Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Jūratė Gembeckienė

Pas sia gydytoja buvau dar tik viena karta, bet planuoju ir toliau lankytis nestumo prieziurai ir gimdyti. Pasirode maloni, nors buvo ne jos echoskopo valandos, padare echoskopa, papasakojo, ka mato, nereikejo moketi uz echoskopa (pries tai kai eidavau savo seimos klinikoj, visada liepdavo susimoketi po kazkur 20lt). Nepatiko tik kad nepasvere manes ir nesurase duomenu i NK, bet, kaip supratau, ta padarys sekanti karta g.gif
Atsakyti
Sazininingai perskaiciau visus atsiliepimus, tai iskilo klausimu...Man Gembeckiene neirase nieko i nesciosios kortele po echoskopo... Cia buvo rasyta kazkaip, kad jeigu ta kortele yra pradeta savoj poliklinikoj, tai kita ginekologe jos pildyt nebegali? g.gif MAno situacija yra tokia, kad man seimos gydytoja parase siuntima nestumo prieziurai i KMUK, tai as jau isivaizdavau, kad esu kaip ir priskirta siai klinikai ir jau lankysiuos visa laika pas Gembeckiene. Gal kazkas galit paaiskint? blush2.gif Ji man liepe uzsirasyt kitam vizitui, mzdg po menesio, bet taip ir isleido su neuzpildyta kortele.Tai man tiketis kad ji kita kart uzpildys, ar dabar lankytis ir pas savo gine ir pas Gembeckiene? g.gif
Atsakyti
QUOTE(neviena86 @ 2011 06 26, 17:45)
Atsakiau KMUK temoj 4u.gif Menes kaip pat nei svėrė, nei matavo. tai turi daryti tave prižiūrinti ginekologė ir fiksuoti kortelėje. O Gyd. iš kmuk pasižiūri eigą. Taigi lankytis ir pas saviškę ir pas Gembeckienę.



Perskaiciau, dekoju uz atsakyma, bet dar vis ne iki galo aisku, nes noriu pereiti is savo gines pas Gembeckiene, o ne vaikscioti pas abi, tai gal kas zino kaip galima tai padaryti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deimanciukas_ @ 2011 06 27, 16:19)
Bet as pas savaja net nenoriu eit, issiaiskinau, kad galima persirasyti ir pas seimos gydytoja klinikose, tokiu atveju tik tampi oficiali kliniku nescioji, ta ir darysiu  rolleyes.gif Pranesiu kaip seksis, gal ir daugiau kam aktualu. Dekui uz atsakymus  4u.gif


Na va, buvau ir antra karta pas sia gydytoja, ir si karta pasirode lb maloni. Nors pavelavau 10-15min i vizita, akusere jau norejo nepriim, bet daktare lb kulturinga ir paeme mano nesciosios kortele, zdz - pastate akusere i savo vieta thumbup.gif Aisku, norejau tartis, kad prisiimtu mane visai nestumo prieziurai, bet sako pagalvok, ar tau verta eilese stoveti, juk kur lankotes poliklinikose savo, tai tokiu eiliu nebuna. Jei kas bus blogai, ateik su siuntimu. Nusprendziau jos paklausyti mirksiukas.gif O del gimdymo dar klausiau, kada su ja tartis, tai sake pries 2-3 savaites iki gimdymo nestuke.gif O jei pagimdysiu anksciau? biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai puiki moteris.
Gimžiau birželio vidurį. Gimdymas baigėsi neplanuotu CP. Savo darbą tikrai atlieka gerai ekstremalioje situacijoje. Labiausiai patiko, kad gimdymo metu (gimžiau su vyru) ateidavo dažnai, bet nesedėdavo šalia, leisdavo abiem "pasidžiaugti" procesu. Ir netuščiažodžiauja, labai ramiai ir aiškiai pasako situaciją.
Kitą vaikutį taip pat norėčiau gimdyti pas tokią supratingą ir ramią gydytoją. Tik geriaui atsiliepimai apie ją. mirksiukas.gif

Beje, buvo jos budėjimas tuo metu kai gimdžiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mani: 02 rugpjūčio 2011 - 19:17
Sveiki, va mes neseniai iš Kauno klinikų su lelyte grįžom. wub.gif Kadangi man pasireiškė nėščiosios cholestazė tai 3 savaites mane gydė gyd. J. Gembeckienė. jokių pretenzijų gydytojai neturiu, nė kiek jai nedaviau, o ji savo darbą atliko kuo puikiausiai. visi reikiami tyrimai buvo atlikti ir kokių aš pati paprašydavau tuoj buvo viskas suderinta. Ir gimdymo skatinimo laiką ir būdą pariko patį geriausią. Tik va aš nesitariau su ja dėl gimdymo, nes brangus malonumas tai, bet manau pagal tai kiek teko per 3 sav ją pažint, tai ir per gimdymą nemanau kad elgtųsi kitaip. thumbup.gif
Atsakyti


 i 
Prašau nerašyti temoje tokių žinučių "Noriu informacijos, parašykite man į AŽ", "parašykite ir man AŽ" ir pan.

Ši tema yra skirta viešoms diskusijoms. Jeigu norite, kad vienas ar kitas narys atsiųstų dominančią informaciją asmenine žinute, tai prašau rašyti tokį prašymą ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Temą šiukšlinančios žinutės buvo pašalintos.

Moderatorė Vaivos juosta.


Atsakyti
QUOTE(deimanciukas_ @ 2011 07 15, 19:21)
Na va, buvau ir antra karta pas sia gydytoja, ir si karta pasirode lb maloni. Nors pavelavau 10-15min i vizita, akusere jau norejo nepriim, bet daktare lb kulturinga ir paeme mano nesciosios kortele, zdz - pastate akusere i savo vieta  thumbup.gif Aisku, norejau tartis, kad prisiimtu mane visai nestumo prieziurai, bet sako pagalvok, ar tau verta eilese stoveti, juk kur lankotes poliklinikose savo, tai tokiu eiliu nebuna. Jei kas bus blogai, ateik su siuntimu. Nusprendziau jos paklausyti  mirksiukas.gif O del gimdymo dar klausiau, kada su ja tartis, tai sake pries 2-3 savaites iki gimdymo  nestuke.gif O jei pagimdysiu anksciau?  biggrin.gif

Lankiausi pas ja...eiliu nepataikydavau biggrin.gif matyt pasiseke ax.gif gal karta ar du teko laukti...nes ji buvo gimdyme,bet toks jau darbas.
Abu gimdymai superiniai su ja thumbup.gif
Atsakyti
Pas šią gydytoją gimdžiau abu savo vaikus. prieš ketverius metus man atliko CP, šį rudenį buvo natūralus gimdymas. abu gimdymai thumbup.gif apie gydytoją negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Po gimdymo lankė palatoje, net po kelis kartus per dieną ir patarimų duodavo ne tik kaip gydytoja,bet kaip močiutė taip pat rolleyes.gif švelni gydytoja,dėmesinga,atsakinga ir tikrai profesionali. Po antrojo gimdymo praėjus kelioms valandoms man prasidėjo komplikacijos,komplikacija reta ir ne dėl gydytojos kaltės,dėl mano organizmo ir kol pati nebuvau natūraliai gimdžiusi to dalyko pastebėti buvo neįmanoma,gimdymo metu irgi gydytoja tokio dalyko pastebėti negali.Galiu pasakyti tik tiek,kad gydytoja po mano gimdymo jau buvo išvažiavusi namo,kai pasiskundžiau,kad labai skauda,man akušerė iškvietė budinčią gydytoją-rezidentę,ši net dorai neapžiūrėjo,pasakė,kad praėjo vos kelios valandos po gimdymo normalu,kad skauda ir apsisukusi išėjo.Akušerė,dar liepė nedejuoti ir nesimaivyti,normalu,kad skauda.Vis dėlto gydytojai Gembeckienei nuėjo paskambinti.Gydytoja žaibo greitumu vėl atsirado klinikose ir iškart nustatė diagnozę,nedelsiant buvo paruošta operacinė. Jei ne šios gydytojos profesionalumas,dar nežinia,kaip viskas galėjo pasibaigti,todėl šiai puikiai medikei galiu palinkėti,tik stiprios sveikatos.
Atsakyti
Gimdžiau pas šią gydytoją. Po gimdymo buvo komplikacijų, teko važiuot į operacinę. Gydytoja esu labai patenkinta, viską pasako konkrečiai ir aiškiai, labai prižiūrėjo ir rūpinosi po gimdymo. Jei gimdysiu dar kartą, tai tik pas ją. thumbup.gif
Atsakyti
Si daktare mane priziurejo po gimdymo. istiesu labai konkreti, rupestinga daktare. thumbup.gif
Atsakyti
Gimdziau pas sia gydytoja, atsiliepimai geri. smile.gif
Atsakyti