Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

Mano dukrytei 4 menesiukai. Ji irgi megeja atpylineti. Vienintelis gelbstintis dalykas, tai bevalgant ir po valgio leisti kelis sykius atsirugti. O valgydinti ne tada, kai vaikutis yra ypac isalkes, nes tada ryja labai godziai ir atpila.
Atsakyti
labukas visoms mamytems,

mano mantukas irgi atpilinejo gana gausiai,bet nakti ne.Bet kai 6 men.pradejau primaitint tai maziau,o dabar jau 8,5 tai tik kartais.visi budai nepadejo atsirugdavo puikiai,bet vistiek atpildavo.Svarbu ,kad svoris augo tolygiai ,tai man buvo ramu.Aisku persirengt reikedavo daznai, ax.gif bet po to pripratau.Tai visoms mamytems kantrybes,viskas bus gerai ,uzaugs angeleliai ir baigsis atpylinejimai thumbup.gif
Atsakyti
Musiskis irgi atpilineja. Gydytoja patare neduoti dazniau nei kas 3 val. valgyt, nes senas nesuviskintas misinukas susimaiso su nauju ir vaikutis atpila, taip pat stengtis nepermaitinti ir maitinant duoti kuo dazniau atsirugti. Atpylinejimai tikrai sumazejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(epika @ 2006 11 01, 18:48)
SOS!!!
Auginu itin atpylinėjantį vaiką. Dukriukui dar tik 2 mėn., bet nuolatiniai atpylinėjimai varo į neviltį.

Sunui 2,5 men, maitinu MP, viena karta per para valgom misinuka. Mes turim ta pacia problema, vaikas atpyla fontanais doh.gif Is pradziu as net i panika puldavau, nes baisiai atrode unsure.gif Dabar jau taip nereaguoju. Aisku keiciam drabuzelius po 5 į kartus i diena, skalbimo masina dirba be poilsio smile.gif Dare mums tyrimus, skrandis dar nera gerai susiformaves.
Tiesa nakti mes neatpylinejam schmoll.gif O del guldimo ant pilvuko, tai as net negaliu pagalvoti, kad jis miegotu ant pilvo, nes paguldytas ant pilvo atpyla net ir praejus daugiau negu valandai po maitinimo
Deja, mums netinka ir misinukas atpylinejantiems, nes sunelis alergiskas verysad.gif Vakar perskaiciau, kad gali atpylineti ir del alergijos unsure.gif
Ir dar del pertrauku maitinimo metu, bandziau duoti biski pavalgyti, paskui atsirugti ir toliau valgyti, bet nieko neiseina schmoll.gif nes jeigu pakeli, pradeda nervuotis, verkti, kadangi dar nera pasisotines, tai dar blogiau gaunasi, nes verkdamas prisiryja oro
Atsakyti
O pas mus tokia situacija, kad uzvakar vaikas vel pradejo stipriai atpilinet. Naudojam pagrinde tik misinuka. Anksciau atrode normaliai, o dabar net kai atsirugsta, vistiek atpila net ir praejus valandai po maitinimo. Tai man pasiule isbandyti nan misinuka.
Gal kas bandet? Ir kaip jums jis?
Atsakyti
Sveikos,
mano dukrytė atpylinėja nuo gimimo. Iš pradžių varydavo fontanais ir niekas nieko dėl to netyrė, nors gulėjom ligoninėj 2 mėn. Grįžus namo fontanai nesiliovė, tai pediatrė patarė naudoti mišinėlį APTAMIL AR. Fontanai baigėsi, bet atpylinėdavo vis viena, tik jau mažiau, nors kartais atrodydavo, kad atpila viską, ką suvalgo.
Dabar mums jau 10 mėn., bet vis dar atpilam, tiek mišinėlį (tą patį AR), tiek ir košytes, tik jau nebe po kiekvieno maitinimo. Pavalgius beveik visada atsirūgsta. Dažniausiai miega ant pilvuko, bet nebuvo dar taip, kad atpiltų miegant, kaip čia kažkas rašė... Tuom, ką atpila, nespringsta.
Jau buvau įpratusi po kiekvieno valgio keisti tiek sau, tiek leliui drabužėlius, skalbimo mašina sukdavosi 2 k. per dieną... blink.gif Dabar net keista, bigsmile.gif kai po maitinimo nereikia persirengti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trepsė: 09 gruodžio 2006 - 04:13
na, nežinau, mano mažoji , kai atsirūgsta, tai būna, kad keli lašiukai išbėga per kamputį, bet aš ją dažnokai stačią palaikau - ji padeda pati muistytis. kartais jau ir nemažai atsirūgsta, jau ir paguldau, o po kiek laiko vėl pradeda nerimauti - tai ir vėl palaikau - ir tada gerai. bet gal tikrai reikia daktarei atkakliai rodyti g.gif ? juk kodėl tada chirurgas klausia, fontanu ar srovele per lūpyčių kamputį atpila g.gif ? sėkmės jums ir mažyliams 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, mano mažiuliui 4 mėn. ir jis taip pat atpylinėja, ne fontanu, bet praktiškai visą laiką po truputį, net ir praėjus 2 valandom po maitinimo. Gydytai nieko nesako, neurologė sakė, kad tai neva dėl jautrumo, dirglumo. Svorio priaugam normaliai, todėl ir gydytojos teigimu, tai nėra nieko blogo, matyt atpila, nes daug suvalgo, nors mano leliukas suvalgo tiktiek kiek jam priklauso. g.gif
Atsakyti
Aptamil AR mums thumbup.gif thumbup.gif nes atpilinėdavom fontanais ir svoris neaugo nuo kitų mišinukų, jis ir mano pienuką atpylinėdavo. dabar mums virš 3mėn ir tik nuo AR nė lašelis neišbėga. O mano 2.gif neįmanoma vers atsirūgt, nes jei ARsuvalgęs tai nė per dvi valandas netsirūgs, jei kitokį valgė tai atpils nors truputį, o už poros val ir nemažai nors ir nekartą po maitinimo ir maitinimo metu atsirūgo ir suvalgytas kiekis nesvarbu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Manoji mazyle atpilynejo iki tol kol pradejau maitinti koses.Kai pradejom valgyti koses viskas baigesi,o taip tai pastoviai budavo, nespedavau drabuzius keisti.Gerai,kad baigesi tos problemos.
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2006 12 09, 23:45)
Aptamil AR mums  thumbup.gif  thumbup.gif nes atpilinėdavom fontanais ir svoris neaugo nuo kitų mišinukų, jis ir mano pienuką atpylinėdavo. dabar mums virš 3mėn ir tik nuo AR nė lašelis neišbėga. O mano  2.gif neįmanoma vers atsirūgt, nes jei ARsuvalgęs tai nė per dvi valandas netsirūgs, jei kitokį valgė tai atpils nors truputį, o už poros val ir nemažai nors ir nekartą po maitinimo ir maitinimo metu atsirūgo ir suvalgytas kiekis nesvarbu  doh.gif

mes irgi valgom Aptamil AR,bet vistiek atpila,kartais daugiau kartais maziau.
Atsakyti
Mes irgi turim tą atpylinėjimo problemą.... Ir pastaruoju metu ji beprotiškai baisi. Man jau nebėra kantrybės su vaiku. verysad.gif Nebegali normaliai pavalgyti, blaškosi prie krūties, mažai traukia... Po to būna irzlus... Visą dieną kas kokią valandą pasidaro baisiai neramus, ima garsiai šaukti aaaa, o paskui atpila tokia varškyte... Ji su kvapu, vėmalų kvapu... verysad.gif Neįsivaizduoju, ką daryti...
Atsakyti