas per trumpas, kad apsikrautume galybe pareigų...

Man atrodo, kad pareigų yra tam tikras skaičius ir jei kažkas jų prisiima mažiau kažkam tenka daugiau g.gif Nenorėčiau , kad mano neatliktos pareigos gultų ant kitų žmonių pečių.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 11 02, 21:03)
Man atrodo, kad pareigų yra tam tikras skaičius ir jei kažkas jų prisiima mažiau kažkam tenka daugiau g.gif  Nenorėčiau , kad mano neatliktos pareigos gultų ant kitų žmonių pečių.





visai ne, turi tiek pareigu kiek pati susikuri pati sau
Atsakyti