Įkraunama...
Įkraunama...

ARBOR mikroskopas

QUOTE(anoli*** @ 2010 08 06, 14:54)
As ji nusipirkusi du kartus panaudojau ir tiek, nes nemoku spaudyti be burbuliuku ir nelabai suprantu ka jis ten rodo  doh.gif
o tu ar kiekviena ryta ji naudoji?

Aš naudoju kas rytą. Rodo viską taip, kaip ir turi rodyti. Tik įgusti reikia.Pirmą mėnesį sunkoka buvo, kol pripratau.O vėliau viskas OK. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pekutis* @ 2010 08 09, 09:09)
Aš naudoju kas rytą. Rodo viską taip, kaip ir turi rodyti. Tik įgusti reikia.Pirmą mėnesį sunkoka buvo, kol pripratau.O vėliau viskas OK. smile.gif




man irgi rodo kaip laikrodukas:) o ismokti spjaudyti nera sunku mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
As pries pora trejeta menesiuku pradejau naudotis arboru. Vasara atostogos pasipainiojo, tai viena cikla nelabai tikslu turiu. Dabar pastebejau keista dalyka: pagal BT ovuliacija man seiles nerodo paparteliu. O rade kazka panasaus per mmm ir ciklo antroje puseje. Atrode kaip stiprus ++. Patys kristaliukai tarsi mazi mazi burbuliukai tvarkingai issideste i papartelius, bet yra ir dideliu pavieniu burbulu. Vakar nusprendziau paziureti dar karta i tuos ++, bet ju neberadau... Ant tu stikliuku like tik dideli burbulai blink.gif g.gif
Ar yra kam taip buve? Arbora laikau vonioje, nors visi stikliukai sudeti i ta dezute. Ar galejo dregme (o gal siluma, nes kartais pasisildom) paveikti jau issdziuvusius meginius?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

jungiuos ir as prie jusu ax.gif uzsisakiau as ta arbor daikciuka ir bandysiu mokytis ji suprasti ir naudotis. pakolkas nerodo man dar paparciu, bet labai tikiuos juos pamatyti. gal kuri pastojot jau jo pagalba, ar ymanoma per pirma menesi su juo pastoti? ax.gif
Atsakyti
o as vis nesulaukiu tu paparciu verysad.gif gal nemoku naudotis verysad.gif
Atsakyti
O man atvirksciai - pilnus paprtelius, ar + ir ++ rodo per daznai... Si cikla rode 3+ 7CD ir 14CD. Gal kas zymi grafikelius ir galetu palyginimui imesti paveiksleliu...?
Atsakyti
Sveikos,
daugelis rašė, kad vos ne ištisai rodo paparčius. O pas mane jų visai nėra, nors ciklas reguliarus ir visai normalus. Tiesiog visą laiką tik grūdeliai (tiesa, per mėnes. netikrinu, bet kas iš to, kad ir būtų). Tai kokio man hormono galėtų trūkti - gal estrogeno, jei jis nulemia paparčių susiformavimą ? Beje, kai planavau pirmąjį vaikutį, paparčius rodydavo ciklo vidury. Ir kaip kažkuri čia stebėjosi, kartais jie pastovėję dėžutėj irgi "dingdavo". Tas labai erzindavo, kai norėdavosi palyginti rezultatus (kaip rašo instrukcijoj)
Atsakyti

 ! 
Merginos, jei ir toliau iš šitos temos bus daroma skelbimų tema, tokių žinučių autorėms skirsiu įspėjimus su laikinu draudimu rašyti forume. Turėkite sąžinės - yra atskira šio skyrelio skelbimų tema viršuje, o jūs vis tiek savo skelbimus visur kaišiojate!
Atsakyti
įsigijau šį aparačiuką Kalėdų proga...kaip tik ciklo pradžia, matuoju....viskas tvarkingai - jokių paparčių iki spėjamos O dienos, kuri buvo gruodžio 31d. - ir nuo tada - kasdien vis didesnius paparčius rodo blink.gif na negi ovuliacija gali trukti 6 dienas sad.gif (čia iki šiandien, nežinia kiek ilgai dar rodys.....). Dabar azartas pagavo tai žiūriu po 4 kartus per dieną...vis atrodo gal vaidenasi ? keista, kad iki ovuliacijos tikrai viskas buvo tvarkingai, pagal knygutę, jokių paparčių.....
o gal tokiais keistumais ir paaiškinama kodėl taip ilgai negalim pastot - nes ovuliacija vyksta ne taip kaip "pas visus" ? reikia tik rasti tą tobulą momentą...
Atsakyti
O įdomu, ką arboras rodo pastojus? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ar nieks nebesinaudoja arbor?
As nusipirkau , nes mano ciklas laaaaabai ilgas, ir daktarai neranda nieko kas gali buti, visi hormonai ir t.t. idealus...

tad, sake bandyt, gal po nestumo susitvarkys, bet kaip pataikyti kai pvz ciklas buna 70 dienu ? biggrin.gif

Tai bandau zaisti, manau visada grudelius, tiesiog taskiukus, bet siandien, vienoj vietoj kur buvo daugiau seiliu taskiukai, o kur maziau lyg jau kristalizuojasi seiles. bet, vertinu ta kur taskiukai, dar teks O palaukt ilgai, nors jau 30 CD biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nany @ 2011 03 14, 16:53)
Sveikos 4u.gif
ar nieks nebesinaudoja arbor?
As nusipirkau , nes mano ciklas laaaaabai ilgas, ir daktarai neranda nieko kas gali buti, visi hormonai ir t.t. idealus...

tad, sake bandyt, gal po nestumo susitvarkys, bet kaip pataikyti kai pvz ciklas buna 70 dienu ?  biggrin.gif

Tai bandau zaisti, manau visada grudelius, tiesiog taskiukus, bet siandien, vienoj vietoj kur buvo daugiau seiliu taskiukai, o kur maziau lyg jau kristalizuojasi seiles. bet, vertinu ta kur taskiukai, dar teks O palaukt ilgai, nors jau 30 CD biggrin.gif


Bandyk dar prie to pačio BT matuoti, nes vos tik hormonai susvyruoja, Arboras nesąmones rodo smile.gif
Atsakyti