Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų idėjos- III dalis

muiliukus ir as noreciau pasigamint o kaip jus daryti? atsiprasau kad ne i tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2009 10 27, 14:28)
muiliukus ir as noreciau pasigamint o kaip jus daryti? atsiprasau kad ne i tema blush2.gif

Man taipat butu idomu...
Atsakyti
Is anksto perku dovanas. Nemegstu viska atidelioti paskutinia dienai.
Atsakyti
as perku is anksto nes paskui prasideda nenarmoli karstlyge
Atsakyti
Savo mažiausiai bet brangiausiai jau turiu dovaną 000054.gif pradedu sukti galvą ir kitiems,bet minčių dar mažai schmoll.gif
Atsakyti
Apie muiliukų gamybą yra visa tema SM 4u.gif

Rankų darbo muilas, Kvepianti, orginali dovana sau ir kitam
Atsakyti
Sveikos,

Kaledinių dovanų idėjas renkuosi visus metus (klausausi ištempusi ausis ax.gif ), o pirkti pradedu spalio pradžioje rolleyes.gif . Šiemet idėjos jau yra visiems, išskyrus patį jauniausią ir patį vyriausią šeimos narius, o nupirkta jau 20 proc. dovanų, o nužiūrėta jau 75 proc. dovanų. Žodžiu viskas pagal planą. Iki Kalėdų laiko dar sočiai, tai manau ir idėjų likusioms dovanėlėms atsiras bigsmile.gif Kaip man patinka tas procesas - galvoti, po to pirkti ir po to pakuoti tas mielas dovanėles wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2009 10 27, 16:51)
Sveikos,

Kaledinių dovanų idėjas renkuosi visus metus (klausausi ištempusi ausis  ax.gif ), o pirkti pradedu spalio pradžioje rolleyes.gif . Šiemet idėjos jau yra visiems, išskyrus patį jauniausią ir patį vyriausią šeimos narius, o nupirkta jau 20 proc. dovanų, o nužiūrėta jau 75 proc. dovanų. Žodžiu viskas pagal planą. Iki Kalėdų laiko dar sočiai, tai manau ir idėjų likusioms dovanėlėms atsiras  bigsmile.gif  Kaip man patinka tas procesas - galvoti, po to pirkti ir po to pakuoti tas mielas dovanėles  wub.gif  4u.gif

..ir galiausiai tas dovanėles dovanoti ir stebėti žmogaus reakciją, patiko jam ar ne tongue.gif wub.gif
Aš jau apsgalvojus dovanas maždaug 50proc. dar vis dabar galvoju ;]] ir manau pirkt jau pradėsiu lapkričio 12-15d ;>> tik dar reikės pereit visus namus, sužiūrėt kur ką paslėpus ;p
Atsakyti
Jau turiu dvi dovanas thumbup.gif
Anytai šalis (kaip tik dabar Maximoje nuolaidos) thumbup.gif
Dukrai didžiajai viena iš dovanų - telefonui pakabukas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Tikrai pas jus gerų idėjų galima rasti bigsmile.gif
Sesei galvoju pirkt receptų knyga gal g.gif šeip ji tokia prie megėjų puoštis ir pan.,mėgsta labai iš The body shop'o visokius dalykus kūnui.Bet iš ten pirkau jau praitais metais,o papuošalą ar kosmetika bijau kad gali labai neatitikti.O šeip mėgsta labai gaminti visokius pyragus,sausainukus ir pasvajoja apie receptų knygą,tai galvoju gal ir visai nieko būtų bigsmile.gif
O tėvams nesugalvoju g.gif kadangi esu paauglė ir mano biudžetas nėra labai platus blush2.gif bet tėvai labai dievina teatrą,pagalvojau su sese susimesim ir tėvam nupirksim bilietus,bet Šiauliuose po Kalėdų nežada spektaklių jokių unsure.gif Tada galbūt tą krepšelį bandysim. smile.gif
O sausainukus imbierinius su mama irgi kempsim bigsmile.gif jau išbandėm kelis receptus,bet nelabai jie į imbierinius buvo panašūs biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šiais metais dovanomis pradėjau rūpintis spalio pradžioje. planuoju iki gruodžio 15-20d. jau būti viską nupirkusi.
Praeitais metais kažkaip susivėlinau ir likus kelioms dienoms iki Kalėdų sušilusi laksčiau po miestą. karsta.gif karsta.gif karsta.gif Kūčių vakarą Kalėdų Senelis man nepagailėjo aukštos temperatūros ir slogos. cray.gif doctor.gif
Atsakyti
Kelios mamytės rašė, kad ruošiasi daryti tokią kaip ir dėžę į kurią sudės kažkokias dovanėles ir leis traukti per Kalėdas. ax.gif O sakykit, kokias dovanėles ten ruošiatės įdėt? rolleyes.gif aš irgi planuoju pasiskolinti tokią idėją, tik kažkaip nešauna į galvą ką tokio būtų galima įdėt g.gif
Atsakyti