Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

QUOTE(Tiffany @ 2009 03 18, 02:03)
manau, kad ne - jis labiau sausai - normaliai odai, gali kimsti poras  ax.gif
o tau netinka Sebium Cream?  unsure.gif

Kazkaip jis man nedrėkina,nors ir ji naudoju. Nusipirkau Sensebio light,man labai patiko wub.gif Mano oda raudonuoja labai,o jis greitai nuramina ir gerai drėkina blush2.gif Žinok jau matau pagerėjima 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 03 18, 17:48)
Kazkaip jis man nedrėkina,nors ir ji naudoju. Nusipirkau Sensebio light,man labai patiko wub.gif  Mano oda raudonuoja labai,o jis greitai nuramina ir gerai drėkina blush2.gif  Žinok jau matau pagerėjima 4u.gif  wub.gif

matyt tavo odele labai nusausino tepaliukas, reikia gerti papildomai daug vandens drinks_cheers.gif smagu, kad jau jauti rezultatus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 18, 21:07)
matyt tavo odele labai nusausino tepaliukas, reikia gerti papildomai daug vandens  drinks_cheers.gif smagu, kad jau jauti rezultatus  thumbup.gif

Žinok jau nebuvo nei vieno spuogiuko,o užsitepiau EM ir jau spuogiuko pradžia yra verysad.gif doh.gif Kaži čia nuo pudros? Taip greitai gali susidaryt spuogelis?
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 03 18, 20:16)
Žinok jau nebuvo nei vieno spuogiuko,o užsitepiau EM ir jau spuogiuko pradžia yra verysad.gif  doh.gif  Kaži čia nuo pudros? Taip greitai gali susidaryt spuogelis?

pastebejau ir as, kad man EM kemsa poras, o nors viena diena pavaikstau ja pasidazius - iskyla spuogas doh.gif ir oda tokia negrazi ir pavargus buna po EM g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 18 kovo 2009 - 20:03
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 18, 22:02)
pastebejau ir as, kad man EM kemsa poras, o nors viena diena pavaikstau ja pasidazius - iskyla spuogas  doh.gif ir oda tokia negrazi ir pavargus buna po EM  g.gif

Viskas matyt laikas varyt į sugihara doh.gif O BIODERMA Sebium prausikliu ir vandenuku negaliu atsidžiaugt wub.gif Dabar kaip pagalvoju kiek išmečiau pinigų pirkdama labai brangias priemones,o rezultato jokio nebuvo,o čia jau po 2 sav akivaizdus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 03 18, 21:58)
Viskas matyt laikas varyt į sugihara doh.gif O BIODERMA Sebium prausikliu ir vandenuku negaliu atsidžiaugt wub.gif  Dabar kaip pagalvoju kiek išmečiau pinigų pirkdama labai brangias priemones,o rezultato jokio nebuvo,o čia jau po 2 sav akivaizdus thumbup.gif

kai as atradau bioderma ir man kilo tokia pati mintis, kad daug isleista pinigeliu vejais doh.gif smagu girdet, kad gereja thumbup.gif
Atsakyti
O kas yra EM? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2009 03 19, 10:38)
O kas yra EM? smile.gif

Everyday minerals - mineraline pudra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2009 03 19, 11:38)
O kas yra EM? smile.gif

EM-Everydays Minerals (mineralinė pudra)
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 19, 07:51)
kai as atradau bioderma ir man kilo tokia pati mintis, kad daug isleista pinigeliu vejais doh.gif smagu girdet, kad gereja  thumbup.gif


Tiff, ziuriu kosmetika man dar nematyta - nebandyta biggrin.gif sakyk, prausiklis nuvalo makiaza, o kam tas vandenukas/ kaip tonikas? koks ten jo poveikis bigsmile.gif gal, sakau, ir man reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 19, 12:31)
Tiff, ziuriu kosmetika man dar nematyta - nebandyta biggrin.gif sakyk, prausiklis nuvalo makiaza, o kam tas vandenukas/ kaip tonikas? koks ten jo poveikis bigsmile.gif gal, sakau, ir man reikia lotuliukas.gif

vadinasi reik isbandyt biggrin.gif prausiklis labai grai nuplauna makiaza, o vandenelis - tonikas - kai tingiu praustis veido ryte, tai pasivalau tik juo, be to akyciu makiaza nuvalo ir nedirgina akyciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 19, 11:37)
vadinasi reik isbandyt  biggrin.gif prausiklis labai grai nuplauna makiaza, o vandenelis - tonikas - kai tingiu praustis veido ryte, tai pasivalau tik juo, be to akyciu makiaza nuvalo ir nedirgina akyciu  drinks_cheers.gif



ok, sian susimatysim - pakalbesim drinks_cheers.gif
Atsakyti