Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinė dovana uošviams

jusu visu idejos man ziauriai patiko!kai paskaiciau,pagalvojau,kad is kur tada atsiranda tu nereikalingu,netinkamu dovanu,jei tiek daug cia jus puikiu minciu destot.matyt,cia tikrai tik SUPERmamos susirinkusios thumbup.gif as uosviu neturiu,bet manau,kad patalyne yra puiki dovana net ne tik Kaledom,bet ir kitomis progomis blush2.gif taip pat visos kavos,arbatos,skanestai,pledas,pizamos ax.gif dovana turi buti jauki,tada taip miela buna,prie sirdies glaust norisi ir ta dovana,ir ta zmogu,kuris dovanojo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 11 30, 12:55)
Kadangi jie myli katinus, nupirko Presto du fainus kavos puodelius su lėkštute, tokius mažuliukus espresso gerti.. Dar pridėsim kokios skanio geros kavos. Daugiau nieko nesugalvojau.

kazkaip mintis atejo i galva..myli katinus,o dovanu gaus puodukus ekspresui,nes myli katinus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 30, 15:19)
kazkaip mintis atejo i galva..myli katinus,o dovanu gaus puodukus ekspresui,nes myli katinus lotuliukas.gif

Kaip supratau tai cia puodeliai su katinais nupirkti, nes jie myli katinus smile.gif Ir jiems bus malonu gerti smile.gif
Atsakyti
As kiekvienais metais uosvienei perku ka nors skirto vien tik jai.. pvz. siems metams nupirkau viska kas reikalinga pedikiurui.. nes zmogus nuolat lekiantis ir daznai pamirsta laiko skirti sau.. o kai ten tiek dalyku, tai bent is smalsumo pora valaru skirs pabandymui ir saves palepinimui wub.gif
Atsakyti
As uosvienei padovanosiu kalendoriu su musu seimos nuotrauka, as su ja nelabai sutariu ir mes matomes retai, tai tegul nors nuotrauka turi, kad nepamirstu kaip atrodom lotuliukas.gif
Atsakyti
aš uošvienei dovanosiu karolius ir auskarus iš akmenukų pagal jos horoskopą, uošviui magišką puodelį, nes mėgstamiausia, kažkada mūsų dovanotą neseniai sudaužė, tai užsiminė ko norėtų šiemet Kalėdoms 4u.gif
Atsakyti
o aš net neįsivaizduoju ką padovanoti.jau lyg kaip ir viską turi,kaip ir nieko nereikia.o įdėjų jokių blush2.gif .gal ką nors seksovo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linaac @ 2007 11 30, 14:05)
o aš net neįsivaizduoju ką padovanoti.jau lyg kaip ir viską turi,kaip ir nieko nereikia.o įdėjų jokių blush2.gif .gal ką nors seksovo wub.gif

uosviams seksovo hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 30, 14:19)
kazkaip mintis atejo i galva..myli katinus,o dovanu gaus puodukus ekspresui,nes myli katinus lotuliukas.gif



QUOTE(jogurtele @ 2007 11 30, 14:21)
Kaip supratau tai cia puodeliai su katinais nupirkti, nes jie myli katinus smile.gif Ir jiems bus malonu gerti smile.gif



aha teisingai, puodukus su katinais nupirkom biggrin.gif
Atsakyti
o mes siemet tevms, nupriksim metine zurnalo prenumerata ir dar padariau kalendoriu su Sunelio nuotraukytem wub.gif manau turetu patikti blush2.gif
mamai ta pati kalendoriu padariau o va ka dar ir nesugalvoju, nes kazko tokio nenupriksi, nes ji jau atskrenda pas mus sausi ir namuose jei daigtu kaip ir nereiks ilgokai tai net nezinau ka cia sugalvojus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2007 12 01, 09:55)
o mes siemet tevms, nupriksim metine zurnalo prenumerata ir dar padariau kalendoriu su Sunelio nuotraukytem  wub.gif  manau turetu patikti  blush2.gif
mamai ta pati kalendoriu padariau o va ka dar ir nesugalvoju, nes kazko tokio nenupriksi, nes ji jau atskrenda pas mus sausi ir namuose jei daigtu kaip ir nereiks ilgokai tai net nezinau ka cia sugalvojus  g.gif

pridek foto albuma su jusu siemos nuotraukomis...jei daiktu nereikia o toli nuo vaiku tai albumas bus sirdziai atgaiva paziurejus i jus wub.gif
Atsakyti
Mano uošviai keistoki, ką jiems padovanot visada sugalvoju paskutinę minutę, iš MB šiuo atveju jokios naudos, nervai nelaiko - šiais metais vėl tas pats schmoll.gif
Atsakyti