Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Alksniukas''

QUOTE(baltija666 @ 2010 06 21, 14:45)
SVEIKA, TAVO LAIME. Kuo puikiausiai jus suprantu. Mums irgi lygiai tokia pati situacija buvo, kad kai atejau vaikas verke kukciodamas, o aukletoja slave grindis ir sauke ant jo. Pati viska savo akim maciau, netycia uzejusi pro kitas duris.
Kiti vaikai tuo tarpu miegojo. O musiskis ne is tokiu, kad butu isteriskas, geras vaikas. Tai pamaciusi toki vaizda kita diena bijojau vesti i darzeli. Mes buvom tik pradeje lankyti darzeli. Esu pasipiktinus, kad vaiku nepratina prie kelnaiciu(triusikeliu) tuo labiau kai vaikui netoli trys metai, nors mes namie is vis pampersu nededam net nakti ir neprisisioja, o jos matyt ten tingi, nors ne karta sakiau gal bandykyt uzdeti triusikelius, gali sakyt ten nesakes joms vienodai rodo, tik ziuri kada anksciau namo iseiti ir kad nereiketu atidirbineti uz sventines dienas. Tavo Laime, ar jus pakeitete darzeli? gal grupe? ar verta keist grupe, gal geriau pereiti i kita darzeli?
Apie iki mokyklines grupes nieko negaliu pasakyti, nes dar nepriejom, gal jos ten ir geros, bet va lopseliniu nedideles grupes aukletojomis esu ziauriai nusivylusi. Ten maisyta grupe truputis rusiuku ir lietuviu. verysad.gif

As kai atvedziau savaja,tai jai tebuvo vos dveji.Ir vedziau jau be sauskelniu,nes namie jau ju nereikejo nuo 1,5metu.Tai vat.Labai nepatenkinta(viena) aukletoja,kad kartais atvedusi ryte pasakydavau,kad ji yra nesisiojusi,nes nenorejo...Tai ispusdavo akis blink.gif ir dar pribambedavo butinai ko nors...Keleta kartu buvo dukra prisisiojusi i kelnytes-tai iskart liepe atnesti sauskelniu.as pasakiau,kad tikrai nenesiu.Tai ir vel buvo laaaaabai nepatenkinta.As galeciau cia vardinti ir vardinti-galiu pasakyt,kad vien tik MINUSAI.Nepaisant to,kad viena aukletoja Margarita buvo tikrai siltas ir geras zmogus.Bet po poros gal menesiu jinai isejo i dekreta ir paliko tik viena aukletoja doh.gif
Kaip ir jus rasote,kad vaikas jusu yra ramus ir geras,bet...darzelyje "joms"kazkodel atrodo kitaip.Ta,as irgi puikiai suprantu.nes...
Papildyta:
Mano vaikas lanke jau nuo 11men Yamahos mokyklele,nes yra labai komunikabili...nebijo visai zmoniu...Taciau yra labai minkstos sielos,jei galeciau taip issireiksti.Zmones,kuriems as buvau palikusi priziureti savo dukra,visi iki vieno sakydavo,kad tai nuostabus vaikas,su kuriuo buti nera jokiu problemu.Netgi,viena karta per vestuves ja priziurejo aukle,kuria ji mate pirma karta.Nebuvo jokiu asaru...o cia...tai kosmaras kazkoks...Kai ateidavau parsivest savo vaiko,matydavau stende kitu vaiku darbelius,taciau savosios ne,kai dirbdavo "ta" aukletoja.Klausdavau,kodel nera jos darbelio?Atsakymas:tai jinai verke ir verke.O pas kita aukletoja darydavo visus darbelius-tai kaip suprasti tada?Kreipemes ir i direktore(mielas ir siltas zmogus),aukletoja pasikeite,saldziau kalbedavo...Bet galiu pasakyt,kad to negana.Vaikai greitai supranta,kada zmogus veidmainiauja.Tai aukletojai tiesiog yra sunku,kai kazkuris vaikas jai nepaklusta.Ji tada nededa jokiu pastangu,kad ta vaika bent kiek palenktu i savo puse.Jai to nereikia.Tada isvada viena-tokie zmones tikrai neturetu dirbti su vaikais schmoll.gif
Issipasakojau.Deja,mano patirtis yra nekokia...Lankeme mes irgi vasaros pabaigoje ta rusu-lietuviu grupe-apie pora savaiciu,nes musu aukletoja atostogavo.Tai ka galiu pasakyt,kad vaikas i darzeli tas dienas ejo noriai ir nereikejo sluostyti kaip pupu riedanciu asaru...Dukra kiekviena ryta,kai vaziuodavom i darzeli,klausdavo kaip uzvestas mazas robotukas:ar siandien bus nauja aukletoja?Kas turi tokio amziaus vaikus mane supras mirksiukas.gif
Darzelio nebelankome.Sedime kartu namuciuose.Aisku piesiame,dainuojame,einame pasivaikscioti. wub.gif
Sekmes visoms mamytems,vedancioms savo mylimukus i darzeli mirksiukas.gif Neleiskite savo vaiku skriausti 4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau diskusijas mamyčių klube apie rusų- lietuvių grupę ir taip suspaudė širdį, kad taip mama atsiliepia apie šią grupę.
Mano vaikas lanko šią grupę jau 2-jus metus. Ir kiekvieną dieną malonumas, vakare nenori eiti namo, į grupę eina su dideliu noru.
Aš dėkinga, kad atpratino nuo sauskelnių, man tai nepavyko, tai laiko nėra, tai vis kas nors. O dėl vaišių, tėveliai juk nešame savo vaikams, aš taip pat nešu, o šlapias servetėles argi Jūs namuose nenaudojat? Ryte vaikai nespėja nusirengti jau bėga į grupę, kur pasitinka auklėtojas su šypseną ir meilę, nes papuola vaikai į namų šilumą.
O tai, kad Jūs radote verkianti vaiką, tai ne bėda, Jūs turite vieną vaiką ir ką jis pas Jūs neverkia? O jos turi 13 vaikų ir visiems reikia meilės, o rankos tik 4-rios...
Mes paliekame šią grupę, nes jau paaugome ir išeiname į darželį su širdies skausmu.
Ačiū auklėtojoms už jų atsidavimą ir šilumą vaikams ir tėveliams.
Su tėveliais pašnekėjom rūbinėje ir ne vieno blogo žodžio negirdėjau tik visi tėveliai patenkinti.
Tai įdomu būtų sužinoti kokiai mamai blogai, gal reikėtų pirma savyje paieškoti, o paskui rašyti nesąmones, negražu mamytė!
Didelis ačiū rusų-lietuvių grupės kolektyvui.
Atsakyti
Mes lankom sita darzeli, buvo keli siokie tokie minusiukai kurie man netiko, bet nesigilinu, isprendem problemas, normalus darzelis, jei kas netinka galite vesti i privatu, as tai neturiu tiek pinigu
Atsakyti
Baisus darželis, manoji jau mokykloje, bet pradėjom nuo šito darželio. prisiminimai kraupūs. Niekas nepasitinka vaiko, atvedi, nėra kam palikti, lauki lauki, o auklės tariasi- kavą geria, o vaikas verkia, nenori pasilikti. Per pietus nieko grupėj nėra - ką nori neškis, vaikus išsivesk. Kai pradėjau jų ieškoti, tai radau kelias trečioj grupėj - sakė, mes turim teisę kavos atsigerti, drėbė į akis, kad ko čia piemene rėki. Nėr ką sakyti. O kai kartą taip padariau ir nuėjau su vaiku pas vedėją, nieko nepasikeitė. Nėra rimto vadovo, nėra ir tvarkos. Manoji ir bėgo ir darželio, nebūtų ir pasigedę, jei didžkiai vaikai nebūtų pamatę, kad toli už garažų nuėjusi. Be to mušdavo per rankytes, gasdindavo, kai nemiega. Bet vis gi blogiausia ten yra virtuvė. Maisto infekcijos, viduriavimai, iš draugių pasakojimų, kurių vaikai ten lanko ir dabar, ypač vasarom, labai dažni. Mus užkrėtė salmonelioze nuo varškės blynelių. Jei kas sirgo, tai žino, kaip tai baisu. Stipriausi antibiotikai, vaikas skausmingai krauju ištisai viduriauoja. O slėpė kaip tai nuo visų. Sako, kad niekas daugiau nesusirgo, nors infekcinėje ligoninėje, sakė kad yra keli iš to darželio. Po to daugiau ir nevedėm ten. Tiesa, lopšelio viena grupė ten visai nebloga. Taigi...va koks darželis...rinkitės. Aš antro vaiko nė už jokius pinigus ten nevesiu, nors visai šalia namų.
Atsakyti
QUOTE(Santana @ 2010 07 04, 14:51)
Perskaičiau diskusijas mamyčių klube apie rusų- lietuvių grupę ir taip suspaudė širdį, kad taip mama atsiliepia apie šią grupę.
Mano vaikas lanko šią grupę jau 2-jus metus. Ir kiekvieną dieną malonumas, vakare nenori eiti namo, į grupę eina su dideliu noru.
Aš dėkinga, kad atpratino nuo sauskelnių, man tai nepavyko, tai laiko nėra, tai vis kas nors. O dėl vaišių, tėveliai juk nešame savo vaikams, aš taip pat nešu, o šlapias servetėles argi Jūs namuose nenaudojat? Ryte vaikai nespėja nusirengti jau bėga į grupę, kur pasitinka auklėtojas su šypseną ir meilę, nes papuola vaikai į namų šilumą.
O tai, kad Jūs radote verkianti vaiką, tai ne bėda, Jūs turite vieną vaiką ir ką jis pas Jūs neverkia? O jos turi 13 vaikų ir visiems reikia meilės, o rankos tik 4-rios...
Mes paliekame šią grupę, nes jau paaugome ir išeiname į darželį su širdies skausmu.
Ačiū auklėtojoms už jų atsidavimą ir šilumą vaikams ir tėveliams.
Su tėveliais pašnekėjom rūbinėje ir ne vieno blogo žodžio negirdėjau tik visi tėveliai patenkinti.
Tai įdomu būtų sužinoti kokiai mamai blogai, gal reikėtų pirma savyje paieškoti, o paskui rašyti nesąmones, negražu mamytė!
Didelis ačiū rusų-lietuvių grupės kolektyvui.

Mes i rusu-lietuviu grupe vedeme labai trumpai,taciau sakiau ,kad ten vaikas geriau jautesi nei ankstesneje.Ne servetelese problema tikrai.O poziuryje i savo darba.Cia darbas yra su vaikais,su mazomis gyvomis,brestanciomis asmenybemis.jei netinkamai su jomis elgsies,gali buti labai liudnos pasekmes.As rasiau jau,kokia situacija buvo pas mus,todel nebesikartosiu.Kalbu ne apie visa darzeli apskritai.tikiu,kad dar yra geru,darbui atsidavusiu aukletoju.Taciau mums,deja,nepasiseke.
Atsakyti
QUOTE(lina.kruciuviene @ 2010 07 07, 08:47)
asakojimų, kurių vaikai ten lanko ir dabar, ypač vasarom, labai dažni.

Nusišnekėjimas totalus doh.gif darželis metai iš metų vasarą( liepą,rugpjūtį) atostogauja,tai apie kokį maisto gaminimą galima kalbėti g.gif
Gal pakonkretinkit kada vaikas buvo susirgęs ir iš kur tokios tikslios žinios,kad apkrėtė varškėtukai g.gif
Atsakyti
O MAN LABAI SUSPAUDZIA SIRDI KAI MATAU NEPRIZIURETA SAVO VAIKA, TUO LABIAU KAD GRUPEJE MAZIAU NEGU DESIMT VAIKU IR SU TAIS PACIAIS NESUSITVARKO IR NEREIKIA CIA RASYT NESAMONIU, KAD MAMA SIOKIA IR TOKIA PATI TURI PROBLEMU ANOT SANTANOS. BANALOKA. KAI NERA DARZELYJE TVARKOS VARGU AR CIA MAMA TURI SAVYJE IESKOTI PROBLEMU, NUSISNEKETA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltija666: 15 liepos 2010 - 14:38
QUOTE
sis darzelis yra beveik mano kieme, bet vaika vedu i Zibureli, nes nejaukus Alksniukas man. Kada ieskojau kur vesti vaika, tai pakalbejau su mamoms ir issiaiskinau kas rusukalbiu grupes labai silpnos, nes yra is vis auklitoju kurios ne turi pedagoginio issilavinimo g.gif
Atsakyti
tikrai atgrasus darzelis. Vien aplinka kokia baisi, apleista. Sakoma, paziurek i isore ir pasakysi apie vidu
Atsakyti
QUOTE(kretaa @ 2010 08 31, 10:24)
tikrai atgrasus darzelis. Vien aplinka kokia baisi, apleista. Sakoma, paziurek i isore ir pasakysi apie vidu

Dar sakoma "ne viskas auksas,kas auksu žiba" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2010 09 01, 19:37)
Dar sakoma "ne viskas auksas,kas auksu žiba" mirksiukas.gif


bet sakoma ir "paziurek i seimininkes kiema ir pamatysi kaip viduj" biggrin.gif
Atsakyti
Nuėjau į darželį užrašyti dukros, įspūdis buvo geras, kol neįlindau į šią temutę...pasakaysiu, tik OHO.... doh.gif
Atsakyti