Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 7

QUOTE(romantikė @ 2007 12 09, 21:36)
Sveika  4u.gif


Tikiuosi, kad nuotaika bus gera ir mano venos manes nepaves...
rolleyes.gif


Nuotaika turi būti gera, tiesiog privalo būti gera.....
pagalvok, jog kažkam gal dar blogiau nei Tau...
Mes su Tavim ir įsivaizduok, jog laikome už Tave rankos.....
Atsakyti
QUOTE(vaba-liuks @ 2007 12 10, 10:37)
Mes su Tavim ir įsivaizduok, jog laikome už Tave rankos.....


oi, perskaičau ką parašiau ir blush2.gif ......... norėjau pasakyti, jog mes Tave laikome už rankos
Atsakyti
Jau seniai norėjau prisidėti prie Jūsų diskusijų. Tik vis neišdrįsau. Šia liga serga man labai brangus žmogus.Ir žinote iš kur aš sėmiausi stiprybės ir tvirtumo, tik iš Jūsų. Skaičiau Jūsų išlietas mintis, patarimus, pamokymus ir verkiau... Verkiau iš pasipiktinimo savimi, kad aš negaliu būti tokia stipri ir negaliu įkvėpti stiprybės kitam taip kaip Jūs. Pradėjome į ligą žvelgti kitokiomis akimis, pradėjome mokytis gyventi su ja, nors aišku labai sunku... Po chemterapijos jau praėjo pusę metų. pakol kas viskas gerai. Penktadienį sužinosime kraujo tyrimų rezultatus, o ryt daromės echoskopiją.taigi norisi tikėti, kad Kalėdos nebus liūdnos ko norisi palinkėti ir Jums. Stiprybės , stiprybės .....
Atsakyti
Adis,romantike,darem ir visoms kitoms,begalines stiprybes 4u.gif
Atsakyti
[quote=romantikė,2007 12 09, 21:36]
Sveika 4u.gif

Na merginos, su visu jusu palaiminimu, rytoj guluosi 4 chemijai. blink.gif
Tikiuosi, kad nuotaika bus gera ir mano venos manes nepaves...
Iki rolleyes.gif

/quote]

Šaunuolė Romantike, štai ir perkopei kalnelį į kitą pusę.Linkiu , kad rytdienos kokteiliukas "draugeliui " , gerklę išdegintų ir geros savijautos Tau .

Vakar sužinojau, kad mano mokyklos suolo draugei išoperavo pyktybinį auglį.Buvau šokiruota.kai per susitikimą , kėlė tostą , kad po 35 metų ačių dievui visi gyvi , aš mintyse pasakiau, kad užsirašau 1-u numeriu į kandidatus, nepraėjo nė pusmetis ir štai tau.
Atsakyti
Aciu , merginos, uz palaikyma.
As jau PO...
Kaip pavargau, negaliu pasakyt verysad.gif
Venos mane isdave galutinai: ju tiesiog nebeliko. Dabar jau ir pati daktare sako, kad jei zinotu, kad taip bus, palaikytu minti del to kateterio-porto...Bet dabar, kaip sakoma, saukstas po pietu, nes del dvieju likusiu proceduru to nedarysiu. Ieskosim venu pirstuose... Siaip, ranka visa patinusi...
Jei vel toks negeras kraujas bus pries kita chemija, mazins vaistu dozes
Spausdimas 90/60. Turejau pati grizti su masina uz vairo, tai nesmagu buvo. Nuotaikos nera, bet tai pazistama situacija - po 5 dienu viskas atsistatys.
Na va...paverkslenau ir palengvejo blush2.gif
Visas virtualiai apkabinu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2007 12 11, 20:06)
Aciu , merginos, uz palaikyma.
As jau PO...
Kaip pavargau, negaliu pasakyt  verysad.gif
Venos mane isdave galutinai: ju tiesiog nebeliko. Dabar jau ir pati daktare sako, kad jei zinotu, kad taip bus, palaikytu minti del to kateterio-porto...Bet dabar, kaip sakoma, saukstas po pietu, nes del dvieju likusiu proceduru to nedarysiu. Ieskosim venu pirstuose... Siaip, ranka visa patinusi...
Jei vel toks negeras kraujas bus pries kita chemija, mazins vaistu dozes
Spausdimas 90/60. Turejau pati grizti su masina uz vairo, tai nesmagu buvo. Nuotaikos nera, bet tai pazistama situacija - po 5 dienu viskas atsistatys.
Na va...paverkslenau ir palengvejo  blush2.gif
Visas virtualiai apkabinu  unsure.gif


atleisk, kad neuzsukau, tiesiog tempas beprotiskas. Sian ryte ziurejau i 3 auksto palatu langus per posedi ir galvojau, kad kazkur uz tu zaliuziu pasislepus tu.....
Atsakyti
sveikutes mergytes...is susijaudinimo anadien parasiau ne i ta pagrindini foruma tad noredama jums kaip ir atsidekoti uz visa ta informacija rasau vel...rasiau jums nedaug bet labai labai daug informacijos ir patarimu gavau...bukit stiprios ir laimingos...linkiu sulaukti daug daug kaledu nes kaledos stebuklu metas ir pildo svajones...mano tevelis jau uzgeso...skaudu sirdi bet as tikiu kad mes dar su juo susitiksim danguje...gyvenkit sveikit as jus vis aplankysiu nes sia jusu temele skaitydavau net naktimis visus metelius beskaitant jusu parasymus jus tapot man kaip seserys nors jusu net nepazystu...siandiena mano gimtadienis...bet tokio gimtadienio savo gyvenime neturejau ...taip liudna...gulejo silpnas 2.5 men.bet nors gyva maciau o dabar jo nebera...dabar tik supratau koki teti as turejau...sekmes mergytes gykite sveikite ...svajoniu issipildymo...
Atsakyti
QUOTE(daliukas11111 @ 2007 12 11, 22:11)
...mano tevelis jau uzgeso...skaudu sirdi bet as tikiu kad mes dar su juo susitiksim danguje

prisiminus kaip jis kankinosi paskutiniu metu, galvok apie tai, kad baigėsi jo kančia ir dabar jis ramus bei laimingas, o iš ten mato Tave. Pasišnekėk mintimis su juo, paprašyk, kad ir toliau tave globotų ir rūpintųsi
Su gimtadieniu..... 4u.gif ir stiprybės Tau


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaba-liuks: 12 gruodžio 2007 - 10:41
QUOTE(romantikė @ 2007 12 11, 21:06)
Kaip pavargau, negaliu pasakyt  verysad.gif
Venos mane isdave galutinai: ju tiesiog nebeliko.



Šaunuolė thumbup.gif įveikei dar vieną laiptelį...... o dėl venų, tai ir man sudegė jos, todėl paskutines chemijas leido prie riešo. Čia dar ne pats blogiausias atvejis, jį mes pergyvensim, o va dėl kraujuko tai reikės pasistengti jį atstatyti, nes dozių mažinimas tai jau nėra gerai
Sėkmės Tau atgaunant jėgas
Atsakyti
Vis paskaitinėju, kaip jums sekasi...
Rytoj man operuos kojoj esantį įtartiną darinuką. Po to reiks laukt histologinio tyrimo atsakymų. Labai labai labai tikiuosi, kad pas mane gyvena nepiktybinis augliukas, bet iliuzija, kad liga gali paliest bet ką, tik ne mane, gali ir subliukšti verysad.gif
Gal galėtumėt patarti, pas kokį onkologą Kaune geriausia būtų kreiptis, jei jau prireiks? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2007 12 12, 21:37)

Vis paskaitinėju, kaip jums sekasi...
Rytoj man operuos kojoj esantį įtartiną darinuką. Po to reiks laukt histologinio tyrimo atsakymų. Labai labai labai tikiuosi, kad pas mane gyvena nepiktybinis augliukas, bet iliuzija, kad liga gali paliest bet ką, tik ne mane, gali ir subliukšti  verysad.gif
Gal galėtumėt patarti, pas kokį onkologą Kaune geriausia būtų kreiptis, jei jau prireiks?  unsure.gif


Vyk blogas mintis is galvos,sekmingos operacijos 4u.gif

Romantike,bus tu venu,man taip pat buvo jos sudegusios,pries paskutine chema,jau zadejo sesutes i kojas badyt,dabar svarbiausiai iveikti ta nelabaji,stiprybes 4u.gif
Atsakyti