Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(S.N.A.S @ 2009 08 05, 12:16)
gal.. g.gif
o gal kas tiksliai žino  blush2.gif


Aš irgi taip skaičiau, kad orkaitėje. Pvz.:

QUOTE(Ramuniki @ 2007 12 12, 12:34)
Nežinau, gal jau buvo toks receptas, bet pasakysiu kaip aš darau, l skanios visi giria  thumbup.gif

Konservuotos pupelės
pomidoras
poras
paprika
rūkytas kumpis

Viską pjaustau mažais gabalėliais, dedu į lėkštę, užberiu skrebučių (sumuštinių duona supjaustyta kubeliais ir paskrudinta orkaitėje), tada užpilu jogurto padažu, skanaus.


http://www.manovirtu..... salotos.html
Yra su nuotraukom kaip ruošti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Maria-: 05 rugpjūčio 2009 - 11:57
Net atskira tema šioms salotoms pasirodo yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 08 05, 12:16)
gal.. g.gif
o gal kas tiksliai žino  blush2.gif

O kaip kitaip galima juos pasigaminti? Supjaustai norimo dydzio kubeliais batona arba formine sumustiniu duona ir paskrudini orkaiteje. Kiek skrudinti, matysit pacios, cia jau individualu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo megstamiausiu, vasarisku salotu receptu.

Vasarele

Pomidorai
Agurkai
Paprika
Svogunas
Lapiniai salierai

Visas sudedamas dalis supjaustom kaip kam labiau patinka. As agurkus ir pomidorus gal dideliais gabaleliais pjaustau. Pagardinu druska, pipirais ir trupuciu alyvuogiu aliejaus. Viska ismaisom ir skanaus . Na man, tai pasaka, o ne salotos, ir plius kiek vitaminu nestuke.gif
Atsakyti
man tai labai patinnka sios salotos:
Krabu lazdeles 160g
Kepta duona 160g
fermentinis suris tarkuotas 160g
cesnakas, majonezas.
Papildyta:
Dar su grybais skanu:
Marinuoti grybai
Kumpis
Plesamo surio lazdeles
Majonezas
Atsakyti
valgiau labai skanias salotas : marinuoti pievagrybiai, krabu lazdeles, zirneliai, poru truputelis ir majonezas smile.gif
Atsakyti
gal kas žinote kaip vadinasi salotos, kurios labai panašios išvaizda į mažas rūgštynes arba špinatus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2009 08 12, 12:14)
gal kas žinote kaip vadinasi salotos, kurios labai panašios išvaizda į mažas rūgštynes arba špinatus? blush2.gif


Gal rukolą turi galvoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Maria- @ 2009 08 12, 11:19)
Gal rukolą turi galvoj g.gif


nea rukola aš žinau kaip atrodo..grąžgarstė lietuviškai smile.gif manosios atrodo grynai kaip maži špinatai..teta iš prancūzijos parvežė ir neįsivaizduoju ką su jom daryt doh.gif


rdaau radau bigsmile.gif bigsmile.gif tai salotinė sultenė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aikstinga: 12 rugpjūčio 2009 - 11:23
user posted image

ir kaip tos sultenės? ką pagaminai?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 07 07, 19:55)
Mes paskutiniu metu darėm daug salotų, tik foto nei vienos neturiu  doh.gif
labiausiai patikusios su rocket salotom

tiesiog dedi jų į lėkštę ir supjausčiau saldžią kriaušę ant viršaus. kas norėjo, apsišlakštė alyv.aliejum.



salotas su kriausemis ir alyv.aliejumi man laaaaabai skanu aptarkuoti parmezanu - mmmhhmmm... wub.gif



Papildyta:
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 14, 21:07)
bigsmile.gif kaip įdomu,reikyų pabandyt tą su kriaušėm, kadangi jas labai mėgstu


pvz.ant rukolos... wub.gif


Atsakyti
Pas mus siandien irgi bus salotos, tik sviezus agurkai sutarkuoti, morkos sutarkuotos, kopustas smulkiai supjaustytas ir paprikos ( jeigu patinka), ir viskas sumaisyta su lengvu majonezu, mmm skanu
Atsakyti