Įkraunama...
Įkraunama...

Į lopšelį nuo metukų?

Neturi laiko, kolioja kitus biggrin.gif
Atsakyti
Neatspėjai, Rimukai, čia moderatorė Aurėja 4u.gif
Atsakyti
Ziuriu vartotoju skaitanciu sia tema tai trys, tai du, o matosi tik du thumbup.gif
Reiskias kaupiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 07 11, 15:14)
Vobla, ką tu atsakydavai visiems, kurie norėdavo tave dėl to sugėdinti, įbauginti, perauklėti?  g.gif  Kaip surasti tą trumpą auksinę frazę, kad kitų neįžeisti, bet pastatyti juos į vietą? Kad daugiau niekam nekiltų klausimų?

Tuo metu nieko neatsakydavau- tik dar labiau pergyvenau. Gūžiausi savyje ir ieškojau išeities, kaip neleisti to vaiko taip anksti. O išeities nebuvo. Tada ieškojau "kaltų"- ėdžiau vyrą, kad per mažai uždirba, jog negaliu kaip "normali mama"- sėdėti su vaiku namie dar bent metus...Atkreipkite dėmesį- "normali mama"- toks man buvo įkaltas į galvą normalios mamos stereotipas...Vienžo- buvo blogai- nuolatinė nesantaika šeimoje, pykčiai, ginčai, per plauką vos ne depresija...
Darbar mano mergina praleidžia beveik visą dieną lauke ir yra labiausiai įdegęs mūsų šeimos narys... Būdama su ja namie pati negalėčiau tiek laiko skirti vaikštinėjimui po lauką(reiktų ir namų ruošos darbus gi nudirbt). O auklėtojų toks darbas- išsigena laukan visą bandą ir gano- koks skirtumas grupėj ar lauke. Lauke ir pačioms smagiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 11 liepos 2005 - 15:42
na nemanau, kad moderatoriai turėtų barti už čia išsakytas mintis. Juk temos pavadinimas "Į lopšelį nuo metukų?". Labai atitinka thumbup.gif Ir Enigma bardavo už dažnas kalbas konkrečių darželių temose. Čia ne tas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 07 11, 15:41)
Tuo metu nieko neatsakydavau- tik dar labiau pergyvenau. Gūžiausi savyje ir ieškojau išeities, kaip neleisti to vaiko taip anksti. O išeities nebuvo. Tada ieškojau "kaltų"- ėdžiau vyrą, kad per mažai uždirba, jog negaliu kaip "normali mama"- sėdėti su vaiku namie dar bent metus...Atkreipkite dėmesį- "normali mama"- toks man buvo įkaltas į galvą normalios mamos stereotipas...Vienžo- buvo blogai- nuolatinė nesantaika šeimoje, pykčiai, ginčai, per plauką vos ne depresija...

Dar kartą ačiū tau Vobla už pasidalijimą savo skaudžia patirtimi 4u.gif Gal ir mums lengviau bus, kai viską žinosim? Gal stengsimės į viską ne taip jautriai reaguoti. Na nieko, keliu nosį į viršų ir sakau "Viskas bus čiki thumbup.gif Atsilaikysim 4u.gif "
Atsakyti
ėėėė, mandalina, bet gi žiūriu pas tave profilyje- cieli trys... juk jau ko gero yra patirties su lopšeliais/darželiais. Man vat pirmagimė, tad ir lopšelius įsivaizdavau tokius pat niūrius kaip savo sovietinėj vaikystėj....
Atsakyti
Vobla, kai pasiklausau Mandalinos, suprantu, kad kiekvieną, ar jis pirmas, ar trečias, išgyveni vis iš naujo. Beje, jūsų dukrytės bendravardės mirksiukas.gif

O mane mažą močiutė augino, nemačiau aš sovietinių darželių, bet ir kas iš to? Galvoji, kad mažiau pergyvenau nei tu? Skaitau tavo postus, ir save matau, bežliumbiančią...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karambola: 11 liepos 2005 - 16:12
QUOTE(vobla @ 2005 07 11, 15:41)
Tuo metu nieko neatsakydavau- tik dar labiau pergyvenau. Gūžiausi savyje ir ieškojau išeities, kaip neleisti to vaiko taip anksti. O išeities nebuvo. Tada ieškojau "kaltų"- ėdžiau vyrą, kad per mažai uždirba, jog negaliu kaip "normali mama"- sėdėti su vaiku namie dar bent metus...Atkreipkite dėmesį- "normali mama"- toks man buvo įkaltas į galvą normalios mamos stereotipas...Vienžo- buvo blogai- nuolatinė nesantaika šeimoje, pykčiai, ginčai, per plauką vos ne depresija...
Darbar mano mergina praleidžia beveik visą dieną lauke ir yra labiausiai įdegęs mūsų šeimos narys... Būdama su ja namie pati negalėčiau tiek laiko skirti vaikštinėjimui po lauką(reiktų ir namų ruošos darbus gi nudirbt). O auklėtojų toks darbas- išsigena laukan visą bandą ir gano- koks skirtumas grupėj ar lauke. Lauke ir pačioms smagiau...



Sakes kaip taikliai parasyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimukas @ 2005 07 11, 16:17)
Sakes kaip taikliai parasyta thumbup.gif

Aš kai paskaitau Voblos postus, galvoju, kad reikėjo juk jai irgi šiam konkurse duoti apdovanojimą už taikliausius pasisakymus thumbup.gif

Juk ne vien aš, ne vien tu, Rimukai, išgyvenam tą patį, šimtai, tūkstančiai mamų jaučia tą patį, apie ką čia rašo Vobla. Manau dauguma iš mamų ir užveda tokias temas, norėdamos išgirst paguodos žodį, ieško kur atsiremt, juk ir taip jaučiasi klaikiai... Juk nei viena nenori išgirst, kokia ji karvė, kad atiduoda vaiką į darželį. Ai, bet aš jau čia pezu pezu tą patį per tą patį, sorry, mamkos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karambola: 11 liepos 2005 - 16:21
QUOTE(vobla @ 2005 07 11, 15:51)
ėėėė, mandalina, bet gi žiūriu pas tave profilyje- cieli trys... juk jau ko gero yra patirties su lopšeliais/darželiais. Man vat pirmagimė, tad ir lopšelius įsivaizdavau tokius pat niūrius kaip savo sovietinėj vaikystėj....

trys trys, ale kad vėl suskydau biggrin.gif Vyresnėlius vedžiau kažkur nuo pusantrų/dviejų ir jokių problemų dėl pratinimo neturėjau. Jau po trijų dienų pasiliko su džiaugsmu visai dienai. Ir kažkaip savo pergyvenimų nepamenu - ar jų nebuvo, ar laikas ištrynė tai iš atminties g.gif ... Daug laiko prabėgo. Tais laikais ir apie aukles nieko negirdėdavau g.gif Nebūdavo kažkaip priežasties aplinkiniams priekaištauti dėl to. O gal ir tvirtesnė buvau tuo klausimu. Nipomniu biggrin.gif
Beje, mūsų mažės tikrai bendravardės drinks_cheers.gif Ne už kalnų vardadienis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandalina: 11 liepos 2005 - 16:24
beje, kai užrašinėjau mažę į darželį, vedėja sakė, kad daug klaikiau mamos jaučiasi kai metukų vaiką savaitinėje grupėje palieka sad.gif . Vat joms tai dar sunkiau - dažniausiai vaikučius augina vienos, dirba pamaininį darbą. O kur dėtis - valgyti gi reikia cry.gif
Atsakyti