Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

baigesi visi mano kuno pieneliai, nusprendziau, kad laikas pradet lepint kuno oda wub.gif isigyjau Atoderm PP kuno krema ir likau suzaveta bigsmile.gif
oda juo pasitepus minksta, glotni, pamaitinta, be to - greitai susigere drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos smile.gif
jau virš 2 mėnesių naudoju sensibio light kremuką, sensibio vandenį makijažui valyti bei sebium akn kremuką. na nežinau, gal kiek odos būklė ir pagerėjo, mažiau beria, bet man atrodo, kad žiemai oda prašo kokio nors riebesnio kremuko. vandenukas man nelabai gerai nuvalo, padaugėlo inkštirų ant nosies g.gif gal galėtumėte ką nors pasiūlyti? dar šalia biodermos vaistinėje mačiau iwostin kosmetiką, gal yra ką nors žinančių apie šią produciją? suprmamose temos apie šią kosmetiką neradau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 12 15, 11:58)
sveikos smile.gif
jau virš 2 mėnesių naudoju sensibio light kremuką, sensibio vandenį makijažui valyti bei sebium akn kremuką. na nežinau, gal kiek odos būklė ir pagerėjo, mažiau beria, bet man atrodo, kad žiemai oda prašo kokio nors riebesnio kremuko. vandenukas man nelabai gerai nuvalo, padaugėlo inkštirų ant nosies  g.gif  gal galėtumėte ką nors pasiūlyti? dar šalia biodermos vaistinėje mačiau iwostin kosmetiką, gal yra ką nors žinančių apie šią produciją? suprmamose temos apie šią kosmetiką neradau  unsure.gif

kodel nenori pabandyt prasusimosi zele is Sebium serijos?
kokia tavo oda?
jei nori riebesnio - yra Sensibio Rich
Atsakyti
vat nežinau, turėjau ta želės mėginuką, tai labai jau kokio toniko norėjosi ant viršaus smile.gif oda mišri - baisiai riebalojasi kakta, kiek mažiau nosis, bet ten turiu turbūt milijoną inkštirų kurių nesiseka atsikratyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 12 15, 12:07)
vat nežinau, turėjau ta želės mėginuką, tai labai jau kokio toniko norėjosi ant viršaus smile.gif oda mišri - baisiai riebalojasi kakta, kiek mažiau nosis, bet ten turiu turbūt milijoną inkštirų kurių nesiseka atsikratyti  blink.gif

bandei Sebium vandenuka? jis irgi tinkamas akytem nuvalyt, kaip ir Sensibio
tik Sebium skirtas misrios-riebios odos prieziurai
Atsakyti
nebandžiau, bijojau, kad aplink akis man oda išsausins, nes ir taip su ja kankinuosi tik 23 metai, o jau pamėlę pabrinkę paakiai ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 12 15, 12:20)
nebandžiau, bijojau, kad aplink akis man oda išsausins, nes ir taip su ja kankinuosi tik 23 metai, o jau pamėlę pabrinkę paakiai ...  doh.gif

siulau isbandyt, nesausina, bet jau pradek kremukus paakiams naudot
nueik i artimiausia farmos, camelios vaistine ir paparasyk Sebium vandenelio meginuka 4u.gif
Atsakyti
nudoju kremukus paakių, bet nematau rezulalto :/
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 12 15, 12:29)
nudoju kremukus paakių, bet nematau rezulalto :/

perki vaistinese? unsure.gif
Atsakyti
naudojau avene - jokio rezultato, paskui nuvea aqua beauty - irgi nieko, dabar nusipirkau iwostin gelį paakiams vaitinėj - dar nebandžiau. bioderma kiek mačiau negamina nieko paakių priežiūrai
Atsakyti

QUOTE(Tiffany @ 2008 12 15, 12:15)
bandei Sebium vandenuka? jis irgi tinkamas akytem nuvalyt, kaip ir Sensibio
tik Sebium skirtas misrios-riebios odos prieziurai

nzn, man tas vandenukas nelabai tiko akims valyti, nenuvalo jis gerai ir tiek....ir toki nemalonu jausma sukelia akims....stovi tas vandenukas pas mane dabar..... unsure.gif
vienintelis, kuri siu metu giriu, tai Sebium Cream, labai gerai drekina kai skruostai apsauseja, ar kurios kitos vietos sudirgsta....nors oda visa ir spuoguota....
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 12 15, 13:29)
nzn, man tas vandenukas nelabai tiko akims valyti, nenuvalo jis gerai ir tiek....ir toki nemalonu jausma sukelia akims....stovi tas vandenukas pas mane dabar..... unsure.gif
vienintelis, kuri siu metu giriu, tai Sebium Cream, labai gerai drekina kai skruostai apsauseja, ar kurios kitos vietos sudirgsta....nors oda visa ir spuoguota....

kaip idomu smile.gif man nuvalo net vandeniui atsparu tusa drinks_cheers.gif
negrauzia akiu
Atsakyti