Įkraunama...
Įkraunama...

Koks momentas gimdymo metu jums buvo baisiausias?

man tai viskas ok... tik kai siuvo doh.gif nenoreciau to patirt dar karta
Atsakyti
man gal buvo baisu pacioj pradzioj, nes man vaisiaus vandenys nubego labai anksti ryte, kai as dar miegojau. bet po to jau viskas buvo dzin, tik norejosi, kad viskas kuo greiciau pasibaigtu smile.gif
Atsakyti
man baisiausia buvo, kai gimdymo metu sake stumk, o as nebegalejau verysad.gif na, tikiuosi, kad per antraji gimdyma to nebus... unsure.gif
Atsakyti
na baisaus kaip ir nieko nebuvo, bet skaudziausia, kai per paskutini stumima plysau.. tada ir uzklykiau pirma ir paskutini karta per visa gimdyma blush2.gif
ir dar labai skaudejo po gimdymo kol apziurejo ten viska, taip uzjautreje viskas buvo ir gal psichologinis nusiteikimas, kad va jau pagimdziau, o dar cia ramybes neduoda blush2.gif
Atsakyti
neatsimenu nieko baisaus, o juolab baisiausio per gimdymą smile.gif paskaudėjo normaliai, bet baisumu to nevadinčiau. siaubas būtų buvęs CP, silpni ar dingę vaikučio širdies tonai, bloga sveikatėlė, skatinimas gal, bet viskas buvo sklandu, natūralu, todėl nebuvo ko bijot. galėčiau viską pakartot kad ir dabar biggrin.gif
Aaaa, prisiminiau, labiausiai išsigandau, kai reikėjo durt kateterį po gimdymo (bijau adatų) lotuliukas.gif doh.gif visi juokės tada doh.gif
Atsakyti
Man tai baisiausia buvo jau po gimdymo, pirma karta nueiti i WC didelio reikaliuko. Nu taaip bijojau doh.gif Dabar kai va rasau tai zvengiu, bet tada ne juokai buvo unsure.gif
Atsakyti
man baisiausia buvo kai dejo kateteri šlapimui (nors nieko nejaučiau del nejautros) ir kai išiminejo (irgi nieko tokio, bet man nuo tokiu proceduru tai silpna darosi).... ir galvojau mirsiu kai reikėjo pakeisti pleistra pjuviui... tai visa balta grižau i palata ir ejau ramstydama duris iš silpnumo... nežinau kodel, bet vat nuo šitų dalyku baisiausiai jaučiausi... nei saremiai, ne pati operacija nebuvo baisu visiškai...
Atsakyti
Baisiausia buvo, kai akusere neitaike kateterio i vena istatyti, laabai skaudejo daugiau nieko baisaus nebuvo! smile.gif
Atsakyti
Baisu buvo, kai pradejo strigineti vaiko tonusai
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2009 04 16, 16:41)
Man tai baisiausia buvo jau po gimdymo, pirma karta nueiti i WC didelio reikaliuko. Nu taaip bijojau  doh.gif Dabar kai va rasau tai zvengiu, bet tada ne juokai buvo  unsure.gif


kadangi man siuvo, tai 2paras po gimdymo nejau ''didelio reikalo'' daryt, kentejau rolleyes.gif o siaip baisiausias momentas buvo, kai vaiko galvyte niekaip normaliai neisistate, vis sonu bande list. tai jau apie cezari ejo kalba, bet po keliu valandu normaliai isistate unsure.gif nors jau neturejau jegu, tai prasiau, kad pjautu doh.gif , bet kazkaip isstumiau
Atsakyti
man baisiausia- gimdos kaklelio plėtimas rankomis, NES nuvažiavau į GN kai kaklelis buvo atsidaręs 7cm, ir paskui sustojo. Tai rankomis jį plėtė akušerė..Fu
Atsakyti
man tokio momento visai nebuvo biggrin.gif
Atsakyti