Įkraunama...
Įkraunama...

ARBOR mikroskopas

QUOTE(ledi. @ 2012 09 27, 08:43)
Idomiai cai pas tave, gal kazkas su hormonais netvarkoj? g.gif

ir as taip galvojau, pasidariau sio ciklo pradzioje hormonu tyrimus, viskas super, per pati viduriuka, nei per daug, nei per mazai....dar ciklo gale pasidarysiu kitus, tada ziuresim kas ir kaip cia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte999 @ 2012 09 27, 08:43)
ir as taip galvojau, pasidariau sio ciklo pradzioje hormonu tyrimus, viskas super, per pati viduriuka, nei per daug, nei per mazai....dar ciklo gale pasidarysiu kitus, tada ziuresim kas ir kaip cia  biggrin.gif

po ovuliacijos, jei niekas neuzkimba turi nebuti paparciu, kelios dienos pries mmm vel jie atsiranda, po to tik pries ovuliacija. Man po paskutines ovuliacijos paparciai tesesi, tai numaniau, kad laukiuosi, po geros savaites pasirode vaiduokliukas, o paskui ryskus teigiamas NT 4u.gif
Gal geriausia butu naudoti mikroskopa + ovuliacijos testukus? Mna tie O testukai nelabi patinka, nes nesuprasi ar jau pakankamai ryski ta antra juostele, ar dar ne schmoll.gif .
Prasinesk kaip seksis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ledi.: 27 rugsėjo 2012 - 11:09
QUOTE(ledi. @ 2012 09 27, 11:07)
po ovuliacijos, jei niekas neuzkimba turi nebuti paparciu, kelios dienos pries mmm vel jie atsiranda, po to tik pries ovuliacija.  Man po paskutines ovuliacijos paparciai tesesi, tai numaniau, kad laukiuosi, po geros savaites pasirode vaiduokliukas, o paskui ryskus teigiamas NT  4u.gif
Gal geriausia butu naudoti mikroskopa + ovuliacijos testukus? Mna tie O testukai nelabi patinka, nes nesuprasi ar jau pakankamai ryski ta antra juostele, ar dar ne  schmoll.gif .
Prasinesk kaip seksis  mirksiukas.gif

man irgi testai nepatinka, nusprendziau, kad juostele nepakankamai ryski ir ov nebuvo, nulekiau pas gine, padare echo - viskas gerai, ov buvo lotuliukas.gif tai si menesi gine su echo bandys nustatyti ov data, o su tais paparciais man visai neaisku...pvz. siandien mazai paparciu buvo, bet vis tiek buvo...tai reiktu interpretuoti kaip + doh.gif nu zodziu, kita savaite vel einu pas gine, tai ziuresim kas ir kaip biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar yra dar naudojančių Arbor ? Neseniai vėl pradėjau naudoti, anksčiau buvau numetusi. Norėjau paklausti, ar kai būna pikas, ta O diena, tai viso stikliuko paviršiumi matosi grazus dideli paparčiai? Nes dbr regiu, tik vienam kampe tokius didelius grazius, kitur dar grudeliai, tad sprendžiu, kad gal prasidėjo vaisingas periodas, o jau kai bus O tai turėtų būti jau pilna jų?
Atsakyti
Sveikutės, aš esu čia naujokė. rolleyes.gif Prisiregistravau, nes norėjau Jūsų labai daug ko paklausinėti. 4u.gif Vat su Gimatdieniu gavau šį mikroskopą ir jau daugiau negu mėnesis stebiu savo seiles. Žinoma, su viltimi, kad pagaučiau ovuliaciją ir pavyktų sužvejoti mažytę laimę. nestuke.gif Savo grafiką su vyrų jau du kartus pertikrinom, kad gerai įvertintūme, kur tie paparčiai buvo, o kur ne. Taigi žiūriu aš dabar į savo grafiką ir nesuprantu. doh.gif Lyg tais ovuliacija, pagal visą teoriją, buvo 9 cd, toliau 14 dienų minusiukai, o toliau kas antra dieną tai pliusas tai minusas, o dar vėliau kas antrą diena 2 pliusai ir minusas. Be to pas mane ciklas nereguliarus. Ir dar šis ciklas nesibaigė, jau 35 diena. Prisiskaičiau čia visokių dalykėlių, bet kas čia darosi dar nesuprantu. Gal jūs pagelbėsit? Gal tie dabar svyruoantys pliusiukai su minusiukais, čia prieš mmm taip? O gal čia antra ovuliacija? o gal tiesiog blogai mėginukus darau? Gal kam nors taip buvo? Ar Jūs mėginukus imat kiekvieną dieną tuo pačiu laiku, ar tai neturi įtakos? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
nu nejau, aš viena visam sviete, kuri naudoja arbor? unsure.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje draudžiami!
Atsakyti
Keliu temą į viršų, nes užmiršta ji.
Sakykit, tos, kurios naudojas ARBOR. Nusipirkau vakar šitą reikalą. Žodžiu, nors vakar mmm atėjo, smalsumas ima viršų. Pasidariau - buvo daug taškų ir vienas mažas paparčiukas. Šiandien visas ekranas vieni riebūs paparčiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

man mmm diena niekad paparciu nerodydavo. Gal selsta hormonai? smile.gif
as turiu kita klausima : kaip paprastuoju budu tuos stikliukus paruoshti naudoti is naujo, nes pagal instrukcija, ten labai sudetingai atrodo smile.gif
Pirmaji "pagavom" naudodamiesi juo, geras dalykas, tik laiko uzima,kaip ir BT matavimas, bet paskui jau kaip liga pasidaro smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(monstrositi @ 2013 02 26, 13:09)
Sveikos,

man mmm diena niekad paparciu nerodydavo. Gal selsta hormonai? smile.gif
as turiu kita klausima : kaip paprastuoju budu tuos stikliukus paruoshti naudoti is naujo, nes pagal instrukcija, ten labai sudetingai atrodo smile.gif
Pirmaji "pagavom" naudodamiesi juo, geras dalykas, tik laiko uzima,kaip ir BT matavimas, bet paskui jau kaip liga pasidaro smile.gif))


Aš su vandeniu skiestu vandenilio peroksidu pavaliau.
O hormonai..matyt smile.gif Baigiu maitint, tai velniai žino, kas ten dedas. Pasidariau ir OT - raudonuoja.
Atsakyti
turbut dar uztruks, kol viskas sustos i vietas. O jus naudojat Arbor su tikslu pastoti ar tiesiog sekti vaisingas dienas? Nes po maitinimo dar kazkiek laiko bus hormonu suoliai, tai jei naudoti aparaciuka apsaugai- labai rizikinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monstrositi @ 2013 02 26, 13:26)
turbut dar uztruks, kol viskas sustos i vietas. O jus naudojat Arbor su tikslu pastoti ar tiesiog sekti vaisingas dienas? Nes po maitinimo dar kazkiek laiko bus hormonu suoliai, tai jei naudoti aparaciuka apsaugai- labai rizikinga smile.gif


Ne, naudoju tam, kad "pagaut" antrą smile.gif
Atsakyti