Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų idėjos- III dalis

Idėja iš kitos temos ax.gif

QUOTE(ugne_11 @ 2009 10 25, 15:58)
Ką galvojate apie dovaną studentui - išlikimo krepšelį? Jame būtų šokoladas, riešutai razinos, koncervai, sausas mišinys blynams ir keksui, čiulpiami saldainiai, kondencuoto pieno skardine, gal dar kokias kortas pridėti, kad pavalgius būtų ką veikti  biggrin.gif ( Beje tai būtų skirta žmogui kuriam maisto niekada ne per daug, bet bendrabutyje dažnai tingisi ką nors gaminti) Ką manote?  blush2.gif


Atsakyti
Turiu klausimą, gal nebus labai ne į temą blush2.gif Norėčiau sukurti sesių albumą ir tai būtų viena dovanų sesei. Priklijuot nuotraukas, surašyt prisiminimus ir pan. Gal žinot, ar galima nunešt senas nuotraukas ir prašyt, kad padarytų kopijas ar kaip daryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 10 25, 18:55)
Aš pernai kepiau — nesigavo  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  akmenukai išėjo  cray.gif

Man labai puikiai gavosi,tik,kad terlionės daug...tik va,reiks receptą atrast doh.gif doh.gif Nepamenu iš ko sm'e paėmiau! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2009 10 28, 21:17)
Turiu klausimą, gal nebus labai ne į temą  blush2.gif  Norėčiau sukurti sesių albumą ir tai būtų viena dovanų sesei. Priklijuot nuotraukas, surašyt prisiminimus ir pan. Gal žinot, ar galima nunešt senas nuotraukas ir prašyt, kad padarytų kopijas ar kaip daryti?  ax.gif

Galima tikrai! Pernai nesiau savo proseneles ir propproseneles nuotrauku, darytu pries simta metu, padaugint, nes buvo tik vienas originalas, ir liuks padare!
Atsakyti
o as kaip sakoma, trys zuikius vienu suviu - mamai, tevui ir mociutei po bilieta i operete 12.29 dienai, super...o vyrui, didziausias galvos skausmas, uzsakiau is tarpininkes vienus marskiniu, O JEI NETIKS??? 4u.gif teks kazka kito. vaikui, kaip visada koks zaislas mirksiukas.gif newyear.gif
Atsakyti
as atsaksysiu ka gavau i az.
SUPAPRASTINTAS VARIJANTAS- muilą (bekvapį ir geriausia be priedų ,galima naudoti "apta") sutarkuoti burokine tarka ir pamažu tirpdyti piene ar vandenyje ant mažos ugnies ,turėtu gautis tiršta košė ,,ją supilstyti į vazelinu išteptas formas ir išnešti pvz į balkoną kad sutengtų ,po to padžiovinti šiek tiek kambaryje ,dėl kvapo galima įdeti šaukštą medaus ,o dėl grožio galima prieš pilant masę į formą idėti stambiai pjaustyto spalvoto muilo smile.gif
tikiuosi nesupyks recepto seimininke kad uz ja atsakiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cica:) @ 2009 10 28, 21:36)
Galima tikrai! Pernai nesiau savo proseneles ir propproseneles nuotrauku, darytu pries simta metu, padaugint, nes buvo tik vienas originalas, ir liuks padare!


O, tai palengvėjo tada man, manau bus graži dovanėlė ax.gif Tik tikiuosi kaina bus normali, nes reikės daaaug nuotraukų biggrin.gif
Atsakyti
Pradejau jau galvoti apie dovanas, bet tik galvoti, o kada jas pradesiu igyvendinti, tai tikriausiai nuo kokio lapkricio vidurio.....daugiausiai teks pirkti vaikuciams ax.gif
gal kas galit patarti, ka galima nupirkti 5.6.4 metu vaikams be masineliu, knygu, piuzliu , nes ju turi kalnus, tai kiekvienais metais suku galvas del ju
Atsakyti
QUOTE(kristiniuke @ 2009 10 29, 20:48)
Pradejau jau galvoti apie dovanas, bet tik galvoti, o kada jas pradesiu igyvendinti, tai tikriausiai nuo kokio lapkricio vidurio.....daugiausiai teks pirkti vaikuciams ax.gif
gal kas galit patarti, ka galima nupirkti 5.6.4 metu vaikams be masineliu, knygu, piuzliu , nes ju turi  kalnus, tai kiekvienais metais suku galvas del ju

manau tiktų kažkas tokio:

user posted image
Atsakyti
O as siais metai stengsiuos nustebint siek tiek originalesnem dovanelem nei visad. Sakiau uzsakysiu ka nors grazaus is cia www.artcafe.lt . Bet cia tik su daile viskas, sakiau vienam su daile kitam gal dar kur paieskot reiks smile.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą ir radau tikrai neblogų idėjų, labai jums ačiū 4u.gif
Aš jau irgi senokai galvoju apie dovanėles, bet kažkaip sunkiai sekasi. Turbūt todėl, kad aš visada dovanas darau pati, tad jau daug ką esu dovanojusi, o kartotis nesinori...
Mane labai sužavėjo tie krepšeliai, be to ketinu pati kepti sausainius. Taip pat labai gerai žinau, ką dovanosiu tetai. Ji mėgsta gaminti, tad pati padarysiu receptų knygą. Teks įdėti daug darbo, bet manau, kad bus verta smile.gif
Atsakyti

QUOTE(kristiniuke @ 2009 10 29, 23:48)
Pradejau jau galvoti apie dovanas, bet tik galvoti, o kada jas pradesiu igyvendinti, tai tikriausiai nuo kokio lapkricio vidurio.....daugiausiai teks pirkti vaikuciams ax.gif
gal kas galit patarti, ka galima nupirkti 5.6.4 metu vaikams be masineliu, knygu, piuzliu , nes ju turi  kalnus, tai kiekvienais metais suku galvas del ju


Dovanos 5-6-7 metu vaikams labiausiai priklauso nuo to, ar tai mergaites, ar berniukai
cia ne kudikyste, kur zaislai vienodi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austeja7: 29 spalio 2009 - 23:42