Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

na mums jau 7 menesiukai, bet mes vis dar atpilinejam, nedaug, bet po truputi ir nesvarbu ka valgom ar kosyte ar tyrele ar misinuka geriam. Tai galvoju, kad gal kas negerai su skranduku g.gif nes kiek skaitau tai iki tokio laiko jau baigiasi atpilinejimai verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Mano maziukas, kuriam 4,5 men taip pat baisiai atpylineja ir rugauja, atsirugsta kad ir po keliu valandu. Taciau jis dar ir labai neramus,sakykit, ar jusu kudikeliai ramus? Nes as saviski ant ranku nesioju ir diena ir dabar jau vos ne nakti. Verkia maziukas jau su asarom....rieciasi, kitaip spurda. verysad.gif
Atsakyti
oi, mergaites, pas mus buvo ta pati problema. budavo baisu net pradeti maitinti verysad.gif kaip duos fontanas.... doh.gif kartais po valgio praejus net 1 val. is skranduko iseidavo varskyte... paciai man prasidejo depresija. jau tikrai nebezinojau ko griebtis. bet cia paskaiciau apie Aptamil pienuka, tai sakau jau blogiau tikrai nebus. ir zinokit padejo!!! thumbup.gif dabar jau antra savaitele geriam Aptamil Extra (alkanesniems vaikuciams). vemimai baigesi. kartais dar atpilam, bet palyginus su tuos kas budavo, tai vieni juokai smile.gif dabar esu laiminga mama wub.gif
Atsakyti
Aš maitinu pati, vaikas iki kokių 2mėn nelabai atpylinėjo, o po to prasidėjo. Dabar 3,5mėn tai atpylinėja beveik po kiekvieno maitinimo. Aš jam neduodu tiek kiek jis norėtų, nes galėtų tai valgytų visą laiką, o po to viską lauk. Mes valgom po truputį bet dažniau, taip truputį mažiau fontanų būna, bet vistiek būna.
Atsakyti
Mano pradėjo atpilinėti kelių sav. budama, kai ivedziau misinuka, tai , teko ieskoti misinuko atpilinejantiems vaikams, mes naudojam AR Aptamil, ir daugiau nekeiciau, atpilinejimo nebuvo daugiau smile.gif
Atsakyti
maniskis atpilinejo po keikvieno maitinimo,bet svorio priaugdavom normoj tai ir nepergyvenau,aisku nervindavo tie persirenginejimai,bet pripratau,kai i vedziau kieta maista,o tas buvo 6 men.tai apie 7 men.baigesi visi atpilynejimai.Maitinau iki 10 men.jei vaikas ramus ir priauga svorio normoj manau nereikia pergyvent tik daug kantrybes ir viskas bus gerai,jei maitinat pacios nereikia jokiu misinuku,bent taip as manau.Viskas su laiku praeis patikekit,as ir galvojau,kad niekad nesiliaus atpylinet,bet baiges thumbup.gif
Atsakyti
Na nuo 3,5 mėnesiu pupa ir gi pradėjo atpilynėt, bet po maitinimo palaikau ją stačią ir leidžių atsirūgti ir problemos kaip nebūta thumbup.gif , jei ir atpila, tai labai nedaug ir labai retai mirksiukas.gif
Atsakyti
mums bus 8 men,bet dar vis kartais atpilam, aprengi ir doh.gif .kazkur skaiciau kad vaikas neatpiltu ji reikia daugiau ant pilvuko laikyt gulinti,kad stipretu raumenukai tai gal kokia tai itaka yra skrandukui g.gif o be to mums gydytoja vistuku israse, kurios reikdavo "praryt su paskutiniu kietesniu maistu "tai va mes ir budavo ti pavalgom atsirughstam kitakart ir 4kartus ir visvien atpildavo
Atsakyti
Kai baigiau maitinti, fontanai BAIGESI doh.gif ir kas pasakytu, kad mamos pienas vaikui geriausia. Maniskei misinukai - liuks. Atpilam tik labai nedaug, nes nejauciam saiko bigsmile.gif
Atsakyti
Manasis atpila kuo toliau, tuo daugiau. Žinau, kad reikia pavalgiusį vaikelį stačią palaikyti, kad atsiūgtų, bet tai nevisada pavyksta, o jei ir atsirūgsta, vis tiek atpila.
Atsakyti
QUOTE(mamalaura @ 2007 01 22, 16:48)
Sveikos mamytes 4u.gif
Mano maziukas, kuriam 4,5 men taip pat baisiai atpylineja ir rugauja, atsirugsta kad ir po keliu valandu. Taciau jis dar ir labai neramus,sakykit, ar jusu kudikeliai ramus? Nes as saviski ant ranku nesioju ir diena ir dabar jau vos ne nakti. Verkia maziukas jau su asarom....rieciasi, kitaip spurda. verysad.gif

Sveika 4u.gif Gal su skranduku kas mazyliui, gal uzvalgai pati ka?Maniskiui beveik puse metuku, bet irgi buna kad atsirugsta po keliu val. O neramumas gali buti del ivairiu priezasciu, pvz pucia pilvuka, ar dygsta dantukai... 4,5 men gali buti tox laikas kai smegenukai ruosiasi "draugauti" su dantukais. Bet jeigu riecia kojytes, tai maziukui greiciausiai skauda pilvuka g.gif Pasikonsultuok su gydytoja savo, ji turetu patarti kaip elgtis mirksiukas.gif Sekmes!
Atsakyti
Mamytes, pabandykit perziureti savo maisto raciona. As irgi plaukus roviausi del sios bedos, bet pastebejau, kad kai uzvalgau kokio padaziuko, majonezo, ar netgi kokios silkes - maisto, kuri valgai reciau, - pupa iskart viska atpila. Kai tik maistas toks kaip visada - troskinta, virta, vel viskas susitvarko.
Tad mazyle labai reaguoja i mano maista.
Gal ir jums sios bedos atsikratyti padetu sveikas maistas...
Atsakyti