Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinė dovana uošviams

neįsivaidzuoju schmoll.gif galėčiau, nieko nedovanočiau, nes nei per Velykas, nei per Kalėdas su ja nesusitaikau schmoll.gif
-----------------------------
taigi malonumą rinkti dovaną palieku mb cool.gif
------------------------------
dovanokit kokią nors prenumeratą, pvz., žurnalo vienam ir kitam. metams 50-60 litų kainuoja smile.gif kolegė nuolat uošviams Sodo spalvas ir dar kažką prenumeruoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 21 lapkričio 2007 - 19:24
As siemet dovanosiu patalynes uzvalkalu komplektus abiems 4u.gif kadangi uosviene buvo prasitarus kad nori naujos patalynes. o pernai dovanojau uosvienei knyga (graziausios antikos sakmes). na ji pas mane tokia linkusi vaizduoti intelektuale mirksiukas.gif o uosviui knygute is serijos " nusisypsok" ir rinkini rasiklis ir raktu pakabukas. na uosvis neisrankus visai ax.gif
Atsakyti
Anuku albuma(foto) su 150 vnt nuotrauku...ir dar siaip mielu niekuciu,vonios reikmenu,kvepaliuku,sudarau rinkini is arbatos,kavos,saldainiu,riesutu,mandarinu,toki i krepseli sudedu wub.gif
jei neturite vaikuciu galite albuma su savo fotomis graziausiomis padovanoti,juk vaikai lieka vaikais,kad ir suauga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 23 lapkričio 2007 - 21:01
As tai prksiu kavamale ir geros kavos ipakavima, dar grazu butu siltas pledas ar termosas, vitaminai vienam ir kitam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 23, 22:00)
Anuku albuma(foto) su 150 vnt nuotrauku...



Labai gera mintis. super!!! thumbup.gif

Arba dar žadėjau anytai - žurnalo prenumeratą arba gerą knygą, uošviui- mini siurblį į mašiną, nes vargsta po anūkių pasivažinėjimų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluze:): 26 lapkričio 2007 - 09:02
As ir teciui, ir savo draugo teciui galvoju padovanoti zurnalo prenumerata smile.gif Uosvienei ka nors menisko, nes jinai megsta tokius dalykus smile.gif Pernai jai dovanaojau is medzio isskaptuota vaza. O ja prikau rudeny mugeje ir jau zinojau kam dovanosiu smile.gif
Atsakyti
Aš esu nužiūrėjusi tokį arbatinuką su žvakute apačioje http://www.berghoffb...p...27&Itemid=0
Tik dar nežiūrėjau kainų blush2.gif
Pridėčiau įvairių arbatų ir gražiai supakuočiau, tai manau turėtų patikti abiems rolleyes.gif
Atsakyti
MES NUO SAVO ŠEIMYNĖLES DOVANOSIM 2008 METU KALENDORIŲ SU ANŪKO IR SAVO NUOTRAUKOMIS. ŽINAU KAD NORI KALENDORIŲ, ANYTA ŽADĖJO PIRKTI KAŽKOKĮ GRAŽŲ SAKĖ NUSIŽIŪRĖJUSI, BET ATKALBINAU,SAKAU GAL KALĖDŲ SENIS ATNEŠ.O NUO VISUOKIŲ SUVENIRŲ JAU BLOGA DAROSI,PRAEITAIS METAIS TIEK PAČIAI PRIDIVANOJA, KAD NETURĖJAU KUR SUDĖLIOTI, O JEIGU IR ŠIAIS METAIS TAIP BUS, TAI doh.gif .
Atsakyti
O man dabar dar kilo mintis draugo tevams padovanoti visokiu skaniai kvepianciu muilu ir drusku voniai, kad save palepintu smile.gif Muiliuku yra ir vyrisku, ir moterisku, galima nupirkti kiek tik nori, nes jie sveriami ir relax'as garantuotas smile.gif
Atsakyti
šiandien užmačiau labai gražios patalynės, turbūt nupirksiu ir bus gera dovana thumbup.gif gal ir nevisai Kalėdiška, bet tikrai naudinga thumbup.gif
Atsakyti
Aš anytai dovanosiu chalatą kimono ax.gif su išsiuvinėtu jos vardu ant kišenytės.
Atsakyti
Kadangi jie myli katinus, nupirko Presto du fainus kavos puodelius su lėkštute, tokius mažuliukus espresso gerti.. Dar pridėsim kokios skanio geros kavos. Daugiau nieko nesugalvojau.
Atsakyti