Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 7

Adis, tavo pasisakymus kaip koki romana skaitau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 12 08, 18:30)
Pats tikėjimas, kaip toks, ligos gal ir nesustabdys, bet plitimą pristabdyti gali išties. Jei kalbėsime apie gyvenimo kokybę, tai tikrai pagerins. Tiesiog nepavogsim iš savęs konkrečios dienos - šiandienos dienos - gyvenimo džiaugsmo.


Adis tu esi musu visu dvasinis vadovas biggrin.gif nereikia nei Braziliju mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2007 12 08, 16:03)
As lietuviskam irgi jokiu uzuominu apie kaina nepastebejau, del to ir uzklausiau kareen.


Nuskristi tai uz savus pinigelius reikia. Pries tai reikia susitarti, siusti savo ligos istorija tada informuoja ar priims, nes priima ir nemokamai. Pati tu stebuklu nemaciau sunku save itikinti tais dalykais. Video tai propagantine man itakos tikejimui nepadare schmoll.gif . Ar negeriau pas kokia bobute kaime nuvaziuoti kartais atrodo nauda ta pati butu cool.gif . Skrisciau Brazilijon jei nemokamai priimtu rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2007 12 08, 19:47)
O kaip jūs žiūrite į procedūras su kamieninėmis ląstelėmis? Maestro V. Kernagis,šiandien skaičiau,žada vykti į Austriją jų atlikti. Viena procedūra 69 tūkst. litų.

Neturiu jokios konrečios nuomonės. Tiesiog trūksta informacijos. V. Kernagiui kažkas turėjo patarti taip gydytis ir, manau, kad kompetentingas žmogus, o ne kas nors iš forumo (juokauju tongue.gif ).
Turint galvoje, kad gydėsi kažkodėl ne Vilniuje, o Klaipėdoje pas Alvydą Česą, kuris yra Lietuvos chemoterapeutų draugijos pirmininkas. ((Ach, doh.gif tas mano smalsumas ir visagalis internetas), manau ne šiaip sau tokios pareigos, o dėl žinių, kompetencijos ir organizuotumo.)) , V. Kernagis gauna aukščiausio lygio prieinamą Lietuvoje gydymą, ir geras rekomendacijas, ką daryti toliau.
Vyro perklausiau, ką jis žino apie gydymą kamieninėmis ląstelėmis. Tai jo bendros žinios - skirta atauginėti tam tikrus organus, ar jų dalis. Viena iš versijų, gal tokiu būdu bandys atgaivinti skrandį. Bet čia tik sapalionės ir spėjimai, valgant vėlyvą vakarienę.

Mano žodžiai skirti Jums, bet gal daugiau sau, tai savotiška saviįtaiga g.gif . Kažkaip rašydama pati labai pradedu tiketi, tuo, ką rašau. tongue.gif
Kaip sakiau, kuo daugiau kartoji, tuo labiau tiki.
Atsakyti
Sveikutes, mamai uzvakar dare pirma chemoterapija ir jai ZARNYNAS NEDIRBA (stoma pas ja, tai suprato taip), gal zinot ka daryti unsure.gif ACIUX 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine kava: 08 gruodžio 2007 - 21:14
QUOTE(kareen @ 2007 12 08, 19:51)
Skrisciau Brazilijon jei nemokamai priimtu  rolleyes.gif .


KAREEN,nedaskaitei...nebepamenu kuriam puslapį skaičiau lietuvių ar švedų,bet Brazilijoj tas žmogus priima nemokamai,o kainuoja nuvykimas...ir jokios ligos istorijos siūsti nereikia...
Turiu pažystamą brazilę moterį,kai sutiksiu pabandysiu jos paklausti ar ką yra girdėjusi apie tai ir ką mano...Aš labai norėčiau ten nuvažiuoti su savo vyru,bet manau,kad man ir kelionės išlaidos bus ne mano kišenei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2007 12 09, 00:00)
KAREEN,nedaskaitei...nebepamenu kuriam puslapį skaičiau lietuvių ar švedų,bet Brazilijoj tas žmogus priima nemokamai,o kainuoja nuvykimas...ir jokios ligos istorijos siūsti nereikia...
Turiu pažystamą brazilę moterį,kai sutiksiu pabandysiu jos paklausti ar ką yra girdėjusi apie tai ir ką mano...Aš labai norėčiau ten nuvažiuoti su savo vyru,bet manau,kad man ir kelionės išlaidos bus ne mano kišenei  smile.gif


Na su tokiu veikeju tai nera ka veikti doh.gif . Jei susidomesiu labai tai issiaiskinsiu ax.gif . O as girdejau ax.gif , kad tik sunkiausios formas nemokamai gydo 4u.gif . Kad nebutu kokia apgaule rolleyes.gif juk reikia isigilinti i kiekvieno ligos istorija neuztenka delna prie kaktos prideti biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kareen: 09 gruodžio 2007 - 03:57
QUOTE(Rytine kava @ 2007 12 08, 13:11)
Sveikutes, mamai uzvakar dare pirma chemoterapija ir jai ZARNYNAS NEDIRBA (stoma pas ja, tai suprato taip), gal zinot ka daryti  unsure.gif  ACIUX  4u.gif



Turbut nezinot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2007 12 09, 10:26)
Sveikutes, mamai uzvakar dare pirma chemoterapija ir jai ZARNYNAS NEDIRBA (stoma pas ja, tai suprato taip), gal zinot ka daryti    ACIUX 

Turbut nezinot  schmoll.gif

Kodėl jūs nesikreipiat į šeimos gydytoją ar gydantį onkologą.Jei yra stoma , tai sudėtingas gydymas ir tik profesionalai gali patarti.Aš turiu savo gydytojų telefonus, tai esu ir telefonu konsultavusis kai buvo blogai.
Patariu , jei jau esate namuose, o šiandien savaitgalis važiuoti į greitosios pagalbos priimamąjį, kažko laukti negerai, jei stoma, kad nepradėtų pūsti vidurių.
Tiek tegaliu patarti.

QUOTE(Ramunike @ 2007 12 09, 00:00)
KAREEN,nedaskaitei...nebepamenu kuriam puslapį skaičiau lietuvių ar švedų,bet Brazilijoj tas žmogus priima nemokamai,o kainuoja nuvykimas...ir jokios ligos istorijos siūsti nereikia...
Turiu pažystamą brazilę moterį,kai sutiksiu pabandysiu jos paklausti ar ką yra girdėjusi apie tai ir ką mano...Aš labai norėčiau ten nuvažiuoti su savo vyru,bet manau,kad man ir kelionės išlaidos bus ne mano kišenei


Nemokamo nieko nebūna.Ten daromas verslas.Jei pirmą kartą priims nemokakamai, po to prigalvos ,kad dar reikia kažkokių gydymų ir sumokėsit tiek kiek reikia.Jei tas šventuolis gavo Nobelio premiją už savo stebūklus, tai patikėčiau.

Antra Brazilija, tai visai kitas klimatas, bakterijos, virusai, infekcijos..Mūsų imunitetas silpnas , o tai būtų šokas organizmui.Ar jūs įsitikinę , kad tai nenusilpnins organizmo, nepasigausit užkrečiamų ligų.Prieš kelionę į tokią egzotišką šalį reikia skiepytis.Kaip paveiks skiepai ?kaip paveiks organizmą elementarus fizinis nuovargis, klimato pasikeitimas.

Trečia.Kokie ligoniai ten susirenka?Ar nuo jų nepasigriebsit kokios ligos? Juk ten bus masė sergančių žmonių .

Mano draugė gydėsi migreną pas hilerį, nepamenu kaip jis vadinosi, prieš kelis metus darė Lietuvoje operacijas rankomis, auglius išplėšdamas.Sumokėjo 400 Lt, mėnesį džiaugėsi, kad galos neskauda, bet po to buvo toks priepuolis, kad ir vėmė ir paeiti negalėjo ir visi stebūklai tuo baigėsi.Galvos skausmai vėl grįžo ir net stipresni.

Jei jus koks ekstrasensas pahipnotizuos, tai nereiškia, kad išgijote.Laikinas pagerėjimas, o tai bus ligos simptomų prislopinimas
padarys meškos paslaugą, apsiraminsite ir nejusite , kad liga progresuoja.Apie tai aiškino per kažkokią sveikatos laidą.

Mums reikalinga ramybė.Ją galima rasti miške , prie jūros, mažoje kaimo bažnyčioje, užsidegus žvakę.

Aišku tai kiekvieno apsisprendimas.bet aš pasikartosiu savo nuomonę, kad tikėjimą ir stiprybę reikia rasti savyje.

Grąži diena, einu su savo šunimis kamuolį pavaikysime.Po to pailsėsiu prie žvakės, o kai atsigausiu darysiu jogos pratimus.Turiu diską .Yra 4 lygių pratimai.3-4 dar neįkertu.Jei nepasijudinu, tai po to nuo sofos vos pakylu , nes skauda kojas.
Pradžioje pratimų dar jaučiasi skausmas, o po to kaip nauja.
Geros dienos mergaitės. thumbup.gif





Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2007 12 08, 22:11)
Sveikutes, mamai uzvakar dare pirma chemoterapija ir jai ZARNYNAS NEDIRBA (stoma pas ja, tai suprato taip), gal zinot ka daryti  unsure.gif  ACIUX  4u.gif


Manau, kad žarnyno veiklos sulėtėjimas - šalutinis Zofrano poveikis. Ar tokius vaistus gaunate pykinimui išvengti? Pasiskaitykite anotaciją. Baigsit vartoti vaistą - viskas sunormalės. Kadangi yra stoma, kaip Gabija patarė, gal reikėtų skambtelėti onkologams ir pasitarti. Gal reikia keisti Zofraną į kitą medikamentą? Paprastai, kai Zofranas nevartojams, viskas susitvarko. Primenu nuo pykinimo reikia leistis ar gerti vaistų tiek, kiek numatyta gydytojo. To nedarant gali išsivystyti neurotinis vėmimas.
Atsakyti
sveikos,

as cia ne i tema, o gal ir i tema: nesu susidurusi su onkologja kaip liga, bet, pasiskaiciau cia Jusu temele ir pagalvojau, kad gal ir as kaip nors gal siek tiek pagelbet galesiu: jeigu jus domins daktarai ir ju veikla (kaip dirba, kokie metodai, kokie atsiliepimai bendradarbiu ir verti ar neverti, kad lankytis pas juos) parasykit man. As dirbu Vilniaus onkologiniam, bet ne medicinos personale, o administracijoj, todel gal kazkokios info galesiu suteikt, ar bent nuomonem pasidalint
Atsakyti
QUOTE(Nete @ 2007 12 09, 14:18)
sveikos,

as cia ne i tema, o gal ir i tema: nesu susidurusi su onkologja kaip liga, bet, pasiskaiciau cia Jusu temele ir pagalvojau, kad gal ir as kaip nors gal siek tiek pagelbet galesiu: jeigu jus domins daktarai ir ju veikla (kaip dirba, kokie metodai, kokie atsiliepimai bendradarbiu ir verti ar neverti, kad lankytis pas juos) parasykit man. As dirbu Vilniaus onkologiniam, bet ne medicinos personale, o administracijoj, todel gal kazkokios info galesiu suteikt, ar bent nuomonem pasidalint

Sveika 4u.gif

Na merginos, su visu jusu palaiminimu, rytoj guluosi 4 chemijai. blink.gif
Tikiuosi, kad nuotaika bus gera ir mano venos manes nepaves...
Iki rolleyes.gif
Atsakyti
Viena nuoroda 4u.gif idedu gal kam bus idomu http://www.cancer.go.....trials/search . Klinikiniai bandymai, kurie atliekami pasaulyje bigsmile.gif reikia nurodyti vezio tipa, stadija. Maciau ir Lietuva keliose studijose dalyvauja smile.gif .

Atsakyti