Įkraunama...
Įkraunama...

Dirglios žarnos sindromas 4

tina, man nuo visokio alkoholio negerai.
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 11 21, 20:02)
tina, man nuo visokio alkoholio negerai.


Man labai dvi aiskios problemos buvo kas skatino DZS:
1. Kofeinas (labai megau kokakola) - teko atsisakyti absoliuciai, geriu tik zolines arbatas, namine gira, vandeni ir skiestas sultis
2. Kibinai Trakuose. Ju uzvalgius sakes... viduriavimas su skausmu iki raitymosi... ir fenomenas, nezinia nuo ko taip. Ir kodel butent Trakuose, gal jie kazka ten ipatingo deda ko nepriima mano sistema.
Atsakyti
ech tie kibinai biggrin.gif nžn, man kažkada pačioj pradžioj visai į maistą nereaguodavo, o paskui kai prasidėjo, tai ir nuo kriaušės vienos taip prastai būdavo. nuo grybų, bulvinių patiekalų ir apskritai nuo labai daug ko. lengviau būtų išvardinti maistą, nuo kurio blogai nebus.
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 11 21, 20:35)
ech tie kibinai biggrin.gif nžn, man kažkada pačioj pradžioj visai į maistą nereaguodavo, o paskui kai prasidėjo, tai ir nuo kriaušės vienos taip prastai būdavo. nuo grybų, bulvinių patiekalų ir apskritai nuo labai daug ko. lengviau būtų išvardinti maistą, nuo kurio blogai nebus.

Aš tai jau irgi šį bei tą pati nusistačiau kas man netinka: kriaušės, obuoliai, madarinai, šokoladas, kopūstai (rauginti), alus (ypatingai mėgstu ax.gif ), vynas, jogurtai, kava su pienu, uogienės, juoda duona, grikiai, sultys visos, rauginti ir marinuoti produktai... Na, pamaniau, bent jau svoris gal nukris, bet kur tau doh.gif .. laikosi...
Tiesa, akupunktūra pakolkas veiksminga thumbup.gif
Atsakyti
o kurią ten vietą bado? aš visai norėčiau, bet vėl papildomas vargas važinėjant ir t.t. verysad.gif
Atsakyti
as irgi alhogolio negeriu,nes buna prastai,siaubinga buna doh.gif nuo visokio alhogolio,jau du menesiai ne laso bet ir nenoriu schmoll.gif
maistas kartais ir be maisto buna blogai dar nevalgius o jau ziurek i wc varai ir burbuliuoja nuo neznia ko , blush2.gif o kartais salotas kokias suvalgai nuo kuriu gali paleisti ir nieko cia manau ne kiek maistas kiek psichika tokia ir tada spazmuoja tas zarnynas maisto netoleruoja ir pns.
Atsakyti
QUOTE(italė @ 2007 11 21, 22:43)
Aš tai jau irgi šį  bei  tą pati nusistačiau kas man netinka: kriaušės, obuoliai, madarinai, šokoladas, kopūstai (rauginti), alus (ypatingai mėgstu ax.gif ), vynas, jogurtai, kava su pienu, uogienės, juoda duona, grikiai, sultys visos, rauginti ir marinuoti produktai... Na, pamaniau, bent jau svoris gal nukris, bet kur tau doh.gif  .. laikosi...
Tiesa, akupunktūra pakolkas veiksminga thumbup.gif


ech, visada taip, viskas kas skaniausia, draudziama doh.gif Mano didziausias pilvo priesas-bulves, ypac keptos essen.gif
Prisiskaiciau visko ir nors daktarai dar nenustate, pati zinau, kad turiu DZS. Atsibodo poliklinikos kolidoriais vaikstineti-nuo vieno daktaro prie kito ir nei vienas nieko neranda. O va cia forume pasiskaiciau ir pati atsakiau sau i klausima kas man ne taip tongue.gif
Atsakyti
Deja, o gal ir laimei, sindromas tai ne liga, o ivairiu funkciju sutrikimu visuma. Kuriu priezastis ir gydymas buna neaiskus ir kompleksiski. Tarkim gydyt virskinima neretai tenka masazais arba raminanciais/ antidepresantais. Kunas tai visuma ir daznai vienus organus paveikia musu nesirupinimas kitais organais arba is vis rodos su tuo nesusijusios seniai perirgtos ligos, infekcijos ar psichologiniai isgyvenimai. Tikras fenomenas. Ir kur su juo detis?

Tikiuosi del stuburo pradet lankyt manualine terapija, gal ir virskinima teigiamai itakos?
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif senai berasiau blush2.gif as tai alkoholi geriu ir nepasakyciau kad labai blogai man butu nuo jo tongue.gif dabar sedziu prie kompo, aliuka geriu, cipsiukus valgau lotuliukas.gif nu vis tiek viduriuoju tai koks skirtumas ar as gersiu ar negersiu unsure.gif man alus patinka, tai tragedijos dideles nematau biggrin.gif vakar buvau pas seimos gydytoja, sakau gal koki patarima duos del ligos, gal kokiu vaistu atsirado, apie kuriuos nezinau, nes pas gastroenterologa buvau pries 4 metus, bet jinai man pasiule i psichiatrus kreiptis blink.gif uzkniso man tie ju siulymai pas tuos durnius kreiptis, vietoj to kad vaistu ar dar ka pasiulytu..zodziu nebeisiu as pas jokius gydytojus, jtik nervus sugadina, dar bandau vis su homeopatija rezultatu pasiekt sleep.gif
Atsakyti
QUOTE(ziedlape @ 2007 11 22, 19:30)
Sveiki visi  4u.gif senai berasiau  blush2.gif as tai alkoholi geriu ir nepasakyciau kad labai blogai man butu nuo jo  tongue.gif dabar sedziu prie kompo, aliuka geriu, cipsiukus valgau  lotuliukas.gif nu vis tiek viduriuoju tai koks skirtumas ar as gersiu ar negersiu  unsure.gif man alus patinka, tai tragedijos dideles nematau   biggrin.gif vakar buvau pas seimos gydytoja, sakau gal koki patarima duos del ligos, gal kokiu vaistu atsirado, apie kuriuos nezinau, nes pas gastroenterologa buvau pries 4 metus, bet jinai man pasiule i psichiatrus kreiptis blink.gif uzkniso man tie ju siulymai pas tuos durnius kreiptis, vietoj to kad vaistu ar  dar ka pasiulytu..zodziu nebeisiu as pas jokius gydytojus, jtik nervus sugadina, dar bandau vis su homeopatija rezultatu pasiekt  sleep.gif

bet tu tai duodi. kai tik rasai, tai cipsai, pica ir alus lotuliukas.gif as tai taip valgau, nebent jei kita diena niekur neinu. nes buna daug ziauriau, negu valgant ne toki baisu maista. gerai tau, kad itakos maistas neturi, man irgi kazkada taip buvo verysad.gif
o tie psichiatrai tai irgi nieko gero neduoda. dar ne vieni antidepai nepadejo schmoll.gif stebuklas cia butu, jei atrinktu kokius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 22 lapkričio 2007 - 18:39
ai zinokit po tiek metu as to viduriavimo nebesureiksminu, nes pavargau ziauriai unsure.gif viska valgau viska geriu, dzin...va tik pusle mano is rikiuotes visai eina laukant, nespeju lakstyt, vat cia man didesen beda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ziedlape @ 2007 11 22, 18:42)
ai zinokit po tiek metu as to viduriavimo nebesureiksminu, nes pavargau ziauriai  unsure.gif viska valgau viska geriu, dzin...va tik pusle mano is rikiuotes visai eina laukant, nespeju lakstyt, vat cia man didesen beda  unsure.gif

reiskia ziedlape ne taip blogai su zarnynu ,kai butu blogai kreiptais net ir i psichiatrus ka jie patartu g.gif ,na as jai negerciau raminanciu tai maistas ar ne maistas nebutu svarbu varyciau ir varyciau netureciau kuo tai butu noras,bet cia jau kiekvienam kitaip g.gif
kai buvo man atrinke gerus antidepresantus as buvau kai normalus sveikas zmogus tik retkarciais nuo alhogolio budavo paumejimas bet netoks koks dabar jai isgerciau butu sakes visa savaite butu siaubiakas ,o maistas turi kartais reiksmes bet manau ir sveikam jis turi
Atsakyti