Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

Mergaites, o Sebium cream kartu gydo spuogelius, ar tiesiog drekina ta problematiska odele, kad neissausetu nuo visu tu kremuku pries spuogus?.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilėnė @ 2009 03 20, 18:22)
Mergaites, o Sebium cream kartu gydo spuogelius, ar tiesiog drekina ta problematiska odele, kad neissausetu nuo visu tu kremuku pries spuogus?..  smile.gif

gydo kaip ir visa sebium linija mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien maciau biodermos kremuka paakiams. vis delto yra toks smile.gif
bet neisdrisau pirkti, kazkaip pritruko man aprasyme "drekinimo"
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2009 03 20, 21:35)
siandien maciau biodermos kremuka paakiams. vis delto yra toks smile.gif
bet neisdrisau pirkti, kazkaip pritruko man aprasyme "drekinimo"

tikrai nereikia bijoti - labai gerai drekina paakiu odele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 20, 22:34)
tikrai nereikia bijoti - labai gerai drekina paakiu odele  thumbup.gif


reikes pabandyti smile.gif
o kaip Sebium Matt? ar drekina? mano T zona kaip blizga, bet po antibiotiku oda ziauriai degidratuota. tepu pudra- lopais pleiskanoja, bet ir blizga nezmoniskai. ka patarsite? (sorry jei jau klausiau, neprisimenu ar sitoje temoje jau klausinejau) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2009 03 20, 23:24)
reikes pabandyti smile.gif
o kaip Sebium Matt? ar drekina? mano T zona kaip blizga, bet po antibiotiku oda ziauriai degidratuota. tepu pudra- lopais pleiskanoja, bet ir blizga nezmoniskai. ka patarsite? (sorry jei jau klausiau, neprisimenu ar sitoje temoje jau klausinejau)  rolleyes.gif

dehidratuotai odai labai gerai Sebium Cream arba galima Sensibio Light, tik jis skirtas jautriai normaliai-misriai odai ir spuogeliu negydo, o Mat kremukas puikiai issilaiko visa diena, odele neblizga, drekina drinks_cheers.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa temele ir padariau tokias isvadas, kad Sebium AI labiau tinka tiems "rimtiems" pulingiems spuogeliams gydyti, o Sebium AKN del savo rugsciu esteriu - visokiems inkstirams, nelygumams ir pan, ar ne?.. g.gif pas mane tie vidiniai komedonai.. ant kaktos yra tokiu mazuciu spuogeliuku.. kiek skaiciau, jiems isnaikint reikia AHA arba BHA rugsciu, kad padetu greiciau pasisalint negyvu lasteliu sluoksniui.. blush2.gif dermatologe, aisku, parinko lengviausia kelia - Differin.. labai padeda, bet juk visa laika tu vaistu nevartosi, reikia ieskot gero kremuko.. tai ir galvoju, kad Sebium AKN turetu padet.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilėnė @ 2009 03 21, 09:51)
Perskaiciau visa temele ir padariau tokias isvadas, kad Sebium AI labiau tinka tiems "rimtiems" pulingiems spuogeliams gydyti, o Sebium AKN del savo rugsciu esteriu - visokiems inkstirams, nelygumams ir pan, ar ne?..    g.gif  pas mane tie vidiniai komedonai.. ant kaktos yra tokiu mazuciu spuogeliuku.. kiek skaiciau, jiems isnaikint reikia AHA arba BHA rugsciu, kad padetu greiciau pasisalint negyvu lasteliu sluoksniui..  blush2.gif  dermatologe, aisku, parinko lengviausia kelia - Differin.. labai padeda, bet juk visa laika tu vaistu nevartosi, reikia ieskot gero kremuko.. tai ir galvoju, kad Sebium AKN turetu padet..  rolleyes.gif

dermatologe tau paskyre gydyma, tai nera kaip sakai lengviausias budas, nes lengvas butu tau paskirt roacutana geriama biggrin.gif kai baigsi gydyma, galesi pasirinkti prieziuros priemoniu, as pati pradejau nuo antibiotiku kurso, differin tepimo, o tik paskui perejau prie biodermos kremu.
Atsakyti
O po mat kremuko gerai tepasi krem pudra?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 21, 11:21)
dermatologe tau paskyre gydyma, tai nera kaip sakai lengviausias budas, nes lengvas butu tau paskirt roacutana geriama  biggrin.gif kai baigsi gydyma, galesi pasirinkti prieziuros priemoniu, as pati pradejau nuo antibiotiku kurso, differin tepimo, o tik paskui perejau prie biodermos kremu.


matot, nelabai man ir buvo tas differin reikalingas, nes as dermatologes neklausiau, nusipirkau sveitikli ir Iwostin priemones, kurios ir isgyde spuogelius thumbup.gif mat nebuvo sunki spuogu forma, kad reiktu to differin'o.. tik vienu metu tu spuogiuku buvo vel atsirade (gal nuo kokio riebaus maisto, gal pries mm..), o as, kvailele, supanikavau, kad vel viskas i pradines vezes negriztu, ir nusipirkau ta differin.. doh.gif dabar ir tepliojuos, spuogu neturiu, tik tie vidiniai inkstirai dar karts nuo karto iskyla ant kaktos.. o differin kaip retinoidas labai gerai kovoja su tais vidiniais komedonais.. bet, kiek skaiciau, panasiai kaip retinoidai veikia rugstys.. del to manau, kad differin man jau nereikalingas ir reiktu pereit prie lengvesniu priemoniu su AHA ir BHA rugstim.. ax.gif o BIODERMA galvoju rinktis del to, kad ten yra rugsciu esteriai, kurie kazkaip issiskiria palaipsniui dienos begyje.. jei gerai supratau skaitydama sia temele blush2.gif be to, labai geri atsiliepimai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilėnė @ 2009 03 21, 12:37)
matot, nelabai man ir buvo tas differin reikalingas, nes as dermatologes neklausiau, nusipirkau sveitikli ir Iwostin priemones, kurios ir isgyde spuogelius  thumbup.gif  mat nebuvo sunki spuogu forma, kad reiktu to differin'o.. tik vienu metu tu spuogiuku buvo vel atsirade (gal nuo kokio riebaus maisto, gal pries mm..), o as, kvailele, supanikavau, kad vel viskas i pradines vezes negriztu, ir nusipirkau ta differin..  doh.gif  dabar ir tepliojuos, spuogu neturiu, tik tie vidiniai inkstirai dar karts nuo karto iskyla ant kaktos.. o differin kaip retinoidas labai gerai kovoja su tais vidiniais komedonais.. bet, kiek skaiciau, panasiai kaip retinoidai veikia rugstys.. del to manau, kad differin man jau nereikalingas ir reiktu pereit prie lengvesniu priemoniu su AHA ir BHA rugstim..  ax.gif o BIODERMA galvoju rinktis del to, kad ten yra rugsciu esteriai, kurie kazkaip issiskiria palaipsniui dienos begyje..  jei gerai supratau skaitydama sia temele  blush2.gif  be to, labai geri atsiliepimai..  smile.gif

tai matyt tau kaip ir man - beria tuomet, kai pavalgau ka riebiau arba per pms
bioderma yra geris wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Jaslene @ 2009 03 21, 12:31)
O po mat kremuko gerai tepasi krem pudra?smile.gif

labai gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tiffany, patarkit koki kremuka naudoti sausai, pleiskanuojanciai i raudonuma linkisiai odai. (T zonoje oda normali). smile.gif
Atsakyti