Įkraunama...
Įkraunama...

Kasdien atrodykite puikiai! 2dalis

QUOTE(Nerytė @ 2007 11 30, 10:48)

Bet į konkursą, manau, turėtų būti keliamos kuo kokybiškesnės foto ir tikrai keista, jei žmogus renkasi balsuoti už nekokybiškas blink.gif . Juk jei nuotrauka nepavykusi, išplaukusi, yra viena ( jei neklystu) net atskanuota, ji, mano galva, net netinkama konkursui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonidas Iljičius @ 2007 11 30, 10:50)
šita man kvepia montažu, pažiūrėkit merginų kontūrai atrodo, kaip iškirpti ir uždėti ant kito paveiksliuko, gal aš klystu, bet palyginimui kita konkursinė foto gamtoje ir merginos kontūrai ir šviesos kontrastai visai kiti


Nemanau schmoll.gif čia nuo sharp tai gali gautis mirksiukas.gif

Neryte - dėl kokybės - čia ne aparatas kaltas, reikia mokėti pasirinkti tinkamą šviesą, pozą ir mokėti naudotis net ir paprasčiausiu aparatu wink.gif tą trečiąją nuotrauką iš antrosios grupės galima būtų sutvarkyti taip, kad ji atsidurtų tarp tavo pirmųjų išvardintų mirksiukas.gif

Tarkim dėl nuotraukos apie mažą juodą suknelę - ten stilių jaučiu - tam tikslui ir j/b nuotrauka tinka, panašiai kaip ir nuotrauka su marškinukais, užtenka tik detalės, bet stilius jaučiasi. Moteris pievoje - na taip nuotrauka graži, tačiau šioje vietoje aš norėčiau spalvotos, kad būtų matyti tas romantiškas stilius, čia romantiško stiliaus nelabai jaučiu, neįtikina nuotrauka..
Papildyta:
Ir sutinku su Elina, kad visgi čia konkursas, taigi nuotruakos kokybė yra labai svarbu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 30 lapkričio 2007 - 09:58
QUOTE(Pupeliukas @ 2007 11 30, 09:55)
Nemanau schmoll.gif čia nuo sharp tai gali gautis  mirksiukas.gif

Neryte - dėl kokybės - čia ne aparatas kaltas, reikia mokėti pasirinkti tinkamą šviesą, pozą ir mokėti naudotis net ir paprasčiausiu aparatu wink.gif tą trečiąją nuotrauką iš antrosios grupės galima būtų sutvarkyti taip, kad ji atsidurtų tarp tavo pirmųjų išvardintų  mirksiukas.gif



o man ji kažkaip nenatūraliai atrodo rolleyes.gif labai jau ja abejoju
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 11 30, 09:54)
Bet į konkursą, manau, turėtų būti keliamos kuo kokybiškesnės foto ir tikrai keista, jei žmogus renkasi balsuoti už nekokybiškas blink.gif . Juk jei nuotrauka nepavykusi, išplaukusi, yra viena ( jei neklystu) net atskanuota, ji, mano galva, net netinkama konkursui unsure.gif

as irgi sutinku, kad turi buti dedamos kuo kokybiskesnes nuotraukos, bet ne visi moka fotografuoti, o ideju turi.. tai kodel neatiduoti balso uz nekokybiska, bet su ideja nuotrauka? ax.gif

QUOTE(Pupeliukas @ 2007 11 30, 09:55)
Neryte - dėl kokybės - čia ne aparatas kaltas, reikia mokėti pasirinkti tinkamą šviesą, pozą ir mokėti naudotis net ir paprasčiausiu aparatu wink.gif tą trečiąją nuotrauką iš antrosios grupės galima būtų sutvarkyti taip, kad ji atsidurtų tarp tavo pirmųjų išvardintų  mirksiukas.gif

tikiu, kad galima cool.gif vat viskas apie ta pati sukasi, bet kazkaip neivardinam, ne apie aparato klase kalbam smile.gif, o apie pateikima, mokejima fotografuoti ir pateikti ideja
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 11 30, 11:00)
tai kodel neatiduoti balso uz nekokybiska, bet su ideja nuotrauka?  ax.gif


manau todėl, kad tai- konkursas. Ir dar todėl, kad yra su idėja ir kokybiškų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 11 30, 10:04)
manau todėl, kad tai- konkursas. Ir dar todėl, kad yra su idėja ir kokybiškų smile.gif

bet ju mano manymu yra maziau nei 3 tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 11 30, 11:04)
manau todėl, kad tai- konkursas. Ir dar todėl, kad yra su idėja ir kokybiškų smile.gif

Būtent, ne tiek jau daug balsų turim, tik tris, o manau trys su idėja, asmeninio skonio ir kokybiškos tikrai atsiras, tuo labiau, kad dar ne koknkurso pabaiga, dar gali pasirodyti geresnių nuotraukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2007 11 30, 09:59)
Ir sutinku su Elina, kad visgi čia konkursas, taigi nuotruakos kokybė yra labai svarbu smile.gif

dauguma mūsų čia vadovaujasi emocijomis vertindamas foto.. patinka arba ne.. ir tik nedaugeliui kliūva apšvietimas, kompoziciniai trūkumai..
aš irgi tik už kokybiškas foto, bet tikrai užmerksiu akis į kažkokius neryškius kokybės foto, ir tikrai nebalsuosiu vien už tai, kad foto kokybiška, gerai sukomponuota, geras apšvietimas..ne gebėjimo fotografuot konkursas čia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 30 lapkričio 2007 - 10:07
QUOTE(Nerytė @ 2007 11 30, 11:05)
bet ju mano manymu yra maziau nei 3  tongue.gif

Juk dar tik konkurso pradžia
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2007 11 30, 10:06)
dauguma mūsų čia vadovaujasi emocijomis vertindamas foto.. patinka arba ne.. ir tik nedaugeliui kliūva apšvietimas, kompoziciniai trūkumai..
aš irgi tik už kokybiškas foto, bet tikrai užmerksiu akis į kažkokius neryškius kokybės foto, ir tikrai nebalsuosiu vien už tai, kad foto kokybiška, gerai sukomponuota, geras apšvietimas..ne gebėjimo fotografuot konkursas čia..

Kokybiska nuotrauka estetiskiau atrodo, labiau aki patraukia nei patamsejusi, su bereikalingais seseliais arba vaizdais kadre
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2007 11 30, 11:06)
ir tikrai nebalsuosiu vien už tai, kad foto kokybiška, gerai sukomponuota, geras apšvietimas..

Žinoma, kad ne. Tai jau kraštutinumas. Manau atsiras foto ir kokybiškų ( tebunie ne tobulai) ir į temą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 30 lapkričio 2007 - 10:10
QUOTE(westa @ 2007 11 30, 11:06)
dauguma mūsų čia vadovaujasi emocijomis vertindamas foto.. patinka arba ne.. ir tik nedaugeliui kliūva apšvietimas, kompoziciniai trūkumai..
aš irgi tik už kokybiškas foto, bet tikrai užmerksiu akis į kažkokius neryškius kokybės foto, ir tikrai nebalsuosiu vien už tai, kad foto kokybiška, gerai sukomponuota, geras apšvietimas..ne gebėjimo fotografuot konkursas čia..

Taip, aš kalbėjau ir apie temos atitikimą mirksiukas.gif bet tai nuotraukų konkursas kaip bebūtų mirksiukas.gif
Atsakyti