Įkraunama...
Įkraunama...

Kasdien atrodykite puikiai! 2dalis


ir sita man kazkuo patraukli:
http://www.supermama...p...&phid=14289
[/quote]


bigsmile.gif jega,radau nors kazka,kas labai patinka
Papildyta:
QUOTE(micietta @ 2007 11 30, 00:27)
user posted image biggrin.gif man sita grazi
Papildyta:
user posted image
unsure.gif nu jau sakykit ka norit, bet nematau cia jokio stiliaus, jokio zavesio, tik grazu veida. sita foto tikrai drasi, bet labai negraziai atrodo persisvieciantis spenys. unsure.gif



ne spenys,o spenelis :-) tik jau fotosopu cia kaip uz tevyne padirbeta biggrin.gif visa oda nushlifuota
Atsakyti
Kažkaip pagalvojau, kad reiktų šito konkurso temai datą nurodyt. Nu metus ta prasme. Nes kelios frazės fotkių aptarime nuskambėjo tipo kaip "90 metų suknelė...", "pernai metų mados...", "jau seniai nemadinga" ir pan. (tikslių citatų neknisau). Tai po poros metų atsivertus šį konkursą irgi gal jau atrodys senienų seniena dabartinis stiliukas...


Aij, kažkokį kratinį supezėjau biggrin.gif. 2 valanda nakties... sąmonės srautas...Galva nuo mokslų dviguba, bet mokytis tik vaikams sumigus galiu. Tai pertraukėlės metu ir pripeizėjau beleko... biggrin.gif .Bet gal kas nors suprato, ką norėjau pasakyt... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenele Raganele @ 2007 11 30, 02:59)
bigsmile.gif jega,radau nors kazka,kas labai patinka
Papildyta:
ne spenys,o spenelis :-) tik jau fotosopu cia kaip uz tevyne padirbeta  biggrin.gif  visa oda nushlifuota

Nesisvaidykit tokiais teiginiais, jei esate neužtikrinta ir nematėte, kaip fotografas su fotoshopu dirbo nono.gif daug galima šviesa, fotografavimo kampu, makiažu pasiekti, o ir modelis matosi labai gražus smile.gif Mano spėjimas būtų žiūrint į nuotrauką, kad čia kompiuterinio apdribimo arba visai nėra, arba minimaliai wink.gif Gražiai atlikta nuotrauka, poza, šviesa, modelis, viskas super šioje nuotraukoje, na gal ne mano skonio, bet viskas atlikta nepriekaištingai thumbup.gif
Kol kas matau tik dvi nepriekaištingas nuotraukas, šią ir "maža juoda suknelė", pastaroji yra dar ir mano stiliaus, kiek įmanoma spėti iš nuotraukos smile.gif na ir dar porą arčiau gero rezultato..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 30 lapkričio 2007 - 08:08
QUOTE(Pupeliukas @ 2007 11 30, 08:05)
Nesisvaidykit tokiais teiginiais, jei esate neužtikrinta ir nematėte, kaip fotografas su fotoshopu dirbo nono.gif daug galima šviesa, fotografavimo kampu, makiažu pasiekti, o ir modelis matosi labai gražus smile.gif Mano spėjimas būtų žiūrint į nuotrauką, kad čia kompiuterinio apdribimo arba visai nėra, arba minimaliai wink.gif Gražiai atlikta nuotrauka, poza, šviesa, modelis, viskas super šioje nuotraukoje, na gal ne mano skonio,  bet viskas atlikta nepriekaištingai thumbup.gif
Kol kas matau tik dvi nepriekaištingas nuotraukas, šią ir "maža juoda suknelė", pastaroji yra dar ir mano stiliaus, kiek įmanoma spėti iš nuotraukos smile.gif na ir dar porą arčiau gero rezultato..

Labai teisingai drinks_cheers.gif Fotoshopo manau cia minimaliai, tiesiog su apsvietimu suzaista ir matosi, kad modelis turi grazia oda rolleyes.gif

Man kol kas, mano skonio nuotrauka irgi "Maza juoda suknele..." ax.gif
Na ir "vargsele" lovoj, kuri neturi ka apsirengti thumbup.gif Todel kad su jumoru mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2007 11 29, 22:48)

Kuri iš mūsų nenori rengtis stilingai, spinduliuoti pasitikėjimu savimi ir vien tiktai savo žvilgsniu priversti aplinkinius užgniaužti žadą?


thumbup.gif taip taikliai foto į šią eilutę biggrin.gif , tik dar tokia mintis kilo, po nuotrauka reikėjo darašyt "belaukiant mylimojo", kad nekiltų bereikalingų diskusijų rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2007 11 30, 00:07)
nu ir ko tik moterys dėl proso nepadarys hihihi.gif

lotuliukas.gif kitos gal del medalio stengiasi, o ne del proso mirksiukas.gif

o as pagalvojau, kad atiduosiu savo balsus uz neprofesionaliai atliktas foto, o uz megejiskas, kuriose matosi stilius! kuo "kaltos" tos merginos, kurios neturi profesionalaus fotiko arba profesionalaus fotografo g.gif reikia duoti sansa ir megejams ax.gif Lauksiu akmenu i mano darza biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 11 30, 10:19)

o uz megejiskas,

Man atrodo, jog kol kas konkurse- tik mėgėjiškos, o neprofesionalios nuotraukos schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 11 30, 10:19)
lotuliukas.gif  kitos gal del medalio stengiasi, o ne del proso  mirksiukas.gif

o as pagalvojau, kad atiduosiu savo balsus uz neprofesionaliai atliktas foto, o uz megejiskas, kuriose matosi stilius! kuo "kaltos" tos merginos, kurios neturi profesionalaus fotiko arba profesionalaus fotografo  g.gif  reikia duoti sansa ir megejams  ax.gif Lauksiu akmenu i mano darza  biggrin.gif  cool.gif

Tai mestelsiu tą akmenėlį ax.gif kad ne fotoaparate esmė - kaip tarkim tavo atveju (kaip suprantu) rudeninės nuotraukos konkurse - nuotrauka nuostabi, o aparatas kaip spėju yra ne profesionalus smile.gif (beje vis pamirštu pasveikinti 4u.gif už ją ir balsavau wub.gif ). Esmė yra norėjime pateikti gražiai, profesionalus aparatas savaime gražiai nefotografuoja mirksiukas.gif Svarbu idėja, kompozicija.. net ir su mobilaus kamera galima padaryti gražių nuotraukų, reikia tik geros šviesos mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Elina @ 2007 11 30, 10:33)
Man atrodo, jog kol kas konkurse- tik mėgėjiškos, o neprofesionalios nuotraukos schmoll.gif .

Mano manymu nuotrauka apie suknelę, karolius ir aukštakulnius panašėja į profesionalo darytą, arba bent jau studijinės šviesos, čia negaliu teigti, nes yra SM mamyčių turinčių ir tokias šviesas ir fotografuojančių kaip profesionalai mirksiukas.gif o "maža juoda suknelė" irgi nemažai fotografuojančio asmens darbas, mano manymu ax.gif Daugiau panašėjaunčių į profesionalias nematau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 11 30, 09:33)
Man atrodo, jog kol kas konkurse- tik mėgėjiškos, o neprofesionalios nuotraukos schmoll.gif .


sorry, tada ne taip issireiskiau... gal tiktu zodis labiau kokybiskos biggrin.gif
palyginimui
http://www.supermama...p...&phid=14287
http://www.supermama...p...&phid=14286
http://www.supermama...p...&phid=14225
ir
http://www.supermama...p...&phid=14217
http://www.supermama...p...&phid=14199
http://www.supermama...p...&phid=14163

manau tikrai matyti skirtumai nuotraukos kokybeje...
p.s. nuotraukas emiau tik kaip pvz, nieko pries jas neturiu jei ka biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

šita man kvepia montažu, pažiūrėkit merginų kontūrai atrodo, kaip iškirpti ir uždėti ant kito paveiksliuko, gal aš klystu, bet palyginimui kita konkursinė foto gamtoje ir merginos kontūrai ir šviesos kontrastai visai kiti

user posted image
Papildyta:
rašau todėl. kad kažkur buvo rašyta, kad foto montažų ar kažko panašaus dėti negalima, nebent taisyklės pasikeitė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 11 30, 09:19)
lotuliukas.gif  kitos gal del medalio stengiasi, o ne del proso  mirksiukas.gif

o as pagalvojau, kad atiduosiu savo balsus uz neprofesionaliai atliktas foto, o uz megejiskas, kuriose matosi stilius! kuo "kaltos" tos merginos, kurios neturi profesionalaus fotiko arba profesionalaus fotografo  g.gif  reikia duoti sansa ir megejams  ax.gif Lauksiu akmenu i mano darza  biggrin.gif  cool.gif


O as balsuosiu uz stiliu, nepriklausomai ar studijoj ar namie daryta.

Tik, kaip kazkas sake, konkursas ir yra stiliui o ne naujausiom mados tendencijom "ziema 2007", todel prie nemadingu drabuziu kaip ir nereiktu kabinetis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2007 11 30, 09:47)
Tai mestelsiu tą akmenėlį ax.gif kad ne fotoaparate esmė - kaip tarkim tavo atveju (kaip suprantu) rudeninės nuotraukos konkurse - nuotrauka nuostabi, o aparatas kaip spėju yra ne profesionalus smile.gif (beje vis pamirštu pasveikinti 4u.gif už ją ir balsavau  wub.gif  ). Esmė yra norėjime pateikti gražiai, profesionalus aparatas savaime gražiai nefotografuoja  mirksiukas.gif  Svarbu idėja, kompozicija.. net ir su mobilaus kamera galima padaryti gražių nuotraukų, reikia tik geros šviesos mirksiukas.gif

Aciu uz sveikinimus... taip mano fotikas neprofesionalus, ir sutinku su tavim, kad norint ir zinant siek tiek kaip tai padaryti galima isgauti graziu (kokybisku) nuotrauku, bet griztant prie mano pasisakymo, tai balsuosiu uz tas nuotraukas, kuriose matosi tos idejos, taciau kokybe nuotraukos prasta... vat butent uz matoma stiliu prabalsuosiu.. pvz. maza juoda suknele, arba moteris pievoje yra labai grazios nuotraukos, bet man tokiam konkursui to neuztenka, neuztenka tik graziu moteru ax.gif noretusi matyti stiliu ax.gif
Atsakyti