Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiška naktis, savaitgalis ar savaitė

Romantika - apsnigtas mažas medinukas lentų grindimis, spragsintis židinys su kepamu kepsniu ir paprasta garinė pirtelė su sniego patalais už lango....
Prabanga - modernus pastatas išklotas marmuru, židinio kapsulė, restoranas, boulingas, infraraudonujų spindulių pirtis, sūkurinė vonia t.t. ...
Taigi, kam ir ko reikia konkrečiai..? Prabangos ar romantikos?
O gal turėtų būti atskiros temos..? g.gif
Beje, viskas turi savo kainą...tiek antikvaras, tiek ir naujovės...
Atsakyti
http://www.degesa.lt/

mes buvom su vyru kazkuria ziema cia, nu uz dyka pabuvom ir taip romantiskai, uz juokinga kaina buvo visas 2 auklstu namelis musu, uz kelis litus pakure mums vieniems pirty tam plaukiojanciam name, ciuozinedami paciuzomis ant ledo nakti kalusem muzikos ir gerem karsta vyna. Buvo super, bet man atrodo, kad tai buvo ne savaitgalis...
Atsakyti
norejau paklausti gal kas zino kur butu galima praleisti ipatinga savaitgali dviems kaune, ar netoli jo? kokiame viesbutyje ar pan.
Atsakyti
o gal kas turi atsiliepimų apie Palangos vėtroje siūlomus SPA romaniškus savaitgalius?
Atsakyti
gal kas nors galite parekomenduoti kur kaune galima nueiti atsipalaiduoti sukūrinėje vonioje dviese? smile.gif ir kad ne kokiam sporto klube butu... ax.gif
Atsakyti
Labai norėčiau su vyru kurnors romantiško savaitgalio nulėkt, labai norėtusi kurnors, koki namuka su židiniu, labai apie toki svajoju, bet dažniausia pasiulymai namukas su židiniu būna kompanijom. Tikiu kad nemažai kas romantiškus savaitgalius įsivaizduoja Palangoje, bet kadangi aš iš palangos tai man kaip tik norėsi kur nors tuoliau į Lietuvos giluma ax.gif
Atsakyti
Taip pat noriu ir pasiūlyt nuvažiuot i Platelius, ten labai gražu ir nebutinai vasara, mes buvom rudeni, tai dar romantiškiau nes nėra daug žmonių. Buvom apsistoje svešių namuose "Linelis" (www.linelis.lt radau tinklapį) man tikrai ten patiko jaukūs kambariai, restoranas apačioje. Na tikrai buvo nuostabu, šiaip kiek žinau ten galima valti išsinuomot, vandens dviračius, taip pat ten plateliuose yra toks jaht klubas kur girdėjau nardymo yranga nuomoja ir galima panardyt po platelių ežera. Na gal tokie labiau šiltu metu laiku tinka, bet man kai mėgėjai gamtos labai patiko kad galima pasivaiksčiot palei ežera, arba papraščiausiai sėdėt balkone žvelgt i ežera biggrin.gif , Man labai patiko, bet pačiai norisi ir kitur apsilankyt.
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 02 01, 10:21)
Papasakok plačiau  bigsmile.gif , nes ta mūsų Lietuvėlė tokia nedidelė kad betkur nulėkt galima, o tuo labiau juk smagu toliau nuo pažystamų vietų  bigsmile.gif


Tai, kad nežinau ką pasakoti g.gif Mažiukas namelis, du kambariai. Yra židinys, virtuvė, WC ir dušas, pirtelė. Nėra salės, baseino ar kubilo smile.gif Pirmą kartą važiavome su draugais. Buvome trys poros, bet vieniems daugiau romantikos, todėl dabar važiuojame visos poros atskirai wub.gif Kas dar? Žiemą sėdime prie židinio ir pirtyje. Vasarą važinėjam dviračiais. MB bado žvejoti lotuliukas.gif Tiesiog gulinėjam ir maudomės upėje. Mums svarbiausia, kad būtų jauku, šilta ir tik mes - jokių kitų žmonių. Nepaskutinėje vietoje ir kaina, nes apie Vilnių daug brangiau. Su šeimininkais susibičiuliavome, net nuolaidų knygelę turime. Vienu žodžiu, mes radom tai, ko mums reikia. Kitiems gal kažko ir trūksta, bet ne mums. Geriausia, pasižiurėk countryside.lt. Kažkur Panevėžio rajone, šeimininkas itališku vardu smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 02 02, 15:30)
aciu uz informacija kaip ten galima leist laika, bet as noreciau kad papasakotumet kaip dalima ja rast ar kontaktus gal galit duot blush2.gif

Kaip rasti, tikrai nenupasakosiu:) Netgi manasis negalėtųsmile.gif Kai važiuojam, kelią prisimenam, bet papasakoti... g.gif O kontaktus pasižiurėk čia -
www.countryside.lt/lt/sodybos/mini/?rid=133
Pasižiurėk galeriją ir įvertink mūsų skonį smile.gif
Atsakyti
Aš išrinkau tokį pasiūlymą
http://www.pusynas.lt/?lt=1136480724
gal kas buvot ir galit pasidalinti patirtimi?
Atsakyti
Pasidalinsiu patirtimi 4u.gif

nežinau ar tiktų toks romantiškas savaitgalio pasiūlymas tik ką vedusiems, bet mums, norintiems atšvęsti 10 metų vedybų sukaktį buvo pats tas ax.gif
Važiavome į Palangą, i pasinaudojome viešbučio "Kerpė" paslaugomis
http://www.kerpehote...ngi_pasiulymai/

Labai patiko wub.gif
Personalas super, maistas super, pirtis, jakuzy - tik dviems... Dar gavome romantišką vakarienę, valgėm žvakių šviesoje, rožių žiedlapiai ant stalo ax.gif
Tikrai, įspūdis liko nepakartojamas 4u.gif

Kaina manau irgi priimtina ir per daug nesikandžiojanti g.gif
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 01 30, 19:55)
Labai norėčiau su vyru kurnors romantiško savaitgalio nulėkt, labai norėtusi kurnors, koki namuka su židiniu, labai apie toki svajoju, bet dažniausia pasiulymai namukas su židiniu būna kompanijom. Tikiu kad nemažai kas romantiškus savaitgalius įsivaizduoja Palangoje, bet kadangi aš iš palangos tai man kaip tik norėsi kur nors tuoliau į Lietuvos giluma  ax.gif

http://www.atostogos...s/mini/?rid=510
Manau čia turetų būti labai smagu smile.gif
Atsakyti