Įkraunama...
Įkraunama...

ARBOR mikroskopas

QUOTE(lassie172 @ 2011 03 14, 14:55)
Bandyk dar prie to pačio BT matuoti, nes vos tik hormonai susvyruoja, Arboras nesąmones rodo smile.gif

Na bet su BT suzinosi tik po ovuliacijos, irgi nieko doro smile.gif
bet keliuosi viena diena 8 val, kita 10 , kita 12 val, be sansu, bandziau kazkada, bet.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nany @ 2011 03 14, 17:00)
Na bet su BT suzinosi tik po ovuliacijos, irgi nieko doro smile.gif
bet keliuosi viena diena 8 val, kita 10 , kita 12 val, be sansu, bandziau kazkada, bet.. smile.gif



Tada dar OT testus pasitelk smile.gif Iš mano patirties vien su Arboru nieko neišeis greičiausiai smile.gif reikia jam kažkokios pagalbos biggrin.gif OT pradėk gadinti, kai matysi, kad tų paparčių vis daugėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2011 02 18, 12:12)
O įdomu, ką arboras rodo pastojus?  g.gif



Jeigu aš pastojau, kokia bus seilių kristalizacinė išraiška?

Po pastojimo, nėštumo metu ir iškart po jo cikliniai pokyčiai kiaušidėse laikinai pasibaigia. Moters organizmas pagrindinai išlieka veikiamas progesterono, o estrogenų gaminasi nežymus kiekis, todėl arborizacijos efektas silpnai išreikštas arba jo visai nėra. t.y. dominuoja grūdeliai liudijantys apie nevaisingumo fazę, nors gali pasitaikyti ir nedidelis kiekis paparčio lapų.
http://www.arborita....aq.aspx#header6
Atsakyti
Na zinokit nesuprantu, kiek realiai reikia seiliu ilasinti?
as naudoju pipete, tai ilasinu toki su kaupu, ir man tikrai per 20 min neisdziuna, mazdaug po geru poros val jau tikrai buna sausa sausa, bet kai isdziuna, matosi kad vienoj vietoj seiliu mazai (sonuose) ir matosi normaliai stikliukas, o per vidury seiliu buvo daug, ir matosi kad toks balksvas isdziuvimas, ir ziurint per mikroskopa, tai kur sieliu mazai - grudeliai, o per vidury paparciai...

na ir kaip suprast? doh.gif
Atsakyti

 ! 
Merginos, jei ir toliau iš šitos temos bus daroma skelbimų tema, tokių žinučių autorėms skirsiu įspėjimus su laikinu draudimu rašyti forume. Turėkite sąžinės - yra atskira šio skyrelio skelbimų tema viršuje, o jūs vis tiek savo skelbimus visur kaišiojate!

Atsakyti
MERGINOS AR KURIAI PADEJO PASTOT ARBOR APARACIUKAS? 4u.gif
Atsakyti
As savo antra vaikeli labai greitai pasidariau mikroskopo pagalba tongue.gif . Dabar jau trecia gaminu. Si cikla idomiai, po O mikroskopas visada rodo "paparcio ziedus". Kazkur skaiciau, kad tai gali buti nestumas. Labai tikiuosi, kad taip bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vikciukas @ 2010 10 06, 10:26)
Sveikos mergaites,
As pries pora trejeta menesiuku pradejau naudotis arboru. Vasara atostogos pasipainiojo, tai viena cikla nelabai tikslu turiu. Dabar pastebejau keista dalyka: pagal BT ovuliacija man seiles nerodo paparteliu. O rade kazka panasaus per mmm ir ciklo antroje puseje. Atrode kaip stiprus ++. Patys kristaliukai tarsi mazi mazi burbuliukai tvarkingai issideste i papartelius, bet yra ir dideliu pavieniu burbulu. Vakar nusprendziau paziureti dar karta i tuos ++, bet ju neberadau... Ant tu stikliuku like tik dideli burbulai blink.gif  g.gif
Ar yra kam taip buve? Arbora laikau vonioje, nors visi stikliukai sudeti i ta dezute. Ar galejo dregme (o gal siluma, nes kartais pasisildom) paveikti jau issdziuvusius meginius?

Su tuom aparaciuku reikia ismokti zaisti. Zinok, kad pries pat mmm atsiranda vel tie paparciai! Cia del kazkokio hormono padidejimo pries mmm. As kaip darau tuos testus, is ryto atsikelus uzdedu truputi seiliu, tik maza kieki ir prona, greitai isdziusta. Bet kadangi burna po nakties buna nevalyta, nevisada gali pamatyti tikra rezultata, Tada truputi pasivaikstau ir kai burna "savaime" prasivalo su svieziom seilem, darau is naujo ir tada rezultatas gaunasi toks, koks yra is tikruju. Siaip as darau testa kelis kartus per diena, juk nieko nekainuoja bigsmile.gif
Atsakyti
ir trecias greitai gavosi mikroskopo pagalba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ledi. @ 2012 09 25, 08:25)
ir trecias greitai gavosi mikroskopo pagalba  biggrin.gif

Sveika...o as nesuprantu to aparato....man is vis nuolatos paparcius rodo.....visada ziuriu ryte, irgi prasivaikstau, kad tu rytiniu siuksliu nebutu.....kaip paparciai, taip paparciai......tikras miskas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte999 @ 2012 09 25, 17:34)
Sveika...o as nesuprantu to aparato....man is vis nuolatos paparcius rodo.....visada ziuriu ryte, irgi prasivaikstau, kad tu rytiniu siuksliu nebutu.....kaip paparciai, taip paparciai......tikras miskas  lotuliukas.gif

O tu jau po ovuliacijos? Jei taip, tai tu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ledi. @ 2012 09 25, 19:58)
O tu jau po ovuliacijos? Jei taip, tai tu  nestuke.gif

ir po ovuliacijos, ir per menesines ir dabar is kart po menesiniu lotuliukas.gif matai, as ji nusipirkau praejusi menesi, tai iskart turejo but ovuliacija, tai jau paparcius rode, kai rode iki pat mmm irgi maniau, kad jau nestuke.gif , bet prasirgau taip, kaip niekad, bet vis tiek paparciai buvo ir vis dar yra...tai ir sakau, nesuprantu to aparato, kazkoks papartynas pas mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte999 @ 2012 09 26, 18:09)
ir po ovuliacijos, ir per menesines ir dabar is kart po menesiniu  lotuliukas.gif matai, as ji nusipirkau praejusi menesi, tai iskart turejo but ovuliacija, tai jau paparcius rode, kai rode iki pat mmm irgi maniau, kad jau  nestuke.gif , bet prasirgau taip, kaip niekad, bet vis tiek paparciai buvo ir vis dar yra...tai ir sakau, nesuprantu to aparato, kazkoks papartynas pas mane  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Idomiai cai pas tave, gal kazkas su hormonais netvarkoj? g.gif
Atsakyti